Partizan Kaznjen Izbacivanjem Iz Uefa Kupa.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Nisam grobar (Bogu hvala :))))), ali postalo je simptomatično da navijači sa prostora exYu prave medvedje usluge svojim klubovima, a UEFA to ne toleriše...Zanima me šta mislite o tome...a zanima me i ko je sledeći na listi za izbacivanje??? Zvezda? Hajduk? Budućnost iz Podgorice ( ne zaboravite da se ovih dana u Splitu igra revanš Hajduk - Budućnost Podgorica, a na prvoj utakmici je bilo baš veselo...) ? Dinamo?
Šta mislite o svemu ovome???
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Torpedo je napisao(la):
Nisam grobar (Bogu hvala :))))), ali postalo je simptomatično da navijači sa prostora exYu prave medvedje usluge svojim klubovima, a UEFA to ne toleriše...Zanima me šta mislite o tome...a zanima me i ko je sledeći na listi za izbacivanje??? Zvezda? Hajduk? Budućnost iz Podgorice ( ne zaboravite da se ovih dana u Splitu igra revanš Hajduk - Budućnost Podgorica, a na prvoj utakmici je bilo baš veselo...) ? Dinamo?
Šta mislite o svemu ovome???

Ja ti kao torcidaš mogu reći samo jedno, nereda neće biti, prvo zato što će crnogoraca doći možda 2 autobusa i biti će zaštićeni ko' lički medvjedi, drugo, nismo blesavi radit nerede, Budućnost nema šanse u Splitu, IMAO. :sun2:

Evo ti snimka direktno iz autobusa sa Hajdukovim navijačima pa sam prosudi o objektivnosti CG medija i policije.


http://www.youtube.com/watch?v=ckflBJr5Uo0

P.S.
Ne bi započinjao nikakve flameove na nacionalnoj i navijačkoj razini, ovaj forum mi je svetinja i mislim da politici nije mjesto ovde.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Kaznjeni su i Poljaci i Holandjani.Jebi ga stvarno se preteruje sa sranjima."ajde ono malo provokoacije,koji sitan incident,ali ovo vise nema veze ni sa sportom ni sa mozgom.

A sto se tice izvestaja policije...Njihovi izvestaji se jako cesto ne slazu bas sa stvarnim stanjem stvari,tako da me ni ovo od Crnogoraca ne iznenadjuje.Sve je to ista pandurska skola.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Sve ove debile što rade nerede bez obzira kojem klubu navijača pripadaju treba zatjerati negdje u polje i dati svakom po motiku i neka kopaju kad dobro prekopaju polje onda neka posiju ganju i onda kad im rodi neka puše dok se ne ukomiraju.
:sun2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
cannebosanac je napisao(la):
Sve ove debile što rade nerede bez obzira kojem klubu navijača pripadaju treba zatjerati negdje u polje i dati svakom po motiku i neka kopaju kad dobro prekopaju polje onda neka posiju ganju i onda kad im rodi neka puše dok se ne ukomiraju.
:sun2:

:hehe::smoke18:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Stvarno pun mi ih je ***** sviju ,znao sam i ja otić na tekmu ali ovo je stvarno prevršilo sve mjere više , pa evo svaka čast bakljade s kojih moraš pobjeći sa stadiona inače udišeš sumpor ,a ako su ti pluća i onako u ***** od aljbaneza.onda moraš otići da ga jebeš.Ali ovakve pizdarije jebo mater ko da je 92 , a i onda je to bilo sve u službi politike nečije i podizanju međunacionalnih strasti.

A šta je tek ovo između Haj i Din ili npr. Zve i Par.O kakvim se tu netrpeljivostima radi ?!
Mora da ih je pukla Jugonostalgija,pa moraju s nekim da se šoraju. :icon_lol: Ma rekao sam već po motiku u ruke i sve će biti kewl.

sranje sve u svemu.

"a policiji i miliciji svaka čast" :eek:hno: Aaiiiiiii čudna jada od Europskog grada.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ma ekstremnim grobarima je maltene u cilju da partizan izbace iz natjecanja ne bi li se konacno mogli razracunati sa upravom.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
cannebosanac je napisao(la):
Sve ove debile što rade nerede bez obzira kojem klubu navijača pripadaju treba zatjerati negdje u polje i dati svakom po motiku i neka kopaju kad dobro prekopaju polje onda neka posiju ganju i onda kad im rodi neka puše dok se ne ukomiraju.
:sun2:
kako su ti dobre metode brate
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ma nemos ti objasnit ljudima da nisu svi navijaci takvi i da nije uredu da zbog nekih pojedinih grupa se kazni cijeli klub koji se trudio da ude u natjecanje i onda ovako...
ali tu su glavne predrasude prema nasim navijacima i klubovima...ko da smo neki divljaci..nadam se da ce se na kraju ispostavit da ipak nismo...:)