PC big tower 120W CFL domačica by Ganjalover

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
eto ja to uzeo tak.. da probam ipak mi je prvi automatic.. sad još terra magmu (več našao; nekih 3 eura 18 l) i neko gnojivo i teraj:) ne nadam se niš previše količini.. glavno da bude za pušit, ipak je to za moje potrebe..:D a i 70 dana mi je super.
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
e da sam još jedno pitanje..
dal bi ja mogo ovak radit LST
znači zasadio bi recimo na desni strani tegle tak kak je nacrtano i kaj bi vuko na lijevu stranu.. sad dal bi to bio problem za korijen il tak neš, hvala
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
zdravo... evo kak bude sad kod mene.. ovo kaj sad imam ide sve outdoor, nadam se da ovu curu neče primit nikakav stres il kaj ja znam zbog režima svjetla... hoču galaxyu dat što više svjetla u boxu tak da bude samo ona nutra i sutra krečem s njim :)

edit: i da molio bih moderatora da promjeni ime dnevnika ak može outdoor domaja by ganjalover jer ću napravit drugi dnevnik za automatiks :)
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
high ljudi ^^
prošlo je oko 20 dana odkad se nisam javio s ovom :D tek tolko da vidite, imam ju vani/nutra malo na sunce malo ne... al cvjeta ona polako :)
koma slikeeee

glavni vrh
manji vrhić
eto tak je meni ispal lst :)
:maryjane:peace:goldmaryjane:
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
pa inače nije več u boxu, nego sunce i hladovina..imal malo na 12/12 dok nije procvjetala..i sad več tak 2 tjedna, rastu pistili :D