Pas mi je depresivan???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Ovako:imam psa,mesanac,zenka stara skoro cetiri godine koja je vrlo zivahna i vesela po prirodi.Medjutim,poslednjih nekoliko dana ponasa se kao obicna vreca kostiju,ako moram tako da kazem,vuce se po stanu kao kilava,napolju jos i nekako,ali cak ne laje ni na pudlice,sto joj je inace omiljena zajebancija.
Jednom recju:totalno je out,potpuni slow-motion full time!

Pri tom ne vidim nikakve znake bolesti,uredno jede,njuska joj je mokra itd.
Pitam se nije li to mozda od dima canabisa kojem je,za svoje psece uslove,izlozena u prevelikoj meri.
Do sada je bila sasvim ok,a sada je ziva depresija,prelazi i na mene i na zenu mi i na goste.
Bilo bi mi mnogo lakse kada bi znao za iskustva drugih povodom ovog slucaja,a bas mi se i ne ide kod veterinara,a i nisam cuo da postoji veterinar-psihijatar.
Zahvaljujem se na svakom odgovoru,znam da ovo zvuci smesno,ali zapravo nije,zamislite da vam je kanarinac odjednom zanemeo,ili nesto slicno. . .
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ima li jos kakve promjene na njemu osim te depresije... postoji puno razloga da se pas tako ponasa, mozda ga boli zub, mozda ima buhe.... (to mu mozes sam pregledati... pogledaj jesu zubi ok, i jel ima cudan zadah) ozbiljno, kad je pas depresivan to je prvi znak da nesto nije u redu... vodi ga veterinaru na pregled, to ti je moj savjet...
Mozda nije nista, daj Boze... mozda bi se samo seksala :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Pa zapali dziks i malo joj daj pa vidi kako ce da utice na njeno raspolozenje, ako se ne popravi vodi je kod veterinara.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
imam psa 3 godine, i desilo mu se nesto slicno..u biti isto se poceo ponasati kao i ova tvoja. inace je vesel i lud, i odjednom je tako pao u depresiju. jeo je, srao je...i sve...ali jednostavno nije mrdao. na kraju smo otkrili da su ga tako napale buhe da mu je bilo lose. alergijska reakcija. drugi put je nesto pojeo pa se nazdro ko budala pa je bio u ***** opet par dana...mada onda nije htjo jesti.

odvedi je kod veterinara na pregled. izmjeri joj temperaturu, ako je iznad 39 (sto je normalno za pse) odmah kod veterinara! neka je pregleda detaljno.

ja pricekam 5 dana i ako se stanje ne promjeni a najcesce se sve samo rijesi, odem kod vet.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
hvala na podrsci,pas mi konacno dosao sebi,sad je opet ista stara dosadnjakovicka,skoro da mi je i zao sto nije ostala onako mirna:eek:hno: