Paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2008
1
1
0
36
:b_evil:
Pozdrav svim user-ima... imam jednu pitalicu u vezi konzumacije mariuhane, prije svega o losoj posljedici i to paranoji....
i to cesto me spopadne kad sam naduvan i krecem se u javnoj sveri, javni prevoz itd.

da li ima neko slicno iskustvo ili mozda postoji nacin kako savladati paranoju????
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemoj da dimiš prije vožnje javnim prevozom
dimi samo kada si na neko opušteno mjesto
nije fora biti stalno napušen
već opušteno napušen:icon_mrgreen:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
il nemoj pusit
il se zbuxaj na toplom negdje
po mogucnosti kraj kakvog kamina, radijatora, plinske boce il neceg slicnog

PS
nemoj se raznjet u zrak!
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Fantom slobode i mira je napisao(la):
:b_evil:
Pozdrav svim user-ima... imam jednu pitalicu u vezi konzumacije mariuhane, prije svega o losoj posljedici i to paranoji....
i to cesto me spopadne kad sam naduvan i krecem se u javnoj sveri, javni prevoz itd.

da li ima neko slicno iskustvo ili mozda postoji nacin kako savladati paranoju????

i meni je tak znalo bit kad sam tek počeo pušit, ali je ubrzo prestalo

zapitaj se zbog čega si paranoičan, što ti se može dogoditi?
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
duvaj doma i uzivaj :)

al da, cist je normalno da postaneš paranoican.....al isto tak je dosta individualno....mene osobno nikad nije pucala paranoja osim dok me frend poceo ganjat maljom za meso po stanu...al dobro...
 
23.08.2007
30
12
8
33
uvijek se zanimljivo vozit javnim prijevozom uduvan. imam takav filing da sam u centru pažnje i da svi kontaju da thc kola mojim tijelom. spuštena glava i smijeh sam sebi. neka pozitivna paranoja recimo :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mene znabit paranoja ali uglavnom kad naduvan nosim sa sobom još dima do kuće ili tako nešto ili ako recimo zapalim sanaderov ogromni plakat izarazito napušen pa zabrijavam da je pola grada izgorilo
 
23.08.2007
30
12
8
33
Šaman Šandor je napisao(la):
Mene znabit paranoja ali uglavnom kad naduvan nosim sa sobom još dima do kuće ili tako nešto ili ako recimo zapalim sanaderov ogromni plakat izarazito napušen pa zabrijavam da je pola grada izgorilo
ili nekakav bong recimo :bong7bp:
 
23.11.2008
3
0
0
39
Javno prijevoz je zakon kad si upušen...jedini je problem ući i izaći...Zna mi se dogodit da mi je super unutra,nekako ugodno,pa napravim još koji krug...dok se isprazni ili zamiriše kakva pekara uz stanicu.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
meni je najveća špica bit upljugan kad se vozim u vlaku, tramvaju, busu... :)
paranoja je neracionalna i ja je lako mogu suzbit jer pljuga ipak nije poput gljiva da ne mogu napraviti "reality check".
zadnji put me pukla paranoja preko ljeta kad sam pušio neku zlu travu i vraćao se doma. obično to zna bit od zlih trava koje su uzgajane samo da bi se na njima zaradilo...

edit: no no
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Idem se utopiti u punu kadu tople vode, zapaliti jednu frulu i ko zna mozda me udari paranoja da se davim....LOL...:ludaci_lol:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
meni je NAJGORE kad navaren odem u radnju, a tamo nema onog po sta sam dosao, pa ja treba da se odlucim za odgovarajucu zamenu. kako se nagomilavaju minuti, i ja stojim, blejim u proizvode i pokusavam da mislim postaje sve gore i gore. mislim da cu jednom vristeci da izjurim napolje, tek da se oslobodim teskobe.
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
UDBA je svuda.
kad ti se desi da vidis ove mlade likove tek sa akademije, stvarno se zapitas....
izgledaju kao ti, pricaju kao ti, vare, imaju dobre dzidze....
lose:nana:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
balcan_smoke je napisao(la):
nemoj da dimiš prije vožnje javnim prevozom
dimi samo kada si na neko opušteno mjesto
nije fora biti stalno napušen
već opušteno napušen:icon_mrgreen:

nemoj lagat, najjaći provod je kad se naduvaš i uetiš u bus s frendom od jedne kranje postaje do druge i nazad, neka duga linija, tipa 17 u split, i onda još ideš u spinut nešto pojest, ka bog ti dođe
:hippy:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
paranoya - frend i ja sami u napustenom i polu razrusenom hotelu spikamo o fajtovima strava ahha ...a spika traje oko 3 sata inace a radnja se zbiva u mracini (mraku)..
 
13.09.2008
2
0
0
39
mene pochela prati paranoja, kad su mi rekli da previshe duvam..whahah
zaEbavam se, nego..strashno mi se osjeti na ochima kad sam uduvana..to me jedno vrijeme pralo, al uz vizinE se osjecham nekako kameleonski, ono naduvan, super ti a ne kuzhi te niko jbga.. :)
(zvuchi kao neka jeftina reklama za kapi za ochi ahahah)
..vishe volim zapaliti u sobi ili negdje u prirodi..i ono najbitnije (bar meni : p ), vazhno je skim zapalish.. yay yay jupi jeeej , et... ~: )
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Gaucho je napisao(la):
nemoj lagat, najjaći provod je kad se naduvaš i uetiš u bus s frendom od jedne kranje postaje do druge i nazad, neka duga linija, tipa 17 u split, i onda još ideš u spinut nešto pojest, ka bog ti dođe
:hippy:

kako kome kako u kojim godinama
ja se ne vozim prevozom dugo vec