Paraplegija, Parapareza! lječenje posljedica Kanabisom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Društvo. Prvo zahvaljujem svima, svi ste pomogli. :thumb:
Ovako:
2009 g. Sam pao i slomio kičmu. (do tad zdrav ko dren).
Bio sam nepokretan,od struka na dolje oduzet skroz.
slušao sam doktore i sve radio kako su rekli.
Kad smo kod doktora, osim kirurga koji je napravio odličan posao, drugi su mi više štete nanjeli nego koristi. :mad:
Ajmo sad na konkretno lječenje/ublažavanje posljedica.
Dosad sam pio brdo ljekova, antibiotika, njih toliko da ako opet dobijem upalu mjehura.
Moraću na "Profilaxu" ili trajni kateter jer sam postao imun na antibiotike. :(
Sad od "Trajna terapije" pijem (jedem i trujem se :drull:)
Toram: za bolove u kičmi.
Voltaren: kad bolovi nisu jaki mnogo je blaži od Torama, a vjerujem i bezopasniji jer Toram izaziva ovisnost. ne tešku al ipak.
Cerson: za spavanje
Mirzatem: za depresiju
Xanax: Za anksioznost kao i za smirenje od svega.
Prazine: da se psihički rasteretim
co-Articel: za visoki tlak
Omnic Caps: za izmokravanje.
Također tu su i tablete koje kupujem u slobodnoj prodaji.
Vitamin c: zbog preventive upala mjehura i općeg stanja
Zatim razno razne tablete za stolicu. Jer se brzo naviknem na jedne pa mjenjam. Al kad imam domaćeg voća i povrća netrebaju mi jedino zimi, Ono što kupim u trgovini ne radi. pojedem kilu krušaka i ništa eventualno prdnem :rolleyes: a od svojih serem ko grlica.
Da pijem dosta mljeka radi kalcija a i ljuske od jaja sameljem u mlinčiću pa ubacujem u hranu jer su navodno pune kalcija. Što meni treba za kičmu.
Tu su i razno razni čajevi i sl.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šta da kažem!? 44 mi je godine. Od 2009 pijem tolike tablete, i zdravi organi su počeli poboljevati.
Jetra najviše. točno je osjećam, kao i bubrezi, nešto ko da imaš kamenje (bio na pregledima nema ništa od pijeska ni kamenja mramora i sl), al jetra je otečena i u jako lošem stanju.
Koža mi je isto čudnih boja, od ljekova i jetre.
(Koža je indikator problema.)

To bi bilo "lječenje od moderne medicine. :grrr:

A sad lječenje/ublažavanje kanabisom!

Kako ste pročitali problema brdo.
Prvo sam ležao nepokretan, kakteterizacija, ovo on, tu je i nerazumjevanje obitelji,prijatelja... ukratko postao sam zombi. :zvezda:::drull:
Nikom dobar, usamljen,u besparici.
U tom svom bolovanju, slučajno sam sreo starog frenda. Zapalio sa njim i odmah sam se osjećao bolje. (nisam dimio od srednje).
Mislio sam da je to od "High" efekta i nisam tome pridodavao neku pažnju.
Do sljedećeg puta, tada sam izmjerio tlak. Obratio pažnju na sve ostalo i vidio da mi ne trebaju tablete skoro taj dan a i ujutro sam se probudio ljepo. :thumb:
Odmah sam ja to htio kupovati, ali kad sam čuo pošto je uhhhh.:zvezda::
Pa sam od prošle godine krenuo growati (loše).
Ali dok je bilo, promjene su "derastične"!
Da kažem i to, ja sam i bez kanabisa nakon nekoliko god ustao iz kreveta i kretao se sa štakama.
Tada mi je i promijenjena dijagnoza iz Paraplegije u Paraparezu.
Hodao sam sa štakama i na kratko.
Ali pretprošlo ljeto sam pušio od outdoora, i to neku sativu. :puuuh::
Odjednom sam se preporodio. Živnuo, kupio autić. Uhvatio se posla. Prestao piti dosta tableta.
Bio sam aktivan od jutra do mraka, uveče bi zaspao ko top.
U početku sam imao užasnu upalu svih mišića, procirkuliralo sve. :)
(Malo sam se raspričao u želji da ste bolje upoznati sa situacijom. )
Kada je nestalo mojih biljaka. Počeo sam malo po malo vraćati se na staro. :(

U čemu mi pomože kanabis kod drugih problema!

Kako već rekoh, hodao sam sa dvije štake i na kratko! Sada hodam sa običnim štapom i mnogo duže. Po prostoriji i oko kuće ga ni ne nosim. :)
Od kretanja na koje me kanabis "natjerao" ojačao sam mnogo.
Imunitet - Prije kad mi se netko nakašlje pod prozorom ja se prehladim! :p
upale mjehura svako malo sam imao.
Inkontinencija - veliko poboljšanje, ne trebaju tablete za izmokravanje.

Impontencija - poboljšanje uz"Dinamico" uhhh... ;)

Depresija - Ni traga:lol:

Bolovi - reducirani na minimim, koje mogu podnjeti bez da dodatno pijem tablete.

Alkohol- ni kapi, gadi mi se. (nisam baš pio ja sam od onih koji ne piju ali kad krenu neznaju stati dok ne završe pod stolom, a nezgodan do bola samo bi se svađao išao bi se i tući a jedva stojm na nogama joooj.

E sad kako moji growovi do sad i nisu bili nešto uspješni, ni količinski ni kvalitetom.
Vjerujem da bi rezultati bili i bolji.
Sad napokon imam priliku lječiti se biomix kapsulama zahvaljujući najviše doktoru @CilI -u
koji me vodi kroz proces. :thumb: :respect:
Pa sad ide ovako terapija:
Kapsule koristim od 26.10 malo manje od mjesec dana.
1 ujutro.
Uveo sam režim (programirao sam se ;))
Uredno jedem na vrijeme, što više voća,povrća (domaćeg), kuvano i sl. o tome neću puno to već svi znaju.
Ustajem u isto vrijeme i ležem.
Ne idem baš striktno na spavanje u određeno vrijeme ali ustajem obavezno. (na mobu uključio buđenje)
ali sad mi to ni ne treba probudim se i bez budilice. ali za svaki slučaj nek stoji.
U početku je bilo nereda, nekih desetak dana samo sam ležao, sjedio. neuredno jeo, nisam imao volje za rad ali sam se osjećao ok.
Kako sam počeo smanjivati tablete i kapsule krenule "preuzimati" lječenje, tako sam se počeo i osjećati bolje, dobio volju za rad izbacio brdo tableta. (pokušao naglo ostaviti sve ali to nevalja).
Sad od tableta pijem povremeno (Omnic) za mokrenje (pola tablete) i to kad osjetim da mi se mjehur nešto meškolji ili neizbacujem dosta mokraće a pio sam tekućine. bojim se upale još.
Vitamin c 500 mg.
Voltaren forte 50 mg samo kad me baš jako boli, ali vjerujem da će do kraja terapije i to se izbaciti.
Dobio sam volju za rad, krećem se dosta, ideje za napraviti nešto bilo ukrasno ili potrebno samo pljušte.
Nisam razdražljiv, razgovaram sa ljudima. Javio sam se i nekima koje davno nisam čuo.
Ukratko društveni život mi se popravio mnogo.
Na probleme sad gledam iz drugog ugla kao i općenito na moj život. (iz dobrog ugla :razvaljen:: )

Nastavak u idućem broju........
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Desilo se nešto čudno zadnje dane. Odjednom sam izgubio apetit.
Reko koji je k. sad. :fuck:
Obično me spuca glad da bi zid pojeo. a sad ništa tj. zadnjih dana.
Još sam imao nešto dima za smotati uveče jer me kapsule puste do uveče.
Ali nemogu jesti tj, nisam mogao. Jeo na silu nešto više tekućinasto da imam nešto u želudcu. :oops:
E reko koji sam baksuz jebo me pajo patak.
Idem to sve razvaliti i boxove i biljke i sve ostalo... :mad: piti tablete pa dokle živim, živim! Jednom se mora i umrijeti. :grob:
Živčan odem se istuširati. pogledam se u ogledalo.... wtf. pa ja nemam stomaka. :zvezda::
Alooo nisam debeo, ali mi se stomak napuhao od neredovne stolice, nekretanja, neuredna života onaj stomak kako ga zovu "pivski stomačić" sam imao. :)
Zdravoseljačkom logikom zaključujem da mi je kanabis regulirao tjelesnu masu (obrati pažnju na izražavanje :cool:) na moju optimalnu težinu.
Navodim da prije nesreće nikada nisam imao problema sa kilama, nekad par kila više nekad par manje ali tu je to bilo. Vagu nisam imao, vidim i na pogled. Kaiš nikad nisam nosio. Kupim taman "pantole" i godinama ih nosim bez da mi spadaju ili trebam da otkopčavam gornje dugme.
Jedino kad je kaka sahrana pa se nakrkam, potegnem i neku zidarku, onda se malko raskopčam pa krenem da žalim pokojnika :rolleyes:.
Sad jedem ali ne ko prije, više puta dnevno po malo. nema napuhavanja ni ničeg sl.
Stomak miruje. Daću da mi se istetkaju i pločice. Nek žene uživaju u pogledu iduće ljeto (nemogu biti sebičan, pa ti mene ubij ;).)
Kapsule su mi preko dana još uvjek ok i napreduju, ali uveče posebno ako budem, budan duže vidim da prestaju djelovati. samo sam jednom zloupotrijebio biomix kapsule pa sam i uveče popio jednu. Kad mi je nestalo neki dan dima. (neću to raditi više sory).
Slikao bi vam stomak prije i poslije. Ali imam puno tattoo-a, po kom bi me mogli prepoznati.
Vidjeću kako da to izvedem. volio bi da vidite.
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@hazeri mene @CilI vodi kroz proces i tako mi je reko.
(Vjerujem da je to zato što ne umirem od raka pa da mi sad treba velika količina. )

Da , jednu ujutro, malo me počelo zezat uveče pusti ali da se "durat" jutros sam odnio doktorici dvije kese tableta.
Da nedođem u napast uveče. Izdržaću valjda još koji mjesec dok ove moje ne stignu.
Kupio sami cfl-ki da osposobim mali wege box.
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Blizu će 3 sata noću.
Idealno vrijeme da napišem update.
Ponavljam: Ovo je samo moje lično/osobno iskustvo. Što znači da Biomix kapsule neće svakom ko ima sličnih problema kao što su moji pomoći na indetintičan način.
Sve zavisi jasno gdje ste slomili kičmu na kojem dijelu, koje su vam poslijedice, kako živite, kako se hranite, imate li podršku bližnjih, bioritam. Od kada bolujete, čime su vas doktori sve trovali i sl. (od mene su napravili tabletomana pas.m...)
A da će vam pomoći općenito i da ćete se osjećati bolje, definitivno da.
Izuzev ako ne podnosite kanabis (što je koliko vidim po forumu rijetkost).
Ok. Zašto reko da je ovo idealno vrijeme za update.!?
Zato što između ostalog, nemogu da spavam evo već nekoliko noći za redom. A i bolucka me.
Kako stoji u prvom postu. Sve tako i dalje radim.
Znači kapsula ujutro. Ako imam šta da smotam, smotam ako ne ebg.
Onda samo popijem kapsulu.
Zgodno je i smotati ujutro jer kapsula krene raditi kasnije.
Problem je kod toga što se brzo (barem kod mene) stvori tolerancija.
Pa mi je preko dana ok.
Ali kasnije poslije podne kada počinje da popušta Biomix. Počinje malo nervoza, bolucka me, uveče nemogu da spavam.
Da se razumijemo, ja sam nezaposlen pa mi svejedno spav'o noću ili danju.
Jedino mi žao što gubim bioritam.
Što se tiče bola, on je mnogo manji nego što je bio prije terapije.
Da nije tako nebi odnio neki dan doktorici dvije kese tableturina. :thumb:
Šta hoću reći sa tim što natrabunja ovdje?
Ne oslanjajte se samo na Biomix kapsule.
Stisnite zube, malo nespavajte ko ga j. proće to. Izađite šetajte. Čitajte forum.
Samo nemojte tablete trošiti izuzev ako nemožete baš izdržati bol.
Što vjerujem uz kapsule neće biti baš često.
Da obavezno uzmite mentora koji će vas voditi kroz sve to.
Mene vodi @CilI , ali on nema čarobnu kuglu a gatat u grah nezna. :p il ga je pojeo.
Pa ga obavještavajte o napretku i stanju, pri tome nemojte biti dosadni pa za svaku sitnicu čovjeka cijepit.
Znajte da on i drugi iz medicinske podrške, imaju brdo ljudi kojima pomažu volonterski i sa srcem. Ali imaju i svojih obaveza, i problema.
Što se tiče mog sad ovog problema da me popodne zeza opet. Probaću još koji dan izdržati.
A ako ne bude išlo povisiću terapiju (još jednu Biomix kapsulu predveče tj, kasno popodne).
Sto posto će pomoći. :banana_rasta: Ako ne nabavim kapsula, naću dima makar uličarke.
Al tablete ni u ludilu. :objesen:

Nastavak u sljedećem broju......
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Evo mali updejtić.
Prošle su zpazme u nogama.
Mogu sad da spavam (nadam se da se neće promjeniti)
Režim isti ili sličan.
Tlak ok.
Mokrenje poboljšanje veliko (umal ne rekoh pišanje :))
Tablete gotovo ništa.
Smanjio i cigare.
Opet dobio volju za sve i svašta.
Danas vidim na fejsbuku jedna osoba koju poznajem traži pomoć!
Aj reko da pročitam,,,, tjeraju ih iz kuće, (ima muža i malu bebu).
Inače se brinu o psima imaju ih preko 20-30
Znam ih isto puše, ali nisam se htio puno družiti snjima jer su "poznati po tome".
Neće niko da im da kuću na korištenje, mada ovdje kuće zjape prazne, na svakoj drugoj stoji "Prodaje se".
Al nek propada samo da ti "ašišari" mu tu ne vršljaju :mad: .
Pokušavaju skupiti pare da kupe nešto za par hiljada samo da je koliko toliko blizu civilizacije. I ima ikakve uvjete.
Pa su se neki javili u komentar da bi kad bi bili ljudii donirali svak po 10 kn. iz općine samo. ti ljudi bi se spasili a i životinje.
Rekoh u sebi pa šta i meni znači 10 kn. netrebam ni slati idem sutra prošetati do njih i odnjeti bar 20 kn.
Ma malo je 20 kn, al' nemam ni ja, neznam kako ću do 22. -og ma snaću se ja...
ajde bogati ko da sam jednom danima jeo samo krumpira na sto načina za hard disk ili bolji procesor :fuck:
Zapio po par stoja eura. jer mi bio ćeif. :cool:
Ma malo je 20 kn al imam ja kompjutera, laptopa, srednje generacije doduše.
Pa zapakovo jedan laptop.
dvije kese pune cedeova sa fimovima igrama...
Znam da nemaju oni to. A a vole. Idu na net preko jednog moba oboje.
Evo sad ga pregledavam nisam ga ni palio dugo, malo da ga očistim, osvježim. digo sistem drajvere još da im nabacam muzike filmova instaliram igrica (neznaju oni krekovat i to).
Osjećam se :let: .

Znam da nije ljepo pričat kad nekom pomogneš, ne traži ništa zazuvrat niti se hvali inače nisi napravio posao.
Barem je to moja logika. Koju sam naučio od ljudi sa ovog foruma.
Ali sam komentirao na fejsu da ću doći ja nanoge, da nešaljem poštom jer smo blizu a na računu imam samo minus.
Da vide i drugi i da se priključe kad imam oko 1000 "prijatelja" na fejsu... Veselim se njihovim objavama, šta su jeli danas, pili. ko se skim sreo pa kavu popio. A nekako mi najmilije one slike kad se slikaju pored tuđeg auta ili kakve pile od motora pa se namjesti ko da je njegovo ili planira baš takvog kupiti,,,jest al u kineskom šopu. onaj bez baterija jer znam konja i znam da nema ni za cigare.
Moraću i ja zaključat se jedno deset dana, ne paliti svjetlo... Pa u photoshopu napraviti sliku sebe neđe na jahorini ili alpama kako malko zimujem :cool:
još dodat kak'u koku kao poveo je sirotu da se ne dosađuje.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ne'a sta... Plemenito...
(al ovo sa Jahorinom ti je dobra fora, nasmijao sam se naglas, moji mislili da sam puk'o s glavom)
:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Ajmo raja na noge lahke. :sun2:
Pošten svijet u ovo doba ustaje pali :idea: ode do boxa da vidi jel sve u redu.
Zatim u wece da se olakša il pod kakvu bukvu, jošić nije bitno,,,kolko može. :poop:
E onda turi kahfu na plin ako ima plina, ako ne jebg. onda na struju.
(rijetku kavu stavi, nemoj mnogo diže tlak, nemoj krnut ni dvije kašike šećera. Već pola jedne. Nek su sad blagdanski popusti pa šećer jeftin. pusti ti to).
Zatim iskašlješ sve iz sebe iz pluća (misle komšije da mi auto neće da upali, a nije ni dizel. )
Usput psuješ mačka koji ti se cijelo vrijeme podnoge podgura, i vazda gladan. Nesmjem ja do kuhinje da pristavim kavu on već trči i umiljava se pod noge, lopov misli ja ću nešto jesti a njega ću zaboraviti, a tri posude sa hranom pune ima + jedna za mljeko i kuvanja i tako da srkne gospodin nekad malko kašikom.
Nepaše mu stalno ta mačja hrana, voli i ovo moje prirodno. :rolleyes: a da ulovi miša, ne pada mu ni na pamet.
Što da lovi ručno (šapno) kad zna da će ludi gazda stavit mišolovke i ljepila i kojekve sad lovačke nove metode.
Pametan mačak drži do sebe. (Milentije, Mile mačak za prijatelje).
Uz kavu zapališ sad neznam šta da kažem,......ma :puuuh:: rođaci sjeda samo tako. (garant, testiro ja).
Ako imaš opet kažem "ako" ako ne ti samo pij kavu, vidi jel osto neki opušak od cigare, da je ostalo išta pa smotaj i zamišljaj da je joint.
Nek ti mašta radi.
Nemoj po forumu slučajno da bi otvorio "Završene dnevnike" jer će te oprat takva nestrpljstivost, da ćeš dobit popizdikus. :zvezda::
Neeee samo one indoor pod malim sijalicama "low budget" koje su tek izbacile listić, e to mogu.
Tu se ja pronalazim.
E sad još malo pa kapsula. nije joint. izgleda kao kapsula farmaceutske industrije, ali u ladici di je bilo PRAVIH tableta,praškova mixeva, vitamina. sve lječe samo tako, e u toj ladici malo ima tih tableta, samo biomix kapsule, par kutijica za tlak, izmokravanje, što reko naš narod "zlu netrebalo"
ali imam ja negdje slike tih koji POMAŽU (pa ću postavit') a nisu ni skupe, samo što ti ih treba sve više i više, a na njihovu žalost. "na vas su baš ove jedne izazvale gadnu reakciju od koje vam koža se ljušti, al nije to ništa ima krema, za oto. samo 80 kn. prije išlo na recept, al ovo kriza šta mi doktori obični, dobijamo po 1.000 eu. a vozi dvije godine starog pežoa. Ja se u takvom u životu neću ni provozat. A na posao dođe kad joj ćejf, ode kad je prijateljca zovne na kavu, ona skoči upali auto i ode. Gdje ćete doktorice? pitam ja ( već hemeroidi mi počeli pucat sjedeći.)
"Hitan slučaj moram nažalost al brzo ću ja"
To "brzo" traje sat pa i dva a onda je vrijeme i pauze valja ženi odmorit od tolika posla, pa i pojest nešto i ona je živo biće. :mad:
Tu je taman i pauza pola sata ali ajde nismo u japanu jel pa se otegne na 45 minuta.
Sad je ušlaaa,,,,,, aj falim te bože nek sama ateist.
E onda uđe neka baba, pa dok joj istumači kako je žiga na ovo vrijeme a i snaja je iznervira pa bi i tlak da joj se malko provjeri....:rolleyes:
Ma jel baba izašla već je njena prijateljica sa drugih vrata sa dvoje djece uletila a djeca imaju prednost.
Pa kontam da rentam nečije dijete. Eto ako ko ima da mi pozajmi nek se javi u inbox. Vraćam ga čim prođem od doktora.
Nek ona zna da i ja kao invalid imam tu prednost ali je ne koristim, jer ako ikako mogu ja ću izdržati možda je nekom i gore.
Al brate što je previše previše. Do 1 ako si obavi obavio, poslije ona ne prima pacijente jer mora puno da piše. (kaže: Zakomplikovali su nam sa puno papira) Ni netreba iz kancelarije, ode ona kući valjda može i od kuće.
Crče radeći, al eto baš ja nisam stigao jutros na red "kako mi je žao, al nisi ti daleko" zna ona meni reći tako, valja malo da prošetaš. Nisam daleko istina, al ja nisam došao u kafanu doktorice da se naroljam, već me boli pa mi nije ni do hodanja ni sjedenja po cijeli dan čekajući tebe.
A odoh ja pa se čujemo tj. dopisujemo.


Tako vam izgleda kad ujutro ja idem doktorici mojoj miloj dragoj ili kojem SPECIJALISTI!
Zato ovaj pacijent je sad popio kavu. Spakovao ruksak sa laptopom i odoh ljudima to odnjet, a evo naće se još kojekakvih drangulija od te tehnike. pa nek prodaju bar ili tom djetetu nek se igra.
E to je meni bolje nego otići doktoru.
Samo nažalost nesmjem im pričati o marihuani. Mada su mi dragi, ali od kako sam pao frka mi je priznajem još veća.
Aj pa se čujemo.
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Iz prehrane izbaci mliječno i one eksperimente sa ljuskom jajeta. To je kalcij kojega tijelo teško može iskoristiti, a mliječni proizvodi zatvaraju probavu, pogotovo zreli sirevi. Usput i proizvode hrpu sluzi u sinusima i bronhijima pa otežavaju disanje. Ljudskom tijelu najbolji kalcij se nalazi u kupusnjačama i grahu, sezamu i orašastim plodovima.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
"mali" updejtić.
za 8 dana će bti 2 mjeseca kako koristim kapsule (jednu ujutro)
Tlak normalan
Pišanje ide bez tableta
Bolova nema, nekad malo žulja nije problem.
Kretanje sasvim ok. jest sad zima pa malo i ja više sjedim. Al' dosta po kući radim, cjepam drva, režem i na ruke često mada imam električnu pilu. ali čisto radi vježbanja. Mislim da sam već rekao da ja nisam sportski tip, ne volim raditi sklekove, čučnjeve
Ono sto puta jedno te isto me smara. :drull:
Zato rađe radim fizički, mislim da mu dođe na isto više,manje.
A i bolje se osjećam em sam se kretao, em sam nešto i uradio danas pa sam zadovoljan uveče.
Glava ova moja luda :crazyd: je ok što mi je i najbitnije.
Stabilan miran, mogu raditi bilo šta, nikad mi nije dosadno.
Mali "problem" nemogu spavati, neznam dali me to "vozi" kanabis!?
Ja ne osjećam onaj efekat :let: koji je bio u početku, je nestao odavno.
Nije da mi puno nešto smeta, kad ne spavam radim malo foto i video obradu na kompu. Uvjek imam neku zanimaciju.
Prehrana uhh jedem šta imam zadnje dane, ovaj mjesec napokon ću platiti i zadnji dio kazni (prometnih)
pa ću opet nastaviti sa zelenilom i zdravom prehranom, odmah se to odrazilo na :poop:
Alkohol ne mogu nikako sad, mislim da mi neko i plati da ja to nebi pio.
Kad se samo sjetim svojih nedavnih velebnih pijanki odma me spucaju tri ptsp-ija.

Ja sam od onih koji kad krenu ne znaju stat dok se ne sruše pod sto, a što mogu :poop: kad sam pijan ala braćo draga. :fuck:
Inkontinencija: imam mnogo bolji osjećaj. ali mi zna "pustiti" malo, kad se nešto napregnem.
Cigare tj duvan sam smanjio na minimum, nešto mi se ne puši, tome se nisam nadao od kapsula, mada sam primjetio da kad :spliff: ne puši mi se dugo.
Vidim da ću ubrzo i ja biti od onih koji samo puše travu. Lišće ću ostavljati isto kad mi nestane cvjetova.
Eto toliko, i hvala @prosto oko na daru. ;)
evo i pjesma za vas na jutubetu
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Kada bi nadodao jos jednu kapsulu navecer...dali bi ti stanje bilo bolje?ne znam,pitam jer me zanima:)
Svaka cast..neka si odhebao kemiju:respect::thumb:a i cugu..ok je pivo kroz pricu,druszvo...ali kad je to ubijanje onda bolje nikako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
vidiću hazo sa cill-ijem, od kako ne pijem tablete, nestao je i onaj osjećaj u bubrezima i jetri ko da imaš kamenje, :banana_rasta:
uveče sam izvodio jogu po krevetu. Preko dana taj osjećaj nije toliko smetao ali kad se umiriš uveče za leći nikako se namjestiti.
Alkohol!? Zavidim ljudima koji popiju par piva dnevno ili čašica žestokog. Ja sam to pokušavao ali neide :rolleyes:
Izbjegavao sam ja alkohol i prije, ali nije baš išlo pa bi se tako otprilike mjesečno jednom nekad u tri mjeseca. naroljo brate ubio bi se. :drull:
I obavezno neko sranje napravim ako ništa barem izvrjeđam nekog :crazyd:.
Zaboravio sam reći i centar za ravnotežu mi bolji. Prije bi na svako deset koraka malo me zanijelo. Sad rijetko.
Probao sam voziti biciklo, ide, mogu, ali me ipak strah, tako da ništa na dva točka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri