Paranoja ili nesto drugo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
rokaj slobodno caja, vode, supe, voca, soka i to sto kaze kolega, kreci se sto vise, cim se ocistis bude za par dana sve ok, a ti onda razmisli kako ces dalje
 
25.08.2014
3
0
0
pa i ja pretpostavljam da će biti ok kadse očistim ali koliko otprilike bi trebalo da prođe vremena da se očistim?msm znam da to zavisi od organizma i nije svakom isto,ali prosečno?
 
24.04.2015
4
2
3
32
Neznam evo ja sam imao par puta te napadaje panike i brio sam ono da cu umrijeti,srusiti se srce da ce mi stati preskociti ovo ono.Nakon toga svega sta sam prosao i skuzim pa jbt led ja sam ziv i od tad sam presto izbrijavati "tripovati" kako kazete vi...Tako da ono sve ti je u glavim,neces umrijet ne brini nece ti srce iskociti neces se ugusiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pimplarius
30.06.2015
21
12
3
39
Sve je to u glavi coveka,milion problema i gluposti je oko svih nas.Treba maknuti sa pameti bedake i crnjake.Tada mara ima najbolji rad.(naravno ako mara valja)
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
ma koje bedake i crnjake ja kad se zvicnem zaboravio bi da sam zgazio 3 babe pokosio 4 lika i opalio kera na ulici u rektum
to gusim se i te fore znaci da su mladjani momcici i devojke i ne znaju sta da ocekuju kad puse po prvi drugi put
pa mi onda pricaju kako vide mrtve babe guse se i imaju eksere u stomaku mora malo i zrelosti da bude i kad se pusi
a ako ne stajes sa tripovanjem batali onda nije taj sport za tebe idi pij pivo ...
 
17.04.2015
80
20
8
27
Ja ne vjerujem sta sve mogu procitat ovdje.. haha
Svi imaju par ili vise sjecanja na gluposti paranoja,strah,hladnoca,vrucina,ovo ono i iz takvih gluposti uvjek krene smjeh sto se tice vutre, a sta se ti gusis od dva dima to je bolesno, ima galaxi,sharp i ta smeca kemijska kao osvjezivaci... to te prevrne koda si na neznam cemu od samo par dimova, od toga sam imo stvarno jedan bolestan dijelic koda si u crticu samo sa mucninom i jakom vrtoglavicom tako da nemojte to pusit a ima i smrtnih slucajeva.. ovo je stranica o vutri tako da samo varite i varite i i sadite i varite, jebite, pijte, zabavljajte se.. nikom nije lose od puno djoje :D :D
 
25.06.2015
28
100
13
40
Godinama nista slicno mi se nije desilo. Mozda ponekad blaga nelagoda ali nikad paranoja i sta ti ja znam.
Onda mi pre pola godine drugar da da probam neku novu vutru. Nisam imao pojma o cemu je rec..on kaze odlicno bla bla. povucem dim iz njegovog bongica i onda sam sledecih sat vremena vremena setao po sobi izbezumljen i uplasen kao nikada u zivotu.
Posto sam povratio sve sto sam imao u telu i kada sam dosao sebi posle hladnoh tusa pokazao mi je vrecicu. ono sranje sto prodaju kao osvezivac vazduha. stim sto je on to pomesao sa malo vutre.
dva dana posle toga sam se osecao kao isprdak i bio veoma paranoican. teskoba i jad.
Drugara sam odjebao iz zivota iako sam ga znao 10 godina. da mi uvali tako neko smece moze samo neko mi nije prijatelj.

Posle toga sam imao problema i sa vutrom. Cim ima malo vockasti ukus odmah me hvata paranoja. Posle pauze od 3 meseca vratilo se sve na normalu.

Pazite sta pusite..trava cesto nije trava..eksperementalne hemikalije su siroko dostupne i ima gmazova koji svoj buckuris od neke usrane trave poprskane sa tim sranjima prodaju ovde kod nas u Backoj kao "skank".

malo malo cujes kako se nekom ogadila trava.

Znaci samo pauza i eventualno resavanje nekog svog nemira drugim metodama. sport ili neki hobi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming