PC Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
17
21
3
Lijep pozdrav svima.

Odlucio sam napraviti PC grow box. Za sad sam samo naso kantu dimenzija 61-39-19, mislim da mi je to dosta za pocetak. Planiram staviti LED rasvjetu unutra.
Evo sa sad samo slika kante. Dalje cu stavljati slike kak budem napredovao.

Živeli! :)

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svidja mi se. Nego, reci mi gdje si uspio nabaviti taj big tower? Vidim da je praktički novi.
 
09.03.2015
17
21
3
Star je bar 10 godina samo nikad nije korišten. Našo sam ga zabacenog negdi u kutu skladišta firme.
Mislim da ima još 1, možda mogu i tog popalit ak treba ;)

Imo sam ideju u to kučište ugradit Raspberry PI da mogu imat u sobi , al odusto sam od toga... nije mi bas to 100% sigurno tako pa sam odlucio promjenit lokejšn rađe. Al nije mi to loša ideja, imas komp i box u jendom a komp ti zauzima prostora kolko i mobitel :D

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: zlotvor and Stipe

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
E to bi bio stealth! PC grow u funkcionalnom računalu ;)
Još možeš koristiti raspija za upravljanje rasvjetom i ventilacijom. A isto napajanje za LED, rPI i ventilaciju.

Kako napreduje?
 
09.03.2015
17
21
3
E to bi bio stealth! PC grow u funkcionalnom računalu ;)
Još možeš koristiti raspija za upravljanje rasvjetom i ventilacijom. A isto napajanje za LED, rPI i ventilaciju.

Kako napreduje?

Trenutno stagnira. Promijenio sam posao pa nemam bas vremena... jos ga nisam ni prekrojio i obljepio sa folijom. Al bude, prvom prilikom se bacam na posao :D
islo bude to ko mala deca u skolu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlotvor
09.03.2015
17
21
3
Hehe bude :D
radim ga inkognito pa moram pazit kad cu cackat po njem ;)
Sa flexom sam napravio vece rupe za ventove i nabavio iste. Kad zmontiram to i stvim foliju bum malo posliko. :)
a di su jos lampe filter tegla zemlja gnojivo ect ect ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
09.03.2015
17
21
3
Alo! ;)
Folija je naljepljena i ventovi zmontirani. Pc ventovi 120mm vrte se na 2000 buka je 30-35 dB
3 komada i bice 1-2 mala da pusu po biljkama.
To je to za sad :)

Edit: nisam zadovoljan s vratima, tako da cu ponovo ljepiti foliju.



 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Furda je vjerojatno mislio da si koristio kuhinjsku alu foliju, u tom slucaju je mat bijela farba ili folija puno bolje rjesenje. Dobra je ta folija koju imas. Nije cilj samo reflektiranje nego hot-spotovi koje treba izbjec ;)