[PC;CFL]Unknown seed, 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Šteta za hermića, meni je moj tek pred kraj cvjetanja pokazao muda.
Ove dvije zdravo izgledaju :thumb:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
dvije su jedna :)

hebiga stari, šteta, no jesi li siguran da je to ženka, meni liči na čistog mudonju.
Dal će jetice pod novo sunce?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A neznam više ni sam, jaooo kolko mi je živaca pojela....

Evo sad ju gledam, protegnula se ko nenormalna od sinocnjeg LST-a, a da je hermić, opet je potvrdila, jbg, nemam fotić da vam pokažem a sa mobitelom nemogu tako dobru sliku napravit......

Znači dlačice su tu, baš dlačice, a između njih jajašca rastu, sad su se nova pojavila.... A uočio sam i uljeza, neka mala bubica, ne sekira me previše jer izgleda bezopasno a i nema nekih oštećenja po biljki....

Neznam što da napravim, ne želim uzgajat hermića, al je tako predivna i izgleda zdrava, raste ko luda.....


I da, Jetice će ić pod 250W HPS, evo danas sam kraj kontejnera našao ormarić, u dobrom stanju, treba vrata popravit malo da se zatvaraju kako treba, negdje metar i 20 visok i baza cca 50X50..... od šperploče....


A ovaj PC ću s guštom sasjeć negdje, tolko sam se ložio na PC grow, al nije to za mene, preklaustrofobično je to za mene.... :rofl:


JBG, tako je to kod mene, sve lijepo na početku a onda kad me slože problemi neznam ni sam gdje sam.... :D

EDIT:
Odluka je pala prije 10 sekundi, držim ovog hermića i čekam polen (pošto izgleda dobra genetika), a sad se ustvari molim da što više jaja izleti, a i mogo bi eksperimentirat malo po njoj, rezuckat ju i tako, idem probat ono kad slomiš granu pod 90, kao neki oblik LST-a... Sad cu joj se krvi napit...


EDIT 2:

Šišaaaanjeeeeeee!!!!!!!!





BUAHAHAHAHAHHAAH
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moderator,gasi ovu temu, neda mi se natezat s mudonjom......


R.I.P.




Vidimo se uskoro u novom domu, pod novim suncem sa Jet47....

Pozdrav do tad!!! :wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.