Parfem od trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2011
8
9
0
33
Pozdrav svima!

Mozda ce nekome zvucati glupo ali imam zelju napraviti parfem od marihuane koji bi sadrzavao miris cvjetova (vrhova).
Svaka vrsta ima drugaciji miris a trenutno moja ima nekakav predobar fruity miris koji bih volio ako je ikako moguce sacuvati.
Nemam nikakvog znanja u izradi parfema pa me zanima da li netko ima kakvog iskustva ili znanja da mi pomogne.

Unaprijed hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
vidio sam ja prodavaonicu na hvaru isto su prodavali parfeme,kreme,ulja od kanabisa,zvala se nekak sa canabis,neznam tocno...potrazi na netu sigurno ima pa mozda pise nesto detaljnije o proizvodima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ima toga za kupiti po indijskim sopovima, ja ima tri razlicita snjofa + nezaboravni indijski patchouli (Hippie perfume ... smells like forest, pot and snuggling, he, he :)
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Cannabis Rose Fresh za žene

o.2400.jpg

Cannabis Rose je nastavak zabranjene teme, ženska verzija mirisa sa konopljom i ružom u srcu. Zabranjena biljka se prvi put pojavila u muškom parfemu Cannabis Santal (2006).
Cannabis Rose su napravili parfimeri iz Robertet. Kompoziciju otvara bugarska ruža, cvijet nara i bergamot. Konoplja u srcu je udružena sa notama jasmina i tamne čokolade. U osnovi su note pačulija, bijelog mošusa i čaja Oolong. Parfem je napravljen 2007.
Poslije ekskluzivne najave u buticima Fresh u februaru 2008, parfem će se pojaviti u drugim prodavnicama u proljeće, online i offline.
Parfem je u bočici od 100ml, koji prate proizvode za njegu tijela.

Bili ovako nesto? :D samo neki muski xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
sam se vi zajebavajte al taj duckas na hvaru nije imao niske cijene,sve nesto fensi.sumnjam da je nesto lose
 
30.09.2011
8
9
0
33
Evo uspio sam napraviti neko istraživanje ali nigdje nisam uspio naci pravi odgovor.Koliko sam shvatio potrebno mi je eterično ulje ali svugdje piše o izradi thc ulja.Našao sam postupak izrade eteričnog ulja lavande (od cvjetova) pomocu destilacije sa kotlom ili ekspres loncem (isti proces kao pečenje rakije).
Znam da lavanda nije isto ko i trava ali je možda moguce.Sad me jos jedino zanima koji dio heda bi bio najbolji za to ili kako da odvojim thc a da mi ostane identičan miris kao na početku??Sve ostalo je eksperimentiranje :)
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ovako ja sam razmisljao napraviti parfem ovako
1. 90% alkohol
2. neka oprema xD
3. vutra
znaci stavimo vutru u posudu, prelijemo alkoholom i to kuhamo ali moramo kondenzirati paru kao u procesu destilacije alkohola...... hahha kako sam pametan
 
23.10.2011
23
1
0
34
GreenGO je napisao(la):
ovako ja sam razmisljao napraviti parfem ovako
1. 90% alkohol
2. neka oprema xD
3. vutra
znaci stavimo vutru u posudu, prelijemo alkoholom i to kuhamo ali moramo kondenzirati paru kao u procesu destilacije alkohola...... hahha kako sam pametan

Sretno ti bilo haha, nista pitam ja jednog profesora hemije , pa ti javim kako :)
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S