PC BigTower (Anubis & Wembley) + MidiTower (Cream Caramel)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Bogami kod mene se sad dobro osjeti. Svakako dosta jak miris pogotovo jer su sad obe naveliko u cvjetanju :)

Mada generalno se osjeti nekakav opojni vocni miris ;)

Nasao sam Airwick - Haze, da neznam kako, ali tako pise na ambalazi :)

 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
nemoj prijatelju trošiti toliko na šator 60x60...uzmi si secret jardin 90x90 jer ti taman stane lampa od 250-400 w i fini ventilator unutra.... Secret Jardin je bolji jer ima bolje zipove, ne prolazi kroz njih svijetlo, dok na ostalima to prvo ode k vragu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
e ja sam skužio zakaj meni smrdi svaki grow po trulom voćnom mirisu.
Negdje sam našao na forumima da je to od razgradnje aminokiselina, a AN je bogat upravo aminokiselinama sensi mislim da ima nešto sitno, pa ako se samo on koristi ne osjeti se toliko, ali kad dodaš big bud ili ne znam jel ima bud candy, onda biljka malo jače isparava po toj truleži. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Aha, ma nesto sam zabrijao da prestajem grow, nekako me strah makar dok ne udjemo sluzbeno u EU, strpit cu je jos malo,
radije cu naci neki novi dvorisni stan gdje cu imati barem nekakvu sigurnost, ovo me vec baca u paranoje, kao da mi visi giljotina s 2 mini biljke...
zabrijao sam da ce mi skuziti hep i vratio sam se na 2x70w hps. Neznam zasto...
Eto, crni dani dosli i za moje growanje... :)
ovo zavrsim i nazalost vracam se na ulicu i kupovanju sa ulice.
I da, koliko realno trosi 2x70w 8pc ventova na 9V + 1vents + 1 sunon? HPS je na jeftinome rezimu struje uvijek!
Mislim da nemoze biti vise od 10€ struje mjesecno., a ja sam povecao vec par mjeseci odkako growam u pc-u, racun za 12€ cisto da budem siguran.
Mada, da oni hoce vec bi mi upali... mada nemaju zasto, ja sve svoje obveze uredno servisiram, cak sve rezije placam trajnim nalogom koliko sam cist gradjanin...
Neznam, mislim da bih hladno zvao novinare i objavio u novinama to. Pa nezelim bacati pare, a koliko sam lud, bacim grow, i pocnem kupovati kako sam i dosad radio jednom mjesecno kupim 20 za svoje potrebe.... eto, ipak nastavljam agoniju i pocinjem bacati opet pare oko 85€ mjesecno, a registrirani sam i imam papir.
Eto, opreza nikad dosta :)
Eto, izgubila se car growanja na brzinu, pricekati cu bolja vremena i regulaciju zakona prije neg sto se bacim na sator... nadam se da necu dugo cekati, kes nazalost sada imam, ali volje za sator nemam! (Oprema stoji i NE koristi se)
stvarno sam ogorcen na drzavu jos uvijek! Kako da legaliziram grow, jel uspio netko? I planira li netko da izneseno nekoliko cinjenica u javnost?

pozzz svima! :)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
wow, kolega, polako, čemu sve to? Nisam shvatio, kaj si ti to skroz odustao? Pa završi grow do kraja...

mislim da si ti zabrijao na paranoju, pustit će se, samo polako i bez panike.

Zajebi ti njih i zajebi ti ulične dilere. Polako, oprezno, ako je bed, drži se PC boxeva i miran si.
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
nekuzim ni ja sta si zabrijao al sta bi oni primjetili pa nisi na 1000w struje neg 200--300 to su ti tri obicne sijalice od 100w vise ono mislim fakat si ga pretero frend....
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
gle,i sam ponekad izparanoišem NAJSTRAŠNIJE..
ali onda se setim
pa jbt,pre će me uhapsiti kad se nalazim sa raznoraznim dilerima,po budžacima i mračnim ulicama,pri tom 1000% im slušaju telefone,a i statistički je veća šansa da tako padnem...

pa čekaj onda...

znači,da purnjam semenkare,ili da bacam pare na kvalitet,i to da BACAM kad pogledaš koje su cene (i kakvi su moji prohtevi ;) ) umesto da lepo
odgajim svoje,ne kažem NIKOM,i uživam u plodovima ...a platim višestruko manje...ma,mal'ne ne platim ništa u odnosu na krajnji proizvod koji dobijem..

i o'ma se smirim
i o'ma mi sve bude potaman :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
potpisujem loop-a, pre ces pasti sa dilerima nego da ti plavci upadnu na gajbu,
drmnula te paranoja pa si se iscimo, ne prekidaj grov, grovaj al nikom ni reci i
ne vidim kako ces pasti. al ako te bas drma paranoja onda prekini,
ti znas najbolje sta je najbolje za tebe..
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Kolega misliš da će HEP vidjeti da trošiš malo više struje....pa ima nas 4mil. stanovnika. Samo se opusti i bez paranoje. A policije što se tiće, njih zanimaju velike ribe a ne mi groweri. Ionako u HEP-u samo Solitare igraju po cijele dane.....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
stvarno te nešto gadno udarilo u glavu kad takve gluposti lupaš... kakav HEP, kakva murija? da imaš grow od 30 kvadrata i 20KW rasvjete onda bi to netko možda i primjetio, ovako nema šanse, pogotovo dok redovno plaćaš račune...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sta je sad s dnevnikom, pred kraj je bio ? 14 strana, totalno sam se izgubio u svemu.. samo mi objasni jesi obavio harvest i imas materijala???

jer ako si ovo sad posjeko pred kraj i bacio stvarno steta... dobro ti ekipa kaze.... pa ljudi growaju po 2 growa po 600w pa nikom nista... ja neznam od cega tebe paranoje rokaju... uglavnom nadam se da uzivas sad vec u ovim kifovima i sretno dalje u zivotu :)

peace out !
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Nista, grow cu privesti kraju i onda pauza do jeseni, dotle uzmem sator i karbonski filter + reflektor, ostalo imam.
I da imati cu spremno uvijek u djepu, ako i padnem da platim odmah kaznu i to je to, pa dekriminalizirano je valjda imati dim za osobne potrebe.

Rijesene paranoje zasad, a 2x70w je smijesno malo pogotovo na jeftinome rezimu struje... znam da nije puno, ali opet ne bih se usudio ici na vise od 150-250w. max.
Pa neznam, radi se o tome da nisam ni svjestan koliko mi moze sranja ovo napraviti, nebih htio riskirati, pogotovo radni odnos i dobru placu...

mada prije ce biti sranje ovako u pc-u bez karbo-filtera, nego s xs-om u spajzi prek zime s karbofilterom i 150w hps... Nista ljudi pocetnicki je oprezan samo i kalkuliram najsigurnije moguce da nebude kasnije nisam znao hehe... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
brines zbog utroska struje, komp napajanje je 500W, obicna sijalica 100W,
meni komp radi ceo dan a nekad i sijalicu zaboravim u veceu, sobi,
zar je to onda neki utrosak tvoj?
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ma dobro je sada, jedno jutro dok sam isao na posao vidjeh da su dosli nesto busiti po cijeloj zgradi, pa sam par dana bio u panici da bi na kraju pitao susjeda i provlacili su neke kablove i stavljali neke kutijice kod vrata, na kraju jedan veliki operater provlaci optiku u zgradu...
tako da sam bezveze brao paniku
A i racune sve komplet placam uredno na svakoj placi.
Nista opremiti cu polako sator pa se ipak grow nastavlja ali jos opreznije i valda nece biti problema, ovo je pred kraj sada, i danas ide zaljevanje otopljenim medom u 2l boci bez kemikalija i poslje toga jos 2 jaca zaljevanja obicnom vodom da bude dobar okus.
Critical rapido ima uzasno jak miris puno jaci nego auto super hash.

Pozdravljam ekipu poslikam pred berbu a dotad uzivajte.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
može te jedino izdat miris i da te neko cinka murji. A taj miris nekom ko ga namiriše je nov i može te sused cinkat pogotovo ak si u stanu.

tad ti upada murja i odvodi te u stanicu na ispitivanje. Sljedi premetačina i naravno nađu ti šator, lampe bilje to ti lijepo odnose da svi vide susedi, automatski u njihovim očima si diler-drogser, pozovu ti prije toga dva susjeda svjedoka da nazoče premetačini da ti ne bi šta podvalili i onda nakon svega (kazne i evntualne uvjetne-ćuze) ti ostaje da odeš iz grada od sramote..
tako da po meni je box veći rizik od pc growa. A i miris veći, količine veće, zato ja samo jednu biljčicu uzgajam i u slučaju sranja pravdat ću se da mi je za liječenje i osobnu uporabu.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Toga se najvise i bojim, nisam u svome stanu i to je banana na kvadrat...
Mada dobar karbonski filter i mislim da se nece osjetiti, jer unutri ce biti samo jedna biljka sativa mostly, pa mi treba i visina koju nemam u pc-u...
Pa i ovako mi mogu uzeti kompove, mada oni su pod kljucem i to je moja osobna stvar, pa necu imati ogromni sator, vec 60x60x140, dakle najmanji, a lampa ce biti Sylvania 150w... dakle 150w grow u satoru.
Isto jedna biljka, a sada furam dvije... pa jel nije sumljivije 3 big towera?

I da, pa nisam ni pomisljao bez pravog kupljenog carbo filtera nikako, makar i jedna biljka bila samo u pitanju, sigurnost je na prvome mjestu. :)
Mada, nesto si kontam mozda se strpim, svakako trebam uzeti stan i to vec duze planiram itd... jednosobni manji stan :)

E onda, neka mi dodju, imam papir i dokaze da mi je to lijek. :)

A i ovak sam se svega odrekao i posvetio se sebi i poslu, te jednoj biljci, nije vise u pitanju ;) :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
boss ne plaši čovjeka!

netko kome miris trave nije poznat neće shvatiti o čemu se radi (desilo se i meni par puta da me gosti pitaju kakav je to fini miris u stanu :D)...

nego, što sam ono pametno mislio reći? e, da... ja bi u taj šator koji kupuješ stavio 250W umjesto 150.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.