Pc box 12/12

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
www.phoenixtears.com
-ne promoviram, samo pomazem. Tu ti je detaljan opis kako napraviti ulje. Otpadci, kako je Sekach rekao nista ne znace. Samo hedovi! Sretno i nadam se dobrom djelovanju ulja kad bude gotovo!

Pozdrav!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
savijaj te biljke, ni sam neces verovati koliko ce ti biti zahvalne......
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
born_to_be_green je napisao(la):
www.phoenixtears.com
-ne promoviram, samo pomazem. Tu ti je detaljan opis kako napraviti ulje. Otpadci, kako je Sekach rekao nista ne znace. Samo hedovi! Sretno i nadam se dobrom djelovanju ulja kad bude gotovo!

Pozdrav!

Hvala !!!!

ZOKI je napisao(la):
savijaj te biljke, ni sam neces verovati koliko ce ti biti zahvalne......

Još razmišljam čime,pada mi na pamet štipaljka :hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kanap omca i zategnes ... nema tu nauke svaki dan po malo pazi da ne polomis
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Ok,moram vidjet u kojem smjeru jer mi na knap s prostorom...

Jeli problem ako glavni vrh više ne bude direkt izložen svjetlu? Jer kad je savijem svjetlo više ne tuče po vrhu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
U tome i je poanta savijanja. Taj vrh ce se natrag poceti truditi da ide prema svijetlu!
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Jučer sam ih malo savio,danas malo više...(koliko su mi dale,lagano),iznenađen sam koliko su spremne surađivati i koliko su prilagodljive...na jednoj sam jučer malo izgrebao stabljiku,danas kao da se nikad ništa nije dogodilo :banana_dred:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Bravo Care, samo napred, igraj se sa njima vec ako eksperimentises, pa samim tim i uci oko LST-a. Biljke prate svetlo i krecu se za njim, ako ih vise savijes dulje vremena ce im trebati da se okrenu prema njemu, ali svaki dan po malo, kasnije svaki drugi dan, sve samo da nepukne, prvo sa prstom vidi kolike su joj granice, kao kod Zene :)
Sa filterom se moras igrati, moj primer je :
4 verzije na PC kucistu od koga sam na kraju odustao i napravio veci box, gde sam pravio 2 filtera koji ni danas ne rade skroz svoj posao, ali radi poslednja verzija delimicno.
Ventovi po meni od PC-ja su preslabi. Kod mene je jedan mali na upuhu i kada radi bez pamucne krpe koja je van boxa on lepo radi, ali kako stavim pamucnu krpu, radi filtera od prasine i buba, on odma smanji duplo brzinu :(
Inace biljke ti super napreduju, samo napred i nemoj sa nicim preterati
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Mislis da su to dovoljno velike vaze/saksije za izgurat do kraja?

Ići će do kraja, a kad korijen popuni cijelu teglu biljka ce jednostavno prestati s rastom. Ostat će te visine, al će odcvjetat svoje. Meni je stala na 30ak cm u posudi od 250ml. Dobio sam nešto ispod 5g suhog.
Šta ti je nagon za preživljavanjem :)
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Hvala svima...sinoć sam se preznojio oko filtera,napravio 2 modela i ti ventilatori su jednostavno preslabi...2 80mm pc venta...ali kupit ću jedan jači.

Imam jednu drugu ideju za filter,uzet cijev i spojit na izlaz kučišta i da bude odvod zraka u nekakvu PVC kutiju gdje bi probao složit malo veći filter,ali ne malo rijeđeg rasporeda aktivnog ugljena...
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Sve su pokazale spol...izgleda da imam 2 mužjaka i 1 ženku...molim potvrde :)

Moje sumnje...

Mužjak ?



Mužjak 2 ?



Ženka ?




Slike sam obradio samo u svrhu najlakše detekcije spola,pa ne obraćajte pozornost na boje...itd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hm, nisam siguran... Mislim da su prve dvije slike muski, ostale zenke... Ostavi jos malo da poraste da se lakse vidi ili ako neko bolje od mene vidi da da odgovor!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
I kod mene je slicno, kao i kod tebe, ali se ne sekiram jos i netrudim se mnogo da vidim, svaki dan pogledam, najbolje je jos malo sacekati, kada se to lepse razvije, ni ja nisam sigurna
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
šta mislite o vodi iz prirodnog ribnjaka? dosta je zelena zbog algi...ph ima sigurno dobar...prošla je kroz filter za pročiščavanje vode,tako da nema ništa krupno u njoj...čista voda,ali je zelena...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.