PC BigTower (Anubis & Wembley) + MidiTower (Cream Caramel)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Boss stvarno si ga sad ukenjao. Nema mjesta paranoji. Box odrađuje pravu stvar sa 250w, ali ne u ovo ljetno vrijeme. Ja bi se odlučio za 250 MH u vegi i kasnije 250 HPS u cvjetanju. Ako nisi već uzeo šator uzmi 90x90x160 ili 90x90x180....mala razlika u veličini nasprema 60x60, a stane ti sve unutra i onda nema problema sa 250-kom.

Neki dan mi majka rođena ušla u stan i donijela novu posteljinu. Zasjela žena i ja rekao kako mi netreba i kako nemam gdje s njom. Najsmješniji je njen odgovor: "...pa stavi u ovaj crni ormar, ionako ti stoji prazan, najbolje da ga odneseš na tavan..". Ne zna majka šta je to, a kad ga otvoriš perverzija, samo tarzan fali.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@oli
zna ona zna, žene uvijek sve znaju, samo se pravi blesava :) , jednog dana kad poveže končiće i nađe ti koji listić u smeću ili na podu koji ti jeispao iz džepa, nemoj da ti bane policija u kuću..nakon šta posjeti policijsku stanicu, inače ako ti duva i stara onda ok, inače ja ne bi riskirao da mi drapnu kaznu i ćuzu. Moraš bit jako , jako dobar sa svojom starom bez svađe..hehe.



A šta se tiće malo sam čovjeka cimnuo ili "digao" kako se kaže...ali ima istine..
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Nisam jos uzimao, ma radi se o tome da bih iskorisio novu sijalicu i prigusnicu Sylvania 150w + Vents 125 i Vents 100 za ct i carbo filter, tako da mi je optimum ja mislim box 60x60x140 :)
Tako da kupim reflektor + sator i 2 alu crijeva ona kvalitetnija sa zvucnom izolacijom i mirna Bosna, sve ostalo imam :)
I neznam da je itko pao sa jednom biljkom i 150w hps, a i valjda ako nisam pao ova 2 growa, necu ni treci grow.
Jedino sto cu pustiti biljku u visinu da dobijem topove kada budem presao na sator :)
A po stanu mi nitko ne hoda, sam zivim, ali opet imam respekt prema osobi koja mi ga je dala u najam, mlada osoba, takodjer pusi, ali opet, straha nikad dosta ;)

@thcboss kaznu zatvora je jako tesko dobiti, pogotovo za 1 biljku. A ja cu u sator jednu ali cu izvuci maximum, i da necu saditi auto sorte u satoru vec foto i to neki sativa dominant strain :)

@oli ma nema paranoje, s dobrim karbonskim se ne osjeti nista ja mislim... ako sam u krivu ispravite me...

Pa vise mi se osjeti dnevni boravak sada u cvjetanju, nego sto bi to bilo da imam mali xs sator s karbo filterom...

I vise svjetli, tj ovo uopce nije diskretno, 70w ili 150w hps u PC-u bez light trapa, pravi puno vecu sumnju nego 100% light proof secret jardin.

A i ne klosarim naokolo, svaki dan idem preko granice i policija me ne zeza... da oni nesto sumnjaju, vec bi bili kod mene u stanu, to znam sigurno...
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Moze tema pod zavrsene, grow sam zavrsio i svoj experiment, proslo je ok, ali puno mi je vrednija sloboda i posao koji imam, tako da ostajem na forumu clan svakako, te cu ipak prekinuti growanje za sada, opremu necu prodavati, neka stoji, citamo se svakako ljudi, iduci grow ako bude biti ce na drugoj lokaciji, tj u mome prostoru, tako da ne berem paranoje.
Ovako ovo mi se pretvorilo u strepnju kada ce mi netko pokucati na vrata, a to ne zelim... svakako je izgleda bolje kupovati, puno manji rizik je i kazna!
:) vjerojatno cu ovo kjurati i do mjesec dva... ostaviti cu da bude maximum kvaliteta, te se ponekad s time pocastiti, a jednom mj kupim 10 za sebe, i meni je to dosta...
A i nevolim preko ljeta imati paranoje dok se kupam na bazenima, dakle, growanje je super stvar, ali kada imas uvjete.
AN komplet takodjer necu prodavati, vec cu pricekati da udjemo u EU i vidim kako ce biti napredak i dopuna zakona.
Eto, ako uzmem kucu, i preselim se, vjerojatno cemo gledati opet neki dnevnik, ovo je proslo ok, i bio je samo experiment i dokazao sam da se moze legalna buprenorfinska th smanjiti na minimum, uz pomoc medicinskog kanabisa.
:read: a za sada moze lokot...
tek za mj. dana kada ovo dobro osusim, stavit cu slike, dosta je mrsavo i skinny urod, nema veze, biti ce ukusno, nisam spalio ovaj put s gnojivom, a ionako nitko nece koristiti u medicinske svrhe osim mene.
zeznilo me i to jer sam u vegetaciji imao rezim svjetla 12/12 sto nije bio pun pogodak, nisam se ni okrenio vec je pocelo cvjetanje, a nije se stigla razgranati, trebao sam drzati od pocetka do kraja na 18/6 rezimu.
Ali eto sretan sam jer sam vidio da se moze i da se itekako u ova krizna vremena isplati posaditi za sebe i ne kupovati.
Ako nista drugo ne zelim se kockati i izgubiti posao i redovna primanja. Tako da se nadam da me shvacate u kakvoj sam nezahvalnoj situaciji, ali pratit cu i dalje forum i sudjelovati savjetima, kritikama i pohvalama.
Tako da sam sada miran, nemam nista u serverima, prazni su, i mogu mirno provesti ljetne dane ;)
Mislim da sam i vise nego razumno postupio s prekidom grow-a.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Definitivno si u pravu. Growanje i paranoici nejde jedno s drugim.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
kak si završio grow..di su sike?
inače ako je rano pobrano slabo je to za medicinske svrhe..a ova trava s ceste ko zna šta kupuješ, vjerojatno isto rano pobranu.
Vidim da stalno spominješ da ti treba za medicinske svrhe pa da ti velim da od toga ništa, to ti može samo poslužiti lao neka nedozrela pljugica..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.