Paul van Dyk i Armin van Buuren u HR!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Na Zrcu, u blesavoj Papayi, al nema veze. Napokon cu vidjet PvD uzivo, a ja mislio ic u Prag na koncert :D

Jel jos netko ide, i jel itko zna di se karte prodaju?
 
22.10.2007
0
1
0
37
nazalost da je negdje na normalnom mjestu iso bi ja (mrzim zrce i ekipu koja si brije na finjaka a ubiti su k..ac).. ljubitelj sam njegovih zvukova i stvarno m i je zao sto je na zrcu.....a za karte neam pojma probaj neki mejl poslat organizatorima
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Pa gle i meni je zrce blesavo (ili u najmanju ruku precijenjeno), pogotovo papaya koja mi je jos najgori klub tamo, al kozmeticki detalji me nece sprijeciti da vidim PvD. Mislio sam da ako cu ikad htjet otic na njegov koncert da cu morat ici u Prag jer je to najblize gdje se redovito pojavljuje, ne vjerujem da je u HR i isao bi da je i u rafineriji Sisak koncert, nije mi vazno :)

A frend ima apartman na Pagu pa je jos besplatan smjestaj :D
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
papaya-daynight-2009.jpg



n11071768042179472938py6.jpg



ma Zrće je savršeno za takvu ziku...polukomercijala, ljetna brija, djevojke u ljetnim haljinama...:sun2:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
mi ulaznice u ponedjeljak kupujemo :)

a sto se zrca tice, "savrseno" ili ne, boli me stvarno, da je u slavoniji u polju isao bi.

moj prblem nije zrce samo po sebi, nego njegov imidz. zrce je precijenjeno, to je jebena (umjetna) plaza sa 4 kluba, na obali ima x jednakih ili boljih mjesta za party. i onda svi "frajeri" briju na zrce i misle kak ce bit super i in ak su bili tamo na ljeto. bio dva puta, i evo, vrlo dobri klubovi s tehnicke strane, sa full komercijalnim *****m od muzike vecinu vremena, muzika koju mogu cut u bilo kojem wannabe klubu u unutrasnjosti svaki vikend. tu i tamo neka poznata i rijetka svjetska imena, 3-4 po sezoni. a cijene ono, vodu mi ide naplatit 15kn a ja si u wc-u u praznu casu natocim vode besplatno i pijem ju na sanku.

papaya lijepo izgleda al taj je klub napravljen na jebenom brdu i sav je na stepenicama i nigdje nema mjesta, aquarius je puno bolji za koncert takvih razmjera jer ima siroke otvorene prostore, na ravnom da si ne polomis noge u guzvi, a i vecina kluba je pod krovom i pola u zatvorenom prostoru, sto znaci bolji zvuk.
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
da malo je prerazvikano Zrće...i onda se skupi svakojakih prikaza.
muzika je komercijalna skroz, ali treba istaknut Euphoriu - najmanji, najskromniji, najjednostavniji i time najbolji klub. sviraju sve domaći dj-i bez imalo komercijale, jedino mjesto koje se može nazvati partijanerskim. upad je stalno džabe. u aquariusu mi neki "nikad čuo" dj svira mtv bravo hitove i 40 kn upad...a u isto vrijeme Petar Dundov prži u Euphoriji za džabe. lol. i to nije fancy muzika pa nije gužva. meni paše. :sun2:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Pa ako uspijete ignorirati 60% rulje da se uzivat u muzici :D

bio na oba koncerta, stavim video uskoro
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
ja bio na van Bureku. ništa posebno. valjda zato šta inače ne slušam trance.
i bila je odurna gužva i hrpa fejk partijanera :icon_lol: