Pasji Drek!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Kao sto predpostavljate iman psa, i citao sam negdje da neke zemlje placaju ljudima koji skupljaju pasji izmet te to pretvaraju u gnjojivo..pa me zanima mogu li ga ja iskoristit jer ga iman na kila:icon_lol: i koliko on sadrzi N P K?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Da da!Samo trči za kerom i skupljaj,pa odmah pod biljke!Što svježije to bolje :rofl:
Ma zaje... te malo :icon_lol:
Možda bi i bilo dobro,ali ja nebi na tvom mjestu s pasjim govnima kemijao.Ako ništa drugo,smrdi za popi... :sick:
Nabavi si letećeg štakora za kučnog ljubimca,pa njegov drek skupljaj.Kad ima zemlje i gnojiva s tim za kupit,moš i ti sam nešto smixat :kackepieksen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutrolog1999

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
sastav je otprilike [SIZE=-1]0.7% nitrogen (N), 0.25% phosphate (P2O5) and 0.02% potash (K2O) ali je velik rizik zbog parazitske zaraze koja nece ostetiti biljku mozda ali je opasno za ljude (trakavica, onaj neki parazit koji dolazi u oci i izaziva infekciju, ne znam kako se tocno zove) tako da je moje misljenje ne... tj ja nebi, a i ne zadovoljava potrebu biljke za kalijem
[/SIZE]
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma prvo šta čujem da se pasji drek može staviti u zemlju,pa pas jede skoro pa ono šta izbaci:)
Krava ili ovca,žvakači trava,to je provjereno još prije 10 godina s moje strane,out.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pas je svežder.
Jede kojekakve gluposti, i nije čist.

Uzmi ***** od biljojeda (tovar, ovca, il što već imaš tamo dole)
Biljojed jede biljke, biljke jedu biljke dakle.
I ima drukčiji metabolizam od sveždera.
I čim veća životinja, tim veća biljka.

E sad bi on sva govna baco :icon_lol:
 
S

silikolor banda

Guest
auuuu pa gde ti padose pasja sranja na pamet. ja to ne bih stavljao pod moju biljku ni za sta na svetu. ajde reci iskreno smrde li tebi pasja go....a? kad bih pusio tu wu setio bih se cime je djubrena i ogadio bi mi zivot a kamo li wutra.

aj sad ozbiljno, dobar ti je izmet kokosiju i golubova za vege fazu, ima dosta N u njima. a za cvetanje ja koristim kupovno sa pojacanim P
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
postavi sebi pitanje gde se nalazi hrana koje su biljke izvukle iz zemlje!? aaa öööhh hmmm tarraaaaaa!!! u biljkama:bis:i sto je najlepse, kroz sintezu one su jos vise hranjlive materije stvorile u sebi (ne samo NPK) i kako sad se to vraca u zemlju da bi sledece godine opet nikla npr. lepa livada??? paaaaa kroz prirodni proces trulenja svi ti novo dobijeni izuzetno hranljivi sastojci se vracaju u zemlju i ciklus je stvoren! PS: to vazi za sve biljke (BIO-diverzitet)

peaccce