Pc box 12/12

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
A zašto si želiš komplicirat život vukući vodu s ribnjaka....jee ima algi,super,al brate mislim da ti to nije nužno.Pada mi napamet samo ona krmna smjesa s kojom hrane te ribe nebi li narasle veće....pa se raspitaj koliko je ta voda u biti dobra...
Uostalom biljke izgledaju zadovoljno i netrebaju im promjene, prema tome pusti cure da se šminkaju a ti fino polako...:icon_lol:
keep it green
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Problem je u tome sto nemam vise kišnice,a ovo je iz jednog malog ribnjaka koji je prepusten prirodi,ribe se hrane samo suhim skakavcima iz pet shopa...ma baš zbog te zelene boje pitam,zbog tih algi,dali mogu s takvom vodom zalit...pokusat ću večeras pa ću vidjet kako će reagirati,u biti u toj vodi nema šta biti loše...ima dosta bilja (ništa divlje,samo odabrane vrste) koje raste u ribnjaku,i dosta se brige vodi općenito oko ribnjaka...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Poz Bad..nisam siguran da valja ta voda koju pominjes. Logicno razmisljajuci i meni bi palo na pamet da je takva voda hranljiva..ali znam za trik gde se video da je povrsinski zemlja pozelenela,tacnije,razvijale su se alge i isle sve u dubinu dok nije biljka satrulila. to se desilo zbog prevelike vlaznosti zemlje i manjka toplote za sasusivanje iste. A ti ces direktno omoguciti razvijanje algi i tako narusiti zdravlje biljke. Opet je to ustajala voda i ma koliko filtrirana opet ne moze biti cista. Moj savet je da ne pokusavas i radije se iscimas do neke tekuce vode... u svakom slucaju.
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Odustajem onda za svaki slučaj...bude iz vodovoda dobra nekoliko dana :) hvala!!

Ostala je samo jedna zenka i ona malena koja sve vise napreduje...2 muzjaka posjekao...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ok sve je to al mislim da je malo vegetacije... iskreno je malo imati, ova velicene biljka je spramna da se baci u tvojim ulovime tek sada na vege.... cak bi razmisljao i sada da je je vretim na vege al to bi mozda imalo posledice
ja bi je ostavio jos sada na 18/6 u tvojim usllovima dve nedelje sa brutalnim lst.

posto ty je to jedini odgovr na kolicinu koju bi trebao da dobijes a sa tim osvetljsnjem, tim reskiras da dobijes hermija al mislim da je verovarnoca10% al nek kazu jos iskusniji growery
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Pošto mi je ovo prvi grow,idem sad do kraja ovako kako sam zapoceo...da ne zeznem...

Evo malo slika...slike ženke i 1 male...unutar vaze/saksije je plasticna prepreka,da se korjeni ne isprepleću...

Dakle ovo je 27. dan 12/12



P.S. lijevo od glavnog vrha je ta mala biljka...ovo u plasticnoj casici je list koji je puknuo nazalost,unutra je sjemenka na klijanju...bezveze sam stavio list u zemlju.

Malo sam kuciste modificirao,stavio sam 1 ventilator od 2500 rpm i ugradio koljeno za wc skoljke itd,iza nekako izmislio nekakav filter iako jos trazim pravo rijesenje!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
za filter ti je najbolje da napravis test, izbaci ih malo napolje, na sunce recimo, a ubaci mirisljavi stapic, upali i mirisi spoljni efekat, ako ne osetis posle 10-tak minuta, filter bi trebalo da ti radi posao
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
33. dan

Bilo je još malo LST-a,i prvi put sam gnojio...planetella cvet :)

Ostala je sama,ona mala je ispala mužjak...dakle od 4 biljke samo jedna ženka :icon_lol:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells and Sulundar

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Bad je napisao(la):
33. dan

Ostala je sama,ona mala je ispala mužjak...dakle od 4 biljke samo jedna ženka :icon_lol:


Nisi jedini, kod mene od 5, jedna 100% zenka, 2 hermija, od koga je jedan izbacen davno, a na drugom su se pojavile semenke i pukle dok me nije bilo doma :(
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma opusteno ovo je dobro a i jos ce to da naraste puno... taman da bude kolko treba
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Ma bolje da bude jedna kako treba,nego dve ili 3 polovicne...s ovom sam prezadovoljan kako napreduje,pustila je puno sporednih cvjetova i mislim da će biti lijepi urod pogotovo za prvi put :) Jedino za čim žalim jest da je divljakuša i to s lošim radom,ali siguran sam da će ovo biti puno bolje jer vjerujem da sve ovo divlje na trzistu raste zajedno i sazrijeva s muzjacima pa se sve zajedno i reze i zavrsava na trzistu da bi kolicinski vise zaradili...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
25.05.2011
7
0
0
32
Ej ljudi, imam pitanje. Bio bih zahvalan da dobijem pokoji odgovor.. uglavnom, nakon što mi je propao outdoor, odlučih se na indoor. Imam samo 1 problem-> kako žarulje spojiti u paralelni strujni krug. Znam kak' to teoretski izgleda, al u praksi, 0 bodova :/ Vidim da su ovdje žarulje spojene paralelno pa sam tu odlučio postaviti pitanje. ako nije bed :))) Hvala!!!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sve faze sa zarulja smotas u jednu zicu i sve nule u jednu zicu...i to u uticnicu... =)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Skines nekih 2-3 cm izolacije sa svih zica...i samo ih sve zajedno uvijes da tvore jednu...

Kao sa slike:
341267_main.jpg


Sve se lijepo oblijepi izolirkom i valja...to je najjednostavniji nacin...

Naravno, mozes koristiti i posebne konektore za spajanje gdje bi ti spoj bio sigurniji...
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
54. dan 12/12 domaćica

Zadovoljan sam iako je sve skupa dosta tanko,valjda će se udebljati još,ali domaćica je pa nisam ni očekivao čuda.Bez LST-a bi bio u velikim problemima,još uvijek se nekako snalazim po pitanju prostora,krivim sve što se da :vb_wave:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.