paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.08.2022
4
0
1
23
nekoristim puno marihuanu i nisam pusac ali ono nekad kad smo u drustvu ili na nekoj zabavi zapalimo tu i tamo..imam problem s tim da kad zapalim netreba mi toliko da se napusim ali svaki put mi je bilo drugacije i sad mi je cijelo vrijeme isto..prica je ta da svaki put kad se napusim pere me jako velika paranoja imam osjecaj da su ljudima oko mene isprani mozgovi da sam jedini normalan ili da se pocinjem gubiti u svom svijetu i na neki nacin mislim uvijek koda nisam normalan a svi drugi oko mene jesu ..kad se probudim imam osjecaj koda nista nije realno koda sam u nekoj simulaciji sve mi je nekako nerealno i pocinjem gubiti razum ovo nije nikakav trip ili nes tak ovo je stvarno ozbiljna stvar pa ako neko zna molio bih da pomogne
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pitanje!
Dali znaš što pušiš svaki put, ili češće samo uzmeš pljugu koja kruži u društvu?
 
16.08.2022
4
0
1
23
Citiranje bezveze. Pravilnik preporuka!
znam i to mi je problem imam tih 10 minuta di je full uzivancija ali kasnije ono gubljenje
 
Poslednja izmena od urednika:

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
80
262
53
29
Vjerovatno si jos mlad, tako da ti je najbolje da ne pusis ako ti ne odgovara, kad mozak malo "sazri" probaj opet, to manje vise nema veze s travom nego s glavom ::nono::

Edit: ili pocni pusiti vise, da tijelo stvori toleranciju a glava da navikne :D
Da se meni sad tako pogubit :D :D ::ludak::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: indi2

Speedhed

Aktivan Član
02.06.2022
49
444
53
36
To ti je sve prijatelju iz glave tj. iz dosade, prolazio sam i prolazim kroz to al zasto? Postavis sebi pitanje zbog cega,sta krivo radim,a problem je sto nista ne radim.Zatrpaj se obavezama zasadi koju stabljiku pocni trenirat i ostavi travu dok svoje cvjetove ne pobereš.Na ulici nije trava nego heroin,ako me razumijes batali ulicarku

Problem je u glavi :zvezda::
 
Poslednja izmena:
04.05.2021
97
235
33
Slazem se sa drugima oko ulicarke, ali vjerojatno je do tebe ili ti drustvo ne valja, ako nisi opusten i blizak sa tim ljudima onda zna bit lose dok si napusen.. Probaj samo sa par bliskih prijatelja ili skroz sam, set & setting je najbitnija stvar
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
pa ako neko zna molio bih da pomogne
Svasta sam i sam dozivljavao u počecima. Tripova da se usheres od straha :D Probudim se sutradan još uplašen.
No, gledajući sad nakon toliko godina od prvih baklji... i crnjak je trip :D
Sljedeci puta, cimni 2, 3 dima (nemoj više) pa odvaži onda mozgove.
U x situacija mladi duvaci se smiju. I onome sto bi trebalo a i onome što ne treba. Još ako te ekipa skuži da si :let:odlepeo :) pa te se dokaci, pa im postaneš predmet u njihovim fantazijama, alee :) jebiga onda.

Druga mogućnost da provjeriš samoga sebe, zapali sam. Odi negdje u neku 'sigurnu zonu', negdje gdje te ne mogu druge osobe zaokupiti toliko. U neki šumarak, neko šetalište, sjedi sam na klupicu, ponesi si vode.

Ili, promijeni drustvo :) Jer ionako ćeš ga promijeniti danas-sutra.