PC Box prvi pokušaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ako moras beri za ta 2-3 dana,inace treba im jos vremena do kraja,cirka 10-15 dana.
izgleda hermy,sto je manje bitno;)

Lp.
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
da stvarno eto sad tek skužio da su se one banane pojavile. ne kužim na koju foru. to mogu pušit bez problema?
dal da stavim biljke prije berbe na 48h u mrak?
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
ma sve je to pušljivo ništa se neboj :icon_lol:
bananice je izbacila da sama sebe oplodi i da ima potomke tako da to nije ništa čudno pred sam kraj da izbaci
u mrak nije potrebno da se stavlja al je dobro da se bolje zamasti al o tome sam odluči....
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
mislim da znam zašto je hermi postala. u zadnja 3 tjedna je par puta nestalo struje po 10,15min vjerovatno ju je to shebalo
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ima tu materijala za uzivanje...steta sto nije odgurala do kraja jer sam siguran da bi rad bio visestruko bolji...

Nadam se da cemo procitati i smok report... =)
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
ma za mene dovoljno, povremeno pušim. a eto, zbog određenih problema sam ju morao capnuti.
naravno, kad probam javim.
 
16.04.2011
2
0
0
44
Prvo, svaka cast druze, izgurao si sve po pravilu :)
A sada, nadam se da nije neki offtopic ovo pitanje/a, da li ti je problem da mi kazes cene sijalica, posto sam trazio, ali nikako da dodjem do tih informacija, a ako krenem da pitam po prodavnicama, moze biti frke, pa planiram da odem i kupim sta mi treba bez nekog ispitivanja pre toga (mesto u kom zivim je takvo, a i gadna su vremena), nacin na koji si ih zakacio za kuciste, tj, cime, kako si sproveo zice od grla, da li si ih sve spajao na jedan izvor struje (na jednu iticnicu da kazem)?
Koliko si platio ovu refl. foliju, tj sta je to i takve stvari....

Izvinjavam se jos jednom ako sam zasrao nesto ovom temom, ali tek da sklopim informacije...

Hvala i :clap:
Over
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
Heh hvala....
a gledaj ja sam u hrvatskoj, cijene su od 40-60kn po komadu, kako je kod tebe nebi znao, zakačene su uz pomoć grla koje ima ušicu koju zašarafiš za kučište.
grla sam spojio paralelno uz pomoć žica ovako: http://img401.imageshack.us/i/dsc05939so1.jpg/ i to sve spojio na kabel koji ide u struju tj na timer.
ta folija je ona zaštita od sunca za armuturu u autu cijena 10kn. ma gle samo potraži već završene dnevnike(ima dosta uzgoja u pc-u završenih) i sve će ti biti jasno.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
lijepo lijepo ... :)
sve pohvale od mene,uzivaj ;)
i da,javi kakvo je kad se malo posusi i skjura ..
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
evo malo prije probao robu. jedan malo vrhić sam smotao nije bio potpuno suh, al eto baš me zanimalo kako je.
ugl, dim onako ne grebe previše, ok okusa. miris je isto dosta intenzivan.
e sad pošto nisam puno smotao, lagano me šupilo, u početku mala dezorjentacija, ubrzan rad srca,
zatim slijedi lagano smirivanje, potpuno opuštanje, evo bol u ruci nestala, i baš se osječam opušteno.

al eto treba pričekat da se fino osuši sve, pa će bit report
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.