PC big tower 120W CFL domačica by Ganjalover

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
al problem mi je kaj nemogu puno veče tegle stavit..2-3 l najviše...nebude stalo više.. dobro sutra bum to presadil u največe kaj bude išlo..

@kalibar sori al ne vidim da ih mučim:)

imamo samo pitanje ... ovak.. dok mi je ugašeno svijetlo mi se naprave kapljice vode na listovima, nisam zaljeval 2 dana i zemlja je još vlažna, a pošto još neam mjerač vlage neznam kolko je.. dal je prevelika vlaga?
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
zdravo, ljudi kaj ima:)

evo sliko sam da vidite kak je to kod mene, a navečer napravil malo više slika:)

napravljen LST... kod ove grmaste nisam mogo zaviti da me je**š.. i da lijeva miriše ludoooo, a desna nema miris...
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
e ovako... ima mali bed kod mene... kao što je power reko ak vidim promjenu na listovima odma presađivanje... počeli su mi potrgani listovi rast bokte onak na sredini fali dio jbt..zato sam danas presadio u veče tegle i ne mislim više presađivati... i još k tome sad kebilj moraju bit u tami do sutra dok ne složim drugi i veči box.. neda mi se s ovim pc-om a nabavio sam si predivan ormarić za 2 biljoze:) e sad je pitanje... dal će bit stresa ak budu više od 12 sati u tami?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Ganja_lover je napisao(la):
... počeli su mi potrgani listovi rast bokte onak na sredini fali dio jbt...

ako imas fotku obavezno stavi, ne znam kako mislis da raste potrgan list po sredini, a za ormaric super, zavrsavaj sto pre, izdrzace toliko mraka
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
eto znam da je mutna al jbg ugl. vidi se... tu na toj biljci su tak par listova a na drugi jedan list..bedira me

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

niko? dajte ljudi pogledajte pa ak znate kaje, kaj se nebum mučil s tim
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa fotka je ocajna, ali ako je samo na jednom listu onda je verovatno nesto nebitno... mozda neki genetski deficit, da li rastu takvi novi listovi
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa to je ono sta ja isto imam. Ja brijem da je to jednostavno takva biljka, deformirana i da se tu nista ne moze. Ali ja svoju drzim da vidim kak ce se razvijati, vidjet cemo i tvoju :))
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
hmm neznam baš, onda bi obadvije trebale bit deformirane.. znači ova gore slikana ima na tom listu i na jednim novim, a druga sam na jednim.. možda je bilo do tegle, kad sam presađivo se dosta korijen nakupil na dnu... nadam se da neče bit problema nadalje..
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
high ljudi... eto i novi box napravljen i pušten u pogon, ista svjetla samo sam im dal malo više prostora...nakon valjda 30 sati provedene u mraku (imal malo problema) sad su na svijetlju tj. za 40 min idu na svjetlo... :) presađene naravno i u tim ih mislim imati do kraja... temp mi kaže 22, a vlagu 58% sad, neznam dal to točno kaže al nadam se da je... i da sutra još moram foliju oblijepit. i da, stavljena jedna menka kao ''skank'' neki... pa da probamo i to :) imat će mjesta za 3 :p

znači ova je manje razvijena al miriše oohhh
ista:)


mali ''bush'' :p više razvijena:)
:)

i jedna zajednička s boxom:)

to bi bilo sve od mene...peeeace! :)
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
zdravooooo
updatee, znači jednu sam maknul iz boxa ta bude za outdoor... a sad ova.. 3. dan 12/12 i siguran sam da je cura ;) počeli su pistili al još su premaleni za moj ''fotić''
vlaga 60%, temp 25C ( imam jedan neaktivan ventić kojeg ću spojit zbog vlage)




to bi bilo od mene :) peeace
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
a sad ova.. 3. dan 12/12 i siguran sam da je cura ;) počeli su pistili al još su premaleni za moj ''fotić''


:signs053: de meni malo toga...
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
ma ne..ona je prošli tjedan počela pokazivat spol, al onda je bila još 18/6..preflowering i guess, al sad se vidi da su pistili.. žiš?
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
zdravs ljudi ^^
samo da vam kažem da sam si naručio menku i da mi je stigla.. :))



Auto galaxy

Manufacturer - Pyramid Seeds
Height - 40-120cm
Feminised - Auto Flowering (Ruderalis)
Variety - 70% Indica / 30% Ruderalis THC 12-16%
Yield - Medium 30-150g
Grows - Greenhouse, Grows Outdoors, Grows Indoors
Flowering Time - 70 Days

brijem da nisam vidio ni jedan dnevnik s tim, bit će super... nego galaxy stavljam u ovaj box kaj sad imam a za ovu curicu bum neš izmislil.. bit će vani kroz dan a 12 h ću joj dati mraka, kao indoor sam kaj je na suncu :D 11 h sunca na dan može dobit:)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......zanimljiv strain, neckao sam se dal da uzmem auto galaxy ili auto NL (al od Royal-a ne od Pyramid-a) i NL je prevladao zbog veceg % indice......od pyramid-a sam imao auto wembley i ispao je odlican za 70 dana tako da nevjerujem niti da ce galaxy bit los.......o Pyramyd Seed-su samo pozitivno mogu rec.....sretno sa uzgojem........