PC Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
stavi 18/6 od pocetka i nakon nekih 10-14dana prebaci na 12/12.procitaj dnevnike gdje su decki uzgajali unknown sorte u boxu.

sjebano ti je ,sto ako imas neku sativu koja naraste 1.5-2 metra,moas racunati unaprijed kad ces ju prebaciti.stoga bi bilo najbolje da otvoris dnevnik i lagano..slikicu tu i tam..pa da cujes pokoji savjer.

lp
 
27.09.2009
13
0
0
58
Citao sam bas, al evo imam problem, veeliki :(

Kako mi je otislo svjetlo u box-u izvadio sam iz boxa ali biljcica mi se previse izduzila, tj nije bas previse ali hoce, kako mogu da sprecim da ide toliko u visinu, ima tek 1. par hrapavih listica (oble ne racunam) ... znam da je to zato sto nema dovoljno svjetla, ali do prekosutra ne mogu srediti svjetlo u box-u... kako se radi lst ili sta vec, onaj fazon za pc box sto je dobar, da bude biljka grmasta a ne u visinu da ide? ?? ? (znam da jos to ne smem ali pomazite :) )
 
31.03.2009
14
0
0
34
Biljka ti se nije izduzila zato sto nemas dovoljno svijetla, vec zato sto si svijetlo podigo iznad nje puno vise nego sto si trebo, uvijek svijetlo moras drzat 3-4 cm iznad biljke!
 
15.06.2006
31
2
0
Ja sam spojio žarulje ovako kako sam, doduše nevješto, nacrtao. I svijetli.
Jel to ok spoj ili može što biti odnosno je li možda krivo spojeno pa da gubi na snazi/osvjetljenju?

jjy6wh.jpg
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
gspn. Rizla je napisao(la):
Ja sam spojio žarulje ovako kako sam, doduše nevješto, nacrtao. I svijetli.
Jel to ok spoj ili može što biti odnosno je li možda krivo spojeno pa da gubi na snazi/osvjetljenju?

jjy6wh.jpg

to ti je skroz ok, tako je i meni a i polovici foruma-...
 
27.09.2009
13
0
0
58
ra[S]ta;117634 je napisao(la):
Biljka ti se nije izduzila zato sto nemas dovoljno svijetla, vec zato sto si svijetlo podigo iznad nje puno vise nego sto si trebo, uvijek svijetlo moras drzat 3-4 cm iznad biljke!

pa kako KOLUMBO!!! svijetlo da joj priblizim kad mi biljka nije u box?!?!

CITAJ POST!!!

sutra ponovo stavljam zarulje u box, pa cemo da vidimo kako ce da napreduje.
 
15.06.2006
31
2
0
Bog daj.

Složio sam svoj box i stavio sjemenke u zemlji da proklijaju. Piše u uputstvu da ih je bolje staviti odmah u zemlju.
Mjerio sam temperaturu u boxu i nakon sat vremena rada mi se čini ok cca 24°. Imam dva ventilatora gore, jedan nasuprot drugog za ispuh i jedan dole za upuh. Svi su 8x8 cm i vrte se na 5 V. Nisam ih htio staviti na adapter od 12 jer su mi onda pre bučni.
Zanima me što gubim time što mi svjetlost bježi kroz ventilatore?
Jel to nužno nekako riješiti ili mogu i ovako ostaviti?
 
07.10.2009
3
0
0
33
pa stavi neke filtere i nece ti izlazit tolko svijetla i miris ce kasnije bit slabiji, manje prašine,kukaca...
btw daj neku slikicu da vidimo na kaj to lici....
 
15.06.2006
31
2
0
Hvala momci.

Ne smeta meni svjetlo, ako se vidi... filtere neću stavljati dok ne zasmrdi, ako zasmrdi.
Neda mi se previše zajebavati oko detalja s obzirom da mi ne treba neki poseban urod.

Stavim slie trasu.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
gspn. Rizla

nije tolika frka sto izla svetlo nego sto ulazi kad je svetlo ugaseno...
nebi trebale biljke ikakav izvor svvetla imati kada je noc.

prporucio bi ti da pocnes praviti filter jer ce se osetiti mnogo a sa tim filterom ces zatvoriti rupe da svetlo nemoze da udje :)
pozdrav..
 
15.06.2006
31
2
0
Nestale mi slike sa image avenue, ***** li ih.


ZOKI je napisao(la):
gspn. Rizla

nije tolika frka sto izla svetlo nego sto ulazi kad je svetlo ugaseno...
nebi trebale biljke ikakav izvor svvetla imati kada je noc.

prporucio bi ti da pocnes praviti filter jer ce se osetiti mnogo a sa tim filterom ces zatvoriti rupe da svetlo nemoze da udje :)
pozdrav..

Ne razumijem zašto će se to toliko osjetiti? Imao sam već u stanu pet velikih biljki, doduše na prozoru, i ništa se nije posebno osjetilo?
Što se tiče svjetla i noći, ja sam planirao svjetliti po noći, a imati isključeno od 6-12, jel to ok? Mislim, ako biljke ne kuže umjetno sunce, ne kuže onda ni promjenu dana i noći?
Mogao bih box, za vrijeme dok je svjetlo isključeno, prekriti sa nečim.