[PC;CFL]Unknown seed, 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Cestitam na djevojci! Jel dlakavA? pratim te kolig :b_woot:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Bome je zadlakavila, inace volim depilirane zene, al ovoj želim što više dlaka haha.... eto do sad sam bio po vani i doso doma, ugaseno je svijetlo bilo, valjda se ugasilo par minuta prije nego sto sam usao u sobu, a trcao sam samo da ju vidim....morao sam pošpijat.... narasla je 2,5cm od jucer ujutro...... Da da, mjerim ju svaki dan i pišem u evidenciju....

:rofl:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Malo me brine to što je box poluotvoren, tj naslonjen na zid, e sad, ona je pocela cvjetat, a ja sam na laptopu, svijetli soba malo....

Dal se trebam brinut oko toga ili bas mora bit strogo mrkli mrak?
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
ja mislim da ne mora biti mrkli mrak jer i u prirodi kad je večer vedra često piči mjesečina pa mislim da joj ne bi trebalo smetati slabo svijetlo...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
prekri s nekim ručnikom, plahtom, nečim za svaki slučaj. Inače ne bi trebalo utjecat pretjerano ako nije baš direktna i jača svjetlost, ali hebiga ako se da nešto učiniti, zašto ne ... bit će ti srce na mjestu, uvijek ima rješenja samo razmisli koje je tebi najpogodnije i najbolje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ručnikom i pokrivam.... :)

To je to.... sad samo odbrojavanje nekih 7-8 tjedana, sudeci po heavy indica listovima..... :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ces da vidis koliko...tocno me zanima kada ces skiniti prvi hed za probu! hehe
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ajoj, tih probnih hedova se bojim jako.... Ali suzdržat cu se, znam daocu, jer iovako imam vutre kad god i kolko god, tako da me kriza nemoze lupit, a ovo stvarno zelim odgurat do kraja....


Evo slikice s buđenja, u isto vrijeme smo se digli, tj, ona je mene probudila, da si bolje predočite kolko je zbijena i široka, stavio sam upaljač:





Hihihi

:wave:
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Big L je napisao(la):
Malo me brine to što je box poluotvoren, tj naslonjen na zid, e sad, ona je pocela cvjetat, a ja sam na laptopu, svijetli soba malo....

Dal se trebam brinut oko toga ili bas mora bit strogo mrkli mrak?

Ako će ti po noči ulazit i malo svjetla mogao bi popušit hermija, bolje drži box zatvoren skroz preko noći :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
E u tome i je stvar, rado bi ja njega zatovrio, al vidis na slikama kako su mi lampe obješene za one rupice koje zatvaraju box, imam ja tu stranu, i box je naslonjen na nju, a ona na zid, al mi treba busilica da probijem krov boxa i zasarafim lampe.... tek onda bi ga mogao zatvorit..... Al nemam busilicu..... :(

Mislim da ce mi frend u subotu doc pa ce mi donest busilicu, a do onda se nadam da nece nis po zlu poc....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Di ste sakrili onu temu "Pitajte sve što vas interesira"???

Uglavnom...

1. Oni donji fan listovi, oni prvi "pravi" listovi što su izašli, su mi zavinuti u slovo S, onako ko bumerang oblik.... Dal to što znaci il je to samo deformacija (pošto su svi drugi lijepi ravni i zdravi)
2. U nedostatku limuna, jucer sam smixao vodu i cjedio sam unutra naranču, i spustio ph, e sad, te naranče sam stavio dosta, jer ipak treba je puno puno više nego limuna, pa me zanima dal može što bit, osim toga da mi vutra bude mirišala po naranči kad ju budem pušio? (šala hahaha)
3. Pokušavam ju izdužit, svijetla sam digao, makao podstave one za visinu, al ona kao da je lowryder bila, tko zna možda sam i pušio LR a da nisam ni znao.... Ima ko kakvu ideju za produživanje osim ovih mojih? Izduživanje mi treba jer je jako zbijena a listovi su masivni pa mi neki LST trenutno nebi ništa napravio, a vidim da mi nove grane niču dolje, pa bi htio da nisu u sjeni.... kad bi se izdužila, i LST bi lakši bio.....


:)


EDIT:

3. zanemarite sjedim kraj odgovora na pitanje cijelo vrijeme.... SUNCE!!!! stavio sam ju na balkon malo, toplo je vani i sunce ju obasjava..... ako ju to ne produži bar malo, e onda je stvarno neka low sorta u pitanju hahahaha
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa moje misljenje da neces nista uraditi za izduzivanjem mozda nssto malo bise dobijes tvoja greska mislim da je sto si od starta isao sa 12/12 da si bar dve do tri nedelje isao sa vege dobio bi trostruko vise a sa tim svetlom to je moguce :) nista radi sta mislis pa kako bude,, reci mi kolko je posuda sad u kojoj je?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Malena je posuda, negdje 1,8l.... Visoka je 13, a R je 12..... volumen valjka je r2*PI*h pa to ispadne nekih 1780 tako nesto....


Malo sam ju drzao na suncu popodne na balkonu, kako se nakrivila odmah hahah sad izgleda ko blagi LST...

Probat cu ju drzat na suncu kolko god budem mogo, vidim da joj paše.....


A vege nisam radio iz 2 razloga:

1. Nisam znao što imam, postojala je mogucnost da je možda sativa neka, pa bi bilo problema jer u boxu mjesta NEMA.
2. Nisam se previše ničemu nadao od ovoga, i sam si vidio da sam ovo više iz zajebancije napravio, iskreno, nadao sam se da ce bit muško i samo sam htio što brže saznat spol pa da stavim Jet47 na klijanje, al, jbg, cura me zajebala.... :D


Gle, ne očekujem ja od ovog growa niš posebno, pa i ako budeza pljugu dvije, ja sretan.... Ozbiljnost nastupa tek na iducem growu, a i iduci tjedan uzimam 250W HPS, jer ove CFL-ke i ovaj PC nemaju smisla.....
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa kako mi je ovo promaknulo ;-)

biggie lijepo to tebi ide s obzirom da je zajebancija u pitanju...pazi na curku, izvedi je nekad i van ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 2047ano

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovih dana ce ona dobit 2X000 lumena pod 250 hps.... Pa ćemo onda vidit kako raste.... mada se sad već produžila, da mi je žao što sam ju išao rastezat.... 3 cm u 3 dana.... ccc
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ucis na licnom primeru, nista bolje od toga, ne jedi se i presadi je u nesto vece kad budes isao na 250 ka**nja :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mogao bi da, jer ima potencijala, zdrava je, jaka i brzo raste, nemogu ni zamislit kolko bi se preporodila pod 250 u kanti od 10 litara......

:hehe:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
DA MU MAMU NJEGOVU HERMIĆKU U PI.....

Da, imamo hermija....


Eto, došo ja svojoj maloj (sad je i mali) nakon tjedan dana, sav vesel, vidim ja ona se protegnula, raširila, čak soba počela mirišat po biljkama, i sad reko idem napravit LST, nema više mjesta, vrh je na centimetar od lampe bio.....

Kad ja pogledam malo bolje, na najgornjem (glavnom) vrhu dlačice, a ispod njih se sakrila jaja, i s druge strane tako..... Pa sam ga capnuo.... jbg....

Ovi dolje su očito zasad žene (dlačice su tu), a vidit ćemo narednih dana kako će se odradit situacija..... Ja vjerujem u nju i nadam se da će ostat tako......

Evo slike:







Nakon LST-a i odrezanog vrha:




Ako izađe još koje jaje, vrlo vjerojatno ću ovo šutnut negdje, a Jetice idu na klijanje....

:)

:wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.