Paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2008
7
0
0
37
Pa mene jedino cepa paranoja kada motam na javnom mestu ili kad pushim sa nekim (na javnom mestu)...
Imao sam pre paranoju od GSP-a (gradskog) ali je to brzo proslo, jer sam skapirao da (kako se to popularno kaze) "ono sto se desava nije istina" !!! :)
Desilo mi da udjem prebijen u bas, znam da su mi oci dve crte i crvene kao da sam gnjurac, i okrecem se... svi me gledaju.... i kao... pa opusteno, i onako svi gledaju ko ulazi i izlazi u bas, ko si, sta si? nema to veze dal si navaren ili ne....:)

Jednom mi se cak desilo da sam usao u nocni prevoz (koji se inace naplacuje), i sad, drzim pare u ruci i cekam da dodje kondukter/ka kod mene da mi naplati kartu... i cekam i cekam... i ona me 2-3 puta zaobidje, i ja pocnem grohoto da se smejem... :) ali to nema nikakve veze sa paranojom... OFF Topic :)))

Nego, sta sam ono hteo da kazem, a da .... sto se tice paranoje, kao sto je rekao nas frend Django , zapitaj se zbog cega si paraonoican i pokusaj to da pobedis...
Sve je u glavi....
I sad jedna pametna... Nikad ne dopusti da te THC vozi, uvek ti vozi njega.... videces da je zanimljivije... tacnije, nedaj mu da te paranoise, isparanoisi ti njega :p
 
06.09.2008
19
3
0
44
mene i ekipu je znala prat paranoja kad bi se vozili navečer u grad busom, ali paranoja od toga da svi kuže da smo napljugani
no kako smo se često vozili busom, počeli smo onako napljugani primjećivat da su i svi ostali napljugani, pogotovo petkom i subotom. ono, cijeli bus napljugane ekipe ide u grad! od tada smo postali ful opušteni...
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
0rtakvelja je napisao(la):
pa mene jedino cepa paranoja kada motam na javnom mestu ili kad pushim sa nekim (na javnom mestu)...
Imao sam pre paranoju od gsp-a (gradskog) ali je to brzo proslo, jer sam skapirao da (kako se to popularno kaze) "ono sto se desava nije istina" !!! :)
desilo mi da udjem prebijen u bas, znam da su mi oci dve crte i crvene kao da sam gnjurac, i okrecem se... Svi me gledaju.... I kao... Pa opusteno, i onako svi gledaju ko ulazi i izlazi u bas, ko si, sta si? Nema to veze dal si navaren ili ne....:)

jednom mi se cak desilo da sam usao u nocni prevoz (koji se inace naplacuje), i sad, drzim pare u ruci i cekam da dodje kondukter/ka kod mene da mi naplati kartu... I cekam i cekam... I ona me 2-3 puta zaobidje, i ja pocnem grohoto da se smejem... :) ali to nema nikakve veze sa paranojom... Off topic :)))

nego, sta sam ono hteo da kazem, a da .... Sto se tice paranoje, kao sto je rekao nas frend django , zapitaj se zbog cega si paraonoican i pokusaj to da pobedis...
Sve je u glavi....
I sad jedna pametna... Nikad ne dopusti da te thc vozi, uvek ti vozi njega.... Videces da je zanimljivije... Tacnije, nedaj mu da te paranoise, isparanoisi ti njega :p
da ali kako da ga isparanoisem
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
To s vremenom dodje kod nekog prije kod nekog kasnije ,uglavnom morash naucit koolirat vutru tako sto cesh svojoj psihi nekako reci da je sve ok i pod kontrolom, to je stvar psihe jbg..

Razlog moje paranoje je bio: crvene oci. ,posto se odavno znam kontrolisat kad sam napusen to mi je bio jedini problem i uzrok paranoje.. al njega sam otklonio koristenjem kapi za oci proculin ili visine..
I onda napusen ko stoka opusteno pricam sa bilo kim, prijatelji, roditelji, poslodavci bez da imalo posumnjaju da sam pod uticajem necega :))))
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
joj. obiteljska okupljanja pod utjecajem su najjača. najdraže mi je gledat film s mamom strgana. ono, neka drametina za oči isplakat, a ja se kesim i umirem od smijeha. a ona me gleda. a meni beeed.
 
21.12.2007
3
0
0
31
mene je samo jednom vozila paranoja, i to celo veče, dokle god je trajalo dejstvo, dotle sam ja bio isfrksan ko budala... ja sam se toliko istripovo da sam stvarno poverovao u to da ću, ako prestanem da hodam, da se onesvestim i umrem. I tako sam jedno 3 sata samo šetao ubrzano ko kreten... u životu se nisam više usrao nego tad... ostalima, koji su varili sa mnom, bilo da jaja, svi odlično raspoloženi, hepi tripovi i to... znači da nije bilo do trave. to veče, pre nego što ću variti, sam bio strašno nervozan i napet, i još me ortak uoči varke iznervirao strašno, pa predpostavljam da je to uzrok tog bed tripa. tad sam reko da nikad više u životu neću variti, al eto već sledećeg vikenda ja zapalio...:icon_biggrin: i bilo mi do jaja...
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Što se paranoje tice Mene uhvati cim se sjetim javnog prijevoza... Vjerojatno ga zato i ne koristim...

A kad zapalim nisam nikad imo paranoju... ono nikad nisam bio u nekim spikama udba-caji-mafija pa valjda zato...

Iako sada kad su uhvatili ovog caja u Dubrovniku hvata me paranoja jer smo mi ovdje (dubrovnik) okruzeni granicama a vec se godinama zna da nam iz policije (ili uz njihovo znanje i odobravanje)dolazi vecina trave, pa eto ako nastave sa tim hvatanjima ostat cemo bez Trave... Ali zato je lowrider vec na klijanju :) pa eto ako i budemo mjesec - dva bez dime nije bed...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
tesko da cemo ostat bez trave, kad je bila prosle godine negdje u desetom mjesecu nestasica po gradu, opet se dalo nabavit, uvijek ce bit trave.
 
10.01.2009
3
0
0
34
mene paranoja cepa po psihi kad taze navaren pricam sa matorima...sou..!!!..ali mi je uglavnom zanimljivo..trudim se da me ne provale da sam odvaljen i onda se ubacim zesce...:)sto se tice paranoja na javnim mestima..desava mi se u pekari u mom naselju...ali nisam jos uvek provalio zasto.. :)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
Chehehe je napisao(la):
I evo jos jedna potvrda da ovo o nestanku trave u dubrovniku nije bila paranoja...
http://www.dubrovniknet.hr/?vijest=2802

ok, sve to stoji da pomalo nestaje, ja evo nisam zapalio vec 3-4 dana jer nemam gdje nabavit, ne zivim u dubrovniku tocno pa mi se i ne da peglat svaki dan do dbk-a pa radije ostajem bez hale, jer i kolicinski mi se ne isplati.

kao sto je milijun puta receno ostaje nam samo sadit. :D
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
E fala bogu ni ja nisam bas u gradu pa sam miran sto se tih gradskih dilera, mafija, caja i slicnih tice...:rasta1::rasta1::rasta1:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma ove sitne paranoje kao biti vani napljugan među normalnijima misleči da te neko kuži da si napljugan,te sitne bedove i ne gledan ko paranoja.Paranoja mi je bila kad sa prije 9-10 godina pljuga po 10-ak na dan(klinjo) a uvik bila navika zapaliti prije spavanja dok me jedan put nije u sobi oprala paranoja-sidin u sobi sam,u mraku,čujen srce u ušima,samo šta mi ne izleti,bed izači iz sobe razbijen da me moji ne skužu...tako 2-3 sat.E to je bila bedara.
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
Chehehe je napisao(la):
E fala bogu ni ja nisam bas u gradu pa sam miran sto se tih gradskih dilera, mafija, caja i slicnih tice...:rasta1::rasta1::rasta1:

hvali more drz se kraja. :smoke18:
svugdje je ljepse sredivat, nego u gradu. :icon_biggrin:
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
Mene je paranoja hvatala samo par prvih puta kada sam pušio. . .uglavnom, popeli smo se na jedan portun i pustia san ovu jednu pismu (hard techno / drum & bass) i samo mi je srce ludjacki pocelo kucat i ja san se samo srusia na pod i sklupcao i zamalo pocea plakat xD. . . Hehe. . . Sad san naucia da kontroliran paranoju i nema je vise :D Shema shema :)