PC 2•54=108 w.led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.11.2015
12
14
3
43
Ok pozdrav svima ljubiteljima i malim ,velikim growerima ovog foruma!
Evo da nakon dosta čitanja i gledanja lijepih slika razmatranja,promatranja Itd.
I ja pokušam voditi jedan mali dnevnik .Mali box mali dnevnik kako kažu .Da prvo kažem da mi je ovo drugi in Grow ,sa prvim nisam bio zadovoljan bila je proba a i otišo koljeno operirati ,vratio se treći dan svjetla izgorjela!Bila su isto led koja sam sam projektirao pa sada da vidimo ova org.
Pa evo :box je PC 50 visok,22 širok i 60 dugačak ,mylar folija ,dva ventilatora od PC ,upuh ,ispuh sa adapterom od 3 .v do 12.v tako da mogu pojačati,smanjit + jedan manji da mjesa zrak unutra.Rasvjeta je gore navedena dvje panel šine po 54 w.ili 3•18 wati
Za led sam se odlučio iz razloga sto mi pase za ovaj PC i zbog temp.i jednostavno volim ta svijetla, i režim svijetla će biti do kraja 20/4 dan noć
Posto se box nalazi u grijanom prostoru za sad temp.je od 23 do 29,30 stupnjeva a vlaga 35do 60%i stavio sam posudu sa vodom i peracem preko kojeg puse dolikuje vent.nista extra ali par stupnjeva je veća vlaga.
Sjeme je izašlo prije sedam i pet dana imam dvje biljčice ali jedna ostaje zato sto mi je to od jedne biljke prije Northern Light auto od sensija ali ne znam zašto je bilo jedno desetak sj.bila je pod cfl i bila super nije bila moja, u glavnom to je to sjeme , e sad neznam šta će ispast od toga
Jedna kalenicu je 4 litre sa zemljom composana pH 5.5-6 a druga dvije litre sa pH 6.8 ime neznam točno imam pH metar i za vodu trakice
Mislim da je voda ok. Između 7 i 8 pa cu ostavit biljku koja bude bolja
A za prehranu imam bio bizz trio pak i kompostane sa guanom
Od ovih treninga vidjet ćemo šta i kako
Eto za sad toliko pomoć će dobro doći i razmjene ideja i kako bi reko jedan moj kolega
Da se malo družimo i poz . Mentoru Goldu i normalno koja slika ako sam šta zaboravio vrata su otvorena!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and CilI

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Sretan grow



Edit
@amneziaHaze
nisu trakice
image-jpeg.59470
 
Poslednja izmena: