PARANOJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Primetio sam da se i meni nesto slicno desava kada gledam Monthy Pythone-ovce. Shatam sve njihove "dublje" fore i skriveni cinizam koji se najverovatnije zagubio zbog ponavljanja snimanja ili tih stvari. Kanabis pomaze da se primete stvari na koje obicno ne obracamo paznju, i zbog toga se cesto javlja paranoja- jer odjednom shvatimo da je nas mikrokosmos u kojem zivimo osetljiv kao baloncit od pene.
 

tamoneki

Banned
Banovan
18.03.2008
35
0
0
37
Pacox je napisao(la):
Primetio sam da se i meni nesto slicno desava kada gledam Monthy Pythone-ovce. Shatam sve njihove "dublje" fore i skriveni cinizam koji se najverovatnije zagubio zbog ponavljanja snimanja ili tih stvari. Kanabis pomaze da se primete stvari na koje obicno ne obracamo paznju, i zbog toga se cesto javlja paranoja- jer odjednom shvatimo da je nas mikrokosmos u kojem zivimo osetljiv kao baloncit od pene.

E tocno to, ni sam nebi to bolje opisao. Dakle to neko shvacanje. A prije mi nije tako bilo. Nego u zadnje vrijeme. A to mi ne treba, ne zelim to, Zelim biti onako naduvan i da me puca smijalica, Tjeram se ali neide. Ovo kao da je jače. Baca na neku filozofiju a to mi smeta.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E tamoneki tak je i meni znalo bit.. a moram priznat da imam slican staz ko i ti sto se kemije tice.. sam sto sam manje slika i gljiva izjeo.. Al ne bavim se time vishe.

Nema veze, uglavnom i mene su znale sorati dublje filozofije, paralelni svemiri, sedamnaeste dimenzije i slicne gluposti. Sad ne znam jesi presto kemijat, ja otkad sam presto sam drugi covjek i na travi mi je skroz drukcije.. sam sto sad puno vise trave pusim.. a kad popusim ono preevise, tipa nas tri 7-10 gensova onda mi se to zna desit..

Nisam ovisan vise ni o travi, cesto ne pushim po tjedan-dva.. ak osjetim da mi je bash previse. E a tebe cini mi se muci bas to - previshe gensa. Ak bash ne mozes izdrzat dva dana bez gensa (znam kako ti je tak je i meni znalo bit, a imam i sad frenda koji nemre 8h bez gensa), onda smanji, tj popusi dva komada dnevno, i to sa nekim predobrim drustvom koje je za zaebanciju il s najboljim kompicem, il curom il nekim bliskim.. pusti da te ponese flow i smijalica.. nemoj se opterecivat mislima niti se siliti.
I probaj neku slabiju vutru nabavit.
Eto, to ti je moj savjet, nemoj samo to shvacat kao pametovanje, sam zelim pomoc sa svojim iskustvom jer sam bio u slicnoj situaciji. Sad mi je an vutri SUPEEER svaki put kad se ubijem.. Bilo spustalica ili smijalica.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Uff,sreća da nisi više ovisan o travi...:bp4l:

E da:

"
Svaki šit koji se puno puši
Zdravlje taj čas ti sruši"...


Umjerenost je vrlina....i to velika....