PartyPoker ima promociju i faktièki djeli pare :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
PartyPoker djeli pare!!
da, kolega mi je reko, regestiro sam se i dobio pare, majkemi! :) sam igram na real money stolovima.
ako koga zanima kako dobiti ÐABE!!! 150$ neka piše na forum, ako admini to dopuste ili mi pošalju pp ili pišu na [email protected]
ide se za to, da na taj naèin promoviraju svoju internet igraonicu, jedini uslov je da izpuniš kviz pitanja, a odgovore se da dobiti :wink: samo kontaktirajte me :D
fora kviza je u tome, da što više naroda razumije tu igru, šta znaèi što više ljudi je razume, više ljudi èe prakticirati taj naèin igranja.
jedini uslov je da si stariji od 18godina!

stvarno jednostavno i stvarno zanimiva igra

ako imate bilo koja pitanja...pitajte!

dali neko veè igra i šta mislite o tome naèinu igranja?
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
evo da ja prvi odgovorim :D
poèeo sam igrati prije godinu dana, kolega mi je reko da igra, njemu je stvarno zalaufalo, èita te razne knjige i za njega poker nije samo igra neko èitava filozofija.
prvi put sam uplatio 50$, malo sam se digo, malo spustio, no izpiti su došli i sve sam "popušio" :)
drugi put sam nakazo...bilo je slièno
treèi put...došo sam do 450$, digo sam 250$(poslali su èek) osalih 200 sam pustio, došli izpiti...sve popušio. jebiga nekako izpiti(stres) i igranje mi nekako ne idu. no tada još nisam baš ni pušio, trava kako sam opazio vrlo vrlo vrlo pomaže kod toga. baš taj kolega...on je puši èitav dan, od jutra do sutra, ne poznajem nikog tko više puši od njega. èak ni narkomane koji se odvajaju od heroina i slièno.
no, sad sam poèo opet, ne bi možda ni zapoèo, dok mi nije jedan kolega, kojeg sam upozno baš preko tih poker stolova, reko da sad kao partypoker ima promociju i da nakaže pare. naravno imaju tu nekih osiguraèa, da se nebi to, kako se kaže...zlorabilo.
stvarno izpunio sam uslove(nije neka znanost :) ) i dobio pare!!! :D
da ne bi èuvo to samo za sebe, sad govorim to napred, par kolega je veè dobilo....izkoristimo tu šansu, dok nisu njemci i rusi sve pokupili :D hehe
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
osobno ne volim to!!!
nije mi èak cool, da je na forumu opšte tema poput ove ali tema je sve i svašta, pa ...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Meni je najbolje s frendovima nekad se nadjemo zapalimo frule, pivo/vino, i kartamo poker u 10kn :), pocetni ulog 10 lipa, ulog se dupla kad netko ispadne i poslje svakog sata, igramo s jockerom zatvoreni poker s 5 karata :)

inace poker sam puno igrao i na truepoker.com ali za fake money, ne za real money kako ovdje stoji u textu. inace mislim da je to patka, ne vjerujem da ce ti dati 150$ samo ako se regas, mora postajat neka caka, uvjek postoji :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Osobno ne podržavam takve profiterske industrije materijalnih usaðivanja težnji jer èovjeka potièu da se igra za novac, što je nemoguæe pošto je Igra Esencijalna a ne fizièke naravi i pošto je Svrsishodna, da teži ka osvajanju materijalnog dobitka - èime ga potièu ga postaje opijen novèanim iznosima i da se bori za materijalno, te pošto u extremnim sluèajevima stvaraju ovisnost (bilo blažu, bilo jaèu). Osim toga, kakva je to "igra" koja te dovodi u opasnost da izgubiš teško zaraðeni novac (u rukama multimilijardera) u zamjenu za dozu adrenalina, kada postoje toliko ljepši i velièanstveniji nepresušivi Izvori Usreæenosti njihovim darovima kojima se možemo proživljavat i meðusobno nadopunjaat tokom cijelog našeg Življenja i nikada nas neæe iznevjeriti, prevariti, obestiniti ili podèiniti svojemu htjenju te æe nam se uvijek i neprestano podavati.. naravno, bez ikakve novèane cijene, veæ za cijenu naše Sreæe.


Nemojte se dovodit ili bit dovoðeni u situaciju da težite za neèim tako niskim kao što je novac... On je zaista zadnja rupa na svirali, ma koliko god se drugaèije nastojalo stvarno iskriviti i manipulativno podèiniti...
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
nije nikakva patka, dobiješ prvo 50$, i poslije 5000handa, tj. ako imgraš sat vremena na dan, trebo bi u mjesec dana valjda to dostiè. tak dobiješ još 100$, jer si se kao nauèio igrati.
al 50$ dobiješ definitivno! ja sam dobio, sad igram sedmicu dana svaki drugi dan po sat vremena, malo prije spavanja :)