PC BigBrother Minigrow 2010 CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
PC BigBrother Minigrow 2010


Kako bi jedan pjesnik rekao :
http://www.youtube.com/watch?v=8foW1Nn0bsw


Probrani natjecatelji (domaćini i domaćice) su stavljeni u mokre maramice izmedju 2 tanjura kako bi se pripremili za predstojeće natjecanje.
Natjecatelji koji su proklijali stavljani su u mješavinu substralove terra magme i perlita u omjeru 80:20. Odlučeno je da 3 natjecatelja iidu u sljedeći krug nazvan vegeteacija.

Pogledajmo preostale natjecatelje koji idu u sljedeći krug :

Duško Horvat Soraja



:clap::clap::clap: Neka PC BIG BROTHER MINIGROW 2010 počne ! :clap::clap::clap:

Natjecatelji su smješteni u PC BIG TOWER kučište CHIEFTEC sa luksuznim homemade pročišćavačem zraka i prekrasnim osvjetljenjem CFL (6x23W) za što se brine digitalni timer. Pobjednika očekuje velika nagrada, osigurano stambeno pitanje, doživotno uzdržavanje u idealnim uvjetima, te odlazak u raj.

01.03.2011.


Duško,Horvat i Soraja nalaze se već neko vrijeme na temperaturi cca. 27-30C i osvjetljenjem u trajanju 18h dan i 6h noć. Zbog određenih fizičkih napora svi natjecatelji osjećaju nedostatak vlage u prostoru u kojem borave (20-24%).

13.03.2011


Pokušaj podizanja vlage povećanjem površine mokrih čarapa :) , uz krpu za sudje koja je u donjem dijelu kučišta nisam uspio podići vlagu za više od 4%. Horvat, Duško i Soraja na svako veće povećanje vlage veselo reagiraju podizanjem listova (što nije vidljivo iz ovih slika).

29.03.2011


Soraja se iz nekog razloga izborila za trenutno najveću teglicu 20x20, na slici vidimo lijevo Soraja, u sredini Duško i desno Horvat. Duško je izgleda vrlo sretan na ovoj poziciji jer najviše diže listove za razliku od preostalog dvojca. Horvat vrlo često mjenja raspoloženja i nikad nije potpuno sretan, dok Soraja kao da nije tamo totalno onako nezainteresirano, odsutno, neprimjetno.... Kako bih to promjenio odlučih se malo poigrati sa Sorajom, usljedio je LST .



ukućanima već para dana društvo pravi Mothers Finest


Nakon 10 dana jedva proklijala te posađena i nikako da krene....


31.03.2011.

Ukučanima je promjenjen režim svjetla u 12 h dana i 12h noć i osvjetljenje 1x840, 1x865, 2x827.

01.04.2011

Uglavnom, ne žale se....

02.04.2011.

Mothers Finest, neće pa neće....


06.04.2011. :maryjane: Finalni krug :maryjane:


Nažalost, došlo je vrijeme da 2 ukućana napuste kuću, Duško i Horvat konačno su otkrili pravo lice te nakon dana provedenog izvan kuće tužni provode svoje posljednje trenutke.

Pozdravimo Horvata i Duška još jednom :

Horvat

Duško

Dok s druge strane Soraja baš i ne izgleda tužno nakon što je ostala sama :)

15.04.2011 Predstavljam Vam njezino visočanstvo, gospođica Soraja !!!



Uz malo igranja LST-om gospođica je kao nagradu dobila i novo osvjetljenje 1x865 i 5x825/7. Što se tiče zaljevanja, društvo je do danas zaljevano običnom vodom direktno iz pipe. Od danas gospođicu zaljevam prokuhanom, ohlađenom i procjeđenom vodom iz pipe.

17.04.2011



Mothers Finest



18.04.2011. u kući ništa novo ... :)
Mothers Finest


Soraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Odlicno ti se cura rasirila...trebao si malo duze vegetirati posto vidim da ima jos mjesta ispod posude, ali nema veze... =)

Sretno dalje i nadam ti se sto bolje urodu...i da se ova druga probudi i preraste ovu dva puta... :p
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
bio sam ubedjen da je ovo 2011 godina...ne duvam vise...
 

grasso

Banned
Banovan
02.02.2010
13
0
1
33
podigni ovu malu biljku na nekih 5-6 cm od zarulja i ova druga velika je zaklanja bar tako izgleda na slikama
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Trebo si dati horvatu da se malo pohvata sa sorajinim sisama..posto..su velke:)....pa bi bilo i sensimilje,a i koju donji vrhic oprasen...da nastavis sa najmladim uzrastom popunjavat i dalje zanimljivu BB-PC-kucu:)...sretno:)
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Hvala na komentarima :b_jump:

2010 ? - google - big brother 2011 :) da mi baš ne naleti neki političar na thread dok se informira o odnosu marijane i nemeša ....

Nego pogledajmo što se dešava u BigBrother kući .

22.04.2011 ...


23.04.2011 ...


24.04.2011 ....



25.04.2011. .... desilo se ipak nešto novo u kući, 3h nakon zalijevanja.... :)

Do danas ukućani, uključujući pobjednicu preživljavali su zahvaljujući neophodnim količinama vode (Soraja cca. 3dcl svaki 2-3 dan). S obzirom da se ovdje radi o pobjednici koja je uz rješeno stambeno pitanje osvojila i doživotno uzdržavanje, pa sukladno tome ovaj put kao nagradu zalivena je sa cca. 0.5-1l vode .... :)
vežite se polijećemo....




Zaljevanje - ukućani su zaljevani vodom obogaćenom H2O2 svaki put (od početka, 2ml na 0.5l vode) osim kad se radilo o vodi obogaćenoj Plantellom cvijet od cca. 30.03.2011..

H202 - do 30.03 trošena je stara bočica H2O2 kojoj je istekao rok trajanja prije 6.mjeseci, kao što vidimo nije im smetalo (sjetimo se samo Duška kako veselo diže listove).... Kupljena nova bočica H202 (hidrogen peroxid 3%).. U ljekarni/apoteci na upit za što mi treba, dal za rane ili uho rekoh za rane....

Što se tiče ovako podignutih listova ovo je prvi put otkad boravi u kući da je tako sretna :costumed-smiley-027.

Inače, u kući konstantno pušu olujni vjetrovi, karakteristični za tajfun.Ukućani se nisu žalili pa sam prema tome zaključio da im odgovara.
Evo i kratki video loše kvalitete (nažalost sa fotića) kako bih Vam dočarao ugođaj. Izvana PC bigbrother Growbox je gotovo nečujan zahvaljujući ulaznim filterima za prašinu i izlaznom za otklanjanje mirisa (a o tome neki drugi put).

[video=youtube;JQma7iTEUkA]http://www.youtube.com/watch?v=JQma7iTEUkA[/video]

P.s. Gdje kupiti melasu koju bi volio ukomponirati u raspored zalijevanja ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Data

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Inače prezirem BB ali ova sezona mi se sviđa,svaka čast producentu odlično odradjen trening....ma bit će to za pluća polizat:rofl:
:thumb::clap::respect:
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
Majsore svaka cast. pitao sam puno puta ali niko mi nije dao odgovor.
evo jedno pitanje izasli su mi tri biljke na malom prostoru pa se cudim kako da ih presadim a da ne ostetim rutove(korenje)...

KAD je vreme da ih stavim na 12/12 posto nemam puno prostora. Ovo mi je prvi amaterski grow, pcbox nije jos gotov nemam puno vremena pa dajte neke ideje puno sam citao i gledao kako to radite i zelio sam da probam... ako neko smaram sorry, kod mene u MK nije bas popularni indoor, ali evo ja sam se odlucio, ostavicu u boxu samo jednu biljku a druge idu outdoor ako uspem da ih razdelim jer je sad sezona a kod mene nema puno prostora, zelio sam da ta jedna biljka sta brze procveta jer nemam gras a u gradu cena dostize i do 5eura za gram sta je smesno...
Hvala Unapred

evo na sta sam mislio postiracu slike kako napreduje ako nesto ne zeznem
http://img863.imageshack.us/f/movie3r.jpg/
http://img856.imageshack.us/f/movie12.jpg/
[video]http://img849.imageshack.us/img849/4940/dpsf.mp4[/video]
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Dopustite da nastavim.... :)


1.5.2011. u kući sve po starom..... svi su na broju :




4.5.2011. ...





10.5.2011.

do neki dan zaljevanje standardno : 1 litar prokuhane i procijeđene vode u kombinaciji sa 3ml H20 otprilike svaki treći dan.Svako treće zaljevanje sa PLantella cvet gorivom :) cca. 3.5ml na litru .
Biljke su zadnji put plantellu cvet zadnji put probale prije cca. tjedan dana od onda samo voda ...




13.5.2011. ...



dole vidimo primjerak za test, nije se pokazao nešto osobito : čista glava, onako malo čudan feeling, povremeno kratak smijeh al nije to to .... Osušen na brzinu u pečnici na 50C po 10 minuta, pa 5 minuta izvan i tako 3sata :)



23.5.2011.

Soraja je već skoro 4 tjedna samo na vodi :) S obzirom da se planirani izlazak produžio za skoro 2 tjedna, na moju i njenu sreću :). Moja pretpostavka je bila, da i sama skuži da joj se bliži kraj (nedostatak hrane). Uz zaljevanje samo vodom Big Brother kuća promjenila je i lokaciju, putovala je u svom boxu sa zaljepljenom teglom za box pomoću obostrano ljepljive trake.. Ta traka je toliko jaka da sam jedva iščupao teglu po dolasku cca. 20min nacimavanja. Uglavnom Soraju gledamo predzadnji dan u kući, sutra je izlazak !!!



Mother FInest je u nekom trenutku pokazala svoju nažalost mušku stranu te je po hitnom postupku izbačena iz kuće..Radi se o autoflowering sorti (skunk), koja otpočetka nije krenula dobro proklijala je nakon 13-14 dana.... Nažalost nemam slike :(
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
24.5.2011.

Soraja je napokon napustila BIG Brother kuću !!

Prije odlaska frizeru pogledajmo Soraju zadnji put u njenom najboljem izdanju u njenoj kući...


Pred frizerskim salonom Soraja je odlučila odraditi još jedan photo shooting.



Nakon dobra 2h provedena u frizerskom salonu Soraja nam je poklonila još jedan photo shooting kako bi nam pokazala svoj novi look proljeće/ljeto 2011.







Usljedio je odlazak pedikeru...



Zaplješčimo još jednom :


Samo zbog planiranog god. suši se na ovaj način, inače bi išla u komadu :)

Uglavnom, ja sam zadovoljan. Testni primjerak od prije tjedan dana pokazao se "dobrim" kao većina onoga što se može kupiti na ulici tako da konačni rezultat može biti samo bolji :)
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Jedan before-after :)




Ovim putem zahvalio bih toj predivnoj biljci i naravno ovom forumu i ljudima koji ga održavaju i podržavaju na tri predivna mjeseca ispunjenih pažnjom, veseljem, oduševljenjem, proučavanjem, zabavom......

I žao mi je što zbog mentalno zaostalih ljudi ovaj osjećaj prepun oduševljena, zadovoljstva, sreće nemogu uživo podjeliti sa drugim ljudima. Prepričati svoje doživljaje, poslušati druge i iznad svega dobro se zabaviti i nasmijati...

Za većinu ljudi ja sam samo kriminalac kojem je potrebno lječenje, al nema veze neka im je neka uživaju u tom osjećaju kad ih to ispunjava.... a ja ću još dugo uživati u osjećaju koji mi je priuštio :


PC BigBrother Minigrow 2010 CFL i gospođica Soraja




Pa valjda će jednog dana i oni doći do toga da sami zaključe kome je život više ispunjen srećom i zadovoljstvom i da ova biljka nikako ne smije biti zabranjena....

Pozdrav svima !


Legalize IT !
 
25.05.2011
7
0
0
32
5 E za gram je smijesno? haha. Kod nas (CRO), pogotovo u sjevernijim djelovima (gdje živim ja), 1g = 100 kn (cca 15 E) i to samo teoretski. Dobiješ 0,8 i presretan si!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.