pazi ovaj ulet na pp

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Janez je napisao(la):
Ej, bok, da predem na stvar
ja hocu sad kupiti 25 g vutre i prodavat po 70 kn da se rjesim konkurencije, ali neznam kolika je idealna cijena i dal mi se isplati, pa vidim da se vi decki kuzite i pomislih:"pitaj profesionalce!" he he
jako bi ti bio zahvalan ako bi mi odgovorio
bok



Discuss ?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Mladi preduzetnik,garant je gledao BLOW pre nego sto je napisao post.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo ovako odma ću da prijeđem na stvar
Ja želim napraviti 25ero djece i prodavati ih po cijeni od 70 Eura kako bih se riješio konkurencije
Što mi preporučate, kontam si kao pitaj profesionalce
 
08.01.2009
1
0
0
40
decko ajd se ti drzi samo pusenja vutre...đabe ti prodavat jedino ako ti bas netrebaju pare...al moj savjet ti je kupi i popusi,pusti ti prodaju nekom drugom...a ako se bas odlucis na prodaju mislim da je 70kn posteno...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Jebiga...dečko promašio smisao foruma:) a i nikad ne kužim ta pitanja s dilanjem....mislim, stvarno moraš bit pametan za najjednostavniju trgovinu: kupiš šta više po šta nižoj cijeni i to podijeliš na mićeve i prodaješ...ono, baš ti treba savjet...prije mu treba savjet da ne bude glup i nek se ne bavi time jer od tih sitnih para najebeš nizašto:sick: wannabediler:icon_lol:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
doors_of_perception je napisao(la):
Jebiga...dečko promašio smisao foruma:) a i nikad ne kužim ta pitanja s dilanjem....mislim, stvarno moraš bit pametan za najjednostavniju trgovinu: kupiš šta više po šta nižoj cijeni i to podijeliš na mićeve i prodaješ...ono, baš ti treba savjet...prije mu treba savjet da ne bude glup i nek se ne bavi time jer od tih sitnih para najebeš nizašto:sick: wannabediler:icon_lol:

n1, eto to nek mu bude odgovor.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
drunk-irish-048.gif


Pazi, on će sa 25 mgra riješit konkurenciju, rekli bi u narodu ... dete kreten.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
......mozda zivi u nekom selu u kojemu puse dvojica a sad ce imat i 2 dilera :181:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
zanimame dal onda dodju da procitaju odgovor na pitanje..
pa ih sramota zbog pitanja ili bar dal nauce nesto kad ih ovako ismeju na forumu neznam kako neko moze da bude takav, takve netreba banovati ti su sami sebe banovali i drugi su ih zapamtili tako da ver0vatno sebi sami zavrsili rzagovor na forumu...
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
hahahahaha, kako ovo nisam vidio do sad?!
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
ja sam mladi biznismen,
ne spavam ni jedan tren,
i doso sam po svoj plen....
 
10.02.2009
3
0
0
31
ahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



















alkohol + dim = tupilo ( i top dobar dim ) braćo--predobar dimmmmmmm
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e pa jeste vi luuuuudi?!?!??!
propuštate biznis stoljeća?!?!!?!?!?
pa kak se ja tog prije nisam sjetio....
e lega ak os u kompi da radimo nes ti i ja....
WAHW AHWHAWHWAHAWHWHAHWAHAW
ma genijalac majkemi....
forsiran balkana citirat
uzmi ubi pa se pištolj...
:p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.