Pc box 12/12

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Domaćica neka :)

Kučište nešto između midi i big towera,unutra su 2x 827 i 2x 865...u pocetku je bilo 5 CFL-a ali se previše grijalo...imam 2 ventilatora za upuh i 2 za ispuh...

Zemlja je composana a zalijeva se kišnicom koju sam skupio prije cca 4 dana,do onda vodom iz špine...

Biljke su stare točno 18 dana...


Zadnja slika je stara nekoliko dana,ali nije islo puno u visinu od onda...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Smells

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Eh da,posude su od 0.5l i čim pokažu spol idu u 10l...od početka su na 12/12...ovo mi je prvi grow,kako vam se čine biljke?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Smells

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Evo još dvije slike da si vidi setup...kučište je 99% stealth,samo po gornjem rubu stranice se vidi ali izolirka napravi čuda.



Jedino filter nisam napravio i oko toga si jos glavu razbijam,mora biti u širini ova gore 2 ventilatora,pa mozgam...

Svjetla se čini malo,ali biljke lijepo napreduju...temperatura je 30c u punom pogonu,22c preko noći...s 5 CFL-a je bila 35C,što mi se činilo previše...a sad imam i mjesta za filter stavit iznutra.

P.S. Na prvoj biljci se čini da su požutili listovi,a nisu...ispalo je tako na fotiću,i ova najmanje biljčica ima tek 10tak dana...da nebi bilo zabune :)

Jedino ova biljka u sredini je neke druge sorte,ali isto divlja,drugačije izgleda i drugačije miriši od prve i zadnje...

pozdrav!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Smells

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Biljke su super, ali ti ces morati koristiti opciju EDIT!! 4 posta, a sva tvoja!

Sretno!
 
22.03.2011
30
6
0
34
Kolko ja znam svi uploadamo slike preko image shacka jer forum nema tu opciju.

Inače biljke su super, box je super, nema se šta prigovorit. Mislin da će sve bit ženske biljke :vb_kez:
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Plant_seed je napisao(la):
Kolko ja znam svi uploadamo slike preko image shacka jer forum nema tu opciju.

Inače biljke su super, box je super, nema se šta prigovorit. Mislin da će sve bit ženske biljke :vb_kez:

Na temelju čega mislis da ce sve biti ženke,nije da se žalim...ali :vb_kez: u biti žalim se,planiram maksimalno 2 ostaviti...neće biti mjesta :)

isprike svima na zanemarivanje "edit" opcije...

EDIT: :)hehe:) =>

Još se dvoumim oko LST-a,dali da je nakrivim ili ne...rubovi vaze/saksije su prepune izbusenih rupa bas za LST,a nekako mi se baš ne radi LST sad...:read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ok je to al bez vege sa stednim sijalicama tesko da ce biti max sto bni trebao da izvuces... vidim imas jednu providnu flasu treba je obmotati da svetlost neulazi u nutra na koren...
onda obavezno sklepaj neki reflektor.... steta sto nisi vege radio mogao si slobodno vege raditi posto ti biljke nece pokzati spol i tako ranije nego sto dobiju neku odredjenu lisnatu masu...
mozes malo povezati biljke (lst) neces nista izgubiti al to sto tebi trebaju su grane iz stabla a njih ce malo biti zbog 12/12

biljke su jako lepe tako da tu ne moras brinuti pozdrav i samo guraj....
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Hvala svima!!

Jedna je pokazala spol,ženka,teško mi je bilo slikat jer nemam najbolji macro objektiv ali eto...presadio sam ih jer su prerasle,odnosno korijen...pa će sad biti 10 dana u tome...do onda će i ostale 2 pokazat spol pa ostaje 2 ženke unutra...ako bude i treća ženka nažalost morat ću je bacit...ovo radim čisto iz znatiželje,da mi je svakodnevnica malo interesantnija...da nije samo kuća-poso' poso'-kuća...rijetko zapalim,većinom kad me alergija uhvati ili samo vikendom,pomaže mi za alergiju i to jako,već godinama,tako da mi nije bitan neki veliki urod meni će sasvim sigurno biti dosta bilo što.

Evo i par slika...cropao sam ženku,cvijet...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma opusteno sve tri ostavi .... dlicne su zdrave i prelepe...

posavijaj ti njih ipak malo bice zachvalne sigurno....

ovu trecu (levu) prema sijalicama savijes a ove kako ti volja......
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Hvala,trudim se pazit ih kao da su mala djeca :icon_lol:

Mislis da su to dovoljno velike vaze/saksije za izgurat do kraja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mislim da je to dovoljno samo malo vise vode ( al ne sada da prezalivas i malo vise gnojiva al ne sada da pregnojis...) ostavi ovako do kraja.... ako bude jedna zenska mozes kasnije u vecu posudu...

opusteno javi se za 30 dana slobodno moze u ovim posudama sa povremenim gnojenjem...
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Ok...ako budu sve tri ženske ostavit ću ovako...možda povisim saksije eventualno,bit će više zemlje...mislio sam pocet gnojit za 10tak dana,"cvetal cvet" 6/8/8...zaljevam kad se povrsinski posusi...vise manje svaki dan kad se svjetla ugase,ali ne puno,1/1.5dcl..."otprilike"...

Izvjestavat cu s slikama svakih par dana,čisto da se vidi napredak,jer svaki dan je očigledan napredak :b_jump:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mozes gnojiti za toliko koliko si rekao al nemoj punom dozom mozda 1/4 pa onda povecavas vremenom / smanjujes pa u krug :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Malo se interesiram za ulje kanabisa i vidio sam neke filmice i price i moram priznat da sam ostao fasciniran...a kako imam punicu koja boluje od teske bolesti,odnosno liječi se već duže vremena,i to teskim oblicima poput kemoterapija,dosao sam na ideju da napravim ulje...koliko bi mi "otpadaka" trebalo za napraviti ulje? Ma za pocetak ne treba puno,dovoljno da si vidi djelovanje...cisto sumnjam da cu imati sta od ovoga iz pc boxa za napraviti ulje jelda?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
imas na forumu kako se pravi mislim da odmah na home ima...

a ako budes pravio ulje ond i od hedova al ipak procitaj....
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Otpad ti tu nece nista pomoci...trebaju najbolji vrhovi biljaka...i jako velika kolicina...mozes si racunati da ti treba nekih 10g za 1ml ulja...sto je jedna doza...a uzima se 2-3 doze dnevno...pa racunaj koliko ti treba za 3 mjeseca tretmana koliko je potrebno za lijecenje...
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Izgleda da bi to lakše bilo kupit onda,ali nemaš naravno gdje...da nije tako ljekovito nebi bilo ni zabranjeno,u kakvom svijetu živimo nevjerovatno,ilitiga u kakvoj primitivnoj državi...a nadređeni su nam svi moralisti,jedan veći od drugog,a svako malo nekoga u zatvor strpaju...sramota:assshaking:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
juhu..još jedan PC..najs..

koliko su watti lampe, sorry nisam nigdje našao?
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
23w ;)

Počelo je jako mirisat...



Može neki savjet u vezi filtera? Neznam dali da napravim s unutarnje ili vanje strane,i kako da ga napravim...obično su na netu DIY veličine za 1 vent,u obliku tube...trebao bi nekako svoj napravit u širini i visini oba venta...ako netko ima kakav link gdje je rađen filter sličnih dimenzija ili bilo kakav savjet...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.