PC Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Èitam ovo i stvarno dobra ideja, mada dosta "zajebancija" oko toga, radi malte ne nièega... ali fora ko fora extra ... bez daljnjeg :)
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Growimir je napisao(la):
Ima i ovakva lampa sa kombiniranim svijetlom pola plavi pola crveni...
Ne nažalost imaš envirolet lampe samo za vegetaciju i cvatanje svako posebno.
Dobro je to da netrebaš prigušivaè jer je on napravljen u žarulji,treba ti samo grlo E40 i onda naprijed. :wink:
lp

 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Jel bi se moglo negdje u hrvatskoj nabaviti envirolet lampe? Ako tko ima informaciju...

Frend mi je preporucio da stavim gnojivo u kuglicama na zemlju. Uglavnom, bez da sam provjerio, spaljeno sam odmah stavio to gnojivo na zemlju. Jutros otvorim box i imam sta za vidjet. Biljka je bila na izmaku snaga, skoro uvenula. Sada je gnojivo maknuto i biljcica se polako oporavlja (osjetna razlika "potistenosti" biljke od ujutro do sada).

Update boxa:
Buduci da je dosta tlakasto otvarati box da vidim kako napreduje biljka, ugradio sam web kameru da mogu preko kompa pratiti sto se dogadja u boxu :D

Evo jednog screenshota

picture061020183243ex0.jpg


A ovo je slika od prekjucer kada sam stavio to kobno gnojivo

 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Ima al proizvode ih njemci neznam tocno ali proguglajte i naci ce te a ako ja nadem prije javit cu ima 100 % pola cjevi je plavo pola crveno tako cete ih prepoznati...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Cykke ako je to ono gnojivo koje ja mislim da je - od toga sve izgori (vrlo je jako). Jednom sam malo bacio toga na travu (dvorišnu travu :D ) i sva je izgorjela.
Ako se u vodi vrlo lako otapa onda je to to gnojivo na koje mislim.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Bezze_Sa je napisao(la):
Èitam ovo i stvarno dobra ideja, mada dosta "zajebancija" oko toga, radi malte ne nièega... ali fora ko fora extra ... bez daljnjeg :)

Nemoj da si materijalista :wink: Sve je to igra i tako treba,uostalom i život je igra :D No ako æemo sa te strane-2-3 loleka unutra i može ladno i bez puno zajebancije za 2mj.dobiti 30-40g(moguæe manje a moguæe i više).Što i nije "malte ne ništa"



Jel bi se moglo negdje u hrvatskoj nabaviti envirolet lampe?
Èisto sumnjam.Ako imaš "visa" ili neku drugu karticu onda ti je najsigurnije na "eBay"(i ja sam svoje tamo kupio),a tamo imaš i E-40 grla sa metalnim krilcima na kojima su rupe,samo trebaš dva šarava i jednostavno montiraš.
I zajebi to gnojivo :shock:

Evo nasao sam neke sa punim spektrom ali nisu to te sto sam trazio ali isti k..
Mislim da si ovo tražio
http://www.jungleboost.ch/es/default_mg.asp
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Today is the sad day... :cry:

Biljka ju gnojivo dotuklo. Weedran, nazalost to je to gnojivo.

Ako netko je u blizini Rijeke i ima kakvo sjeme za podijelit.... :D

Sto se tice envirolet lapmi.
Imam kreditnu, ali nema mi gdje to doci buduci da zivim sa starcima, pa bi bilo previse pitanja "cemu ta lampa"
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Žao mi je Cykke, ubuduæe uvijek èitaj kolièinu doziranja pri upotrbi nekog gnojiva. Po tvojoj slici mogu zakljuèiti da si stavio više od 200x potrebne kolièine, s tim da se to gnojivo prvo mora rastopiti u toploj vodi pa onda zalijati s takvom vodom. Imao sam verziju takvog ili sliènog gnojiva za jagode, a tako piše na vreæi.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Nisam kupio gnojivo tako da nisam imao upute o doziranju. Dobio sam od frenda u vrecici koji je rekao "samo ti to pobacaj po zemlji"... :lol:

No dobro, samo moram naci neko sjeme i idemo ispocetka.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
To ti je dobra skola za drugi put biljke su jako osjetljive i nikako im ne davaj ono sto neznas sto je a pogotovo ta gnjojiva koja nemozes dozirati...Kupi pravu zemlju i dok su jako male ih ne gnjoji tek nakon 10-20 dana prvi put malo i to s provjerenim gnjojivom ova tekuca su skroz ok..neki sade vutru sa krutim gnjojivima koja se stavu na vrh zemlje i lagano ispustaju a to nije dobro jer neces moc isprati zemlju pa ce vutra smrditi...a i dusika ce bit previse A te lampe se mogu naruciti preko neta ja sam poslao enrvoliteu mail prije par mjeseci i jos se nisu javili uzmi ove sa oba spektra te bi bile super a gledao sam sto su neki uzgojili s tim lampama i stvarno je ok
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Trenutno nemam bas love za lampe, ali i to ce doci sa vremenom, samo sam htio znati sto bi bilo idealno za ovaj box, tako da mogu racunati sto cu slijedece uzeti.

Biljke mi je zao, ali kao sto si sam rekao, nesto sam naucio. Draze mi je da sam pogrijesio sa nekom tamo lijevom domacicom, nego da sam pogrijesio sa nekim dobrim sjemenom. :wink:

Samo sam sada na sto cuda gdje da u blizini nabavim neko dobro sjeme
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hehehehe

postar voli kes...

za 10 eura ima da te juri da ti dostavi paket...ili mu daj br mob :wink:

pitaj ga videces da hoce
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam svoj "vrt" prebacio na dva mjesta. Mislim izbacio iz kuæe sve...ostalo neke jos sitne stvarcice. Tako da sam napravio 2 nova "vrta" koja da Bog da uspije sve do kraja...èim su tu dvoje, slabo da išta bude....
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Napokon jedna dobra vijest...

Bio sam jucer kod neke ekipe pusit u nekoj njihovoj sumici. Uglavnom kako se tamo jako cesto pusi, pobaca se i mac sjemenki po zemlji oko tog place-a. Izraslo je dosta biljcica koje se dobro drze cak i ovih zadnjih dva tjedna kad su bile hladne kise i bura.

Nasao sam jednu, koja je po mojoj procjeni bila najzdravija, te ju presadio.

Tako da sada u boxu ponovo imam biljcicu koju cu, nadam se, ovaj put bolje paziti :D

Evo jedna slicica preko webcama

 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ali bojim se da ti se neæe odma, za dva - tri tjedna izdužiti zbog manjka svjetlosti, pa poæeti savijati zbog manjka prostora...