[PC;CFL]Unknown seed, 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mislio sam ne radit dnevnik ali eto, malo mi je dosadno, pa tek tolko da vidite setup, (koji btw neće dugo jer me već živcira lim i skučenost)...

Tehnikalije:

SVIJETLO: 2x23W CFL TEŽ 2700k & 1x23W CFL TEŽ 6700k (bila jos jedna od 6700 al sam ju stuko, a nemam ni za kruh a kamoli za lampu)
VENTILACIJA: 1x120mm PC vent upuh dolje & 2x80mm PC vent ispuh gore, 120 radi na svom punjaču za mob na 5v, a ova dva od 80 su na svom punjaču, također 5v.... nemam para za adaptere.... a i nije kritično očito jer je u sobi relativno hladno pa upuh ni ne radi uvijek....
ZEMLJA: Terra Magma.... nema puno filozofije, posuda unknown obujma, moja slobodna procjena je 1 litra.... ali jos malo ce u vecu, jer raste relativno brzo (bar ja mislim :rofl: )
SJEME: domaja za probu, 12/12 od starta, imam i spremno 5 regular sjemenki Jet47, al one ce nakon ovoga, ovo mi je više za zajebanciju, LST, izdržljivost, funkcionalnost boxa itd....
BOX: obložen alu folijom okrenutom na mat stranu, potrošeno 10 godina živaca na maltretiranje sa limom (alat su mi bili nož, žlica i vilica), ventovi nisu zašarafljeni (ovi od 80), lampe vise sa ruba boxa, nemam bušilicu, box je ajmo reć poluotvoren jer ga nemogu zatvorit zbog lampi, ali no sikiriki....
Temperatura u boxu po danu unknown, po noći također, nemam para za termometar, vlaga isto tolka.....biljka se ne buni
McDONALD's: Sad trenutno samo voda, bar dok ne kaže što je, a onda bi mogo stavit pol doze Composaninog Guana za flowering, da vidimo šta je to (imam ga spremnog).... Voda je regulirana na cca 6.5PH pomoću listića i limuna..... Zadnji put sam zalio u četvrtak i sad bi mogo pošto je to već suho ajmo reć, ali opet, gospođa (nadam se) se ne buni....

Dosta glupog teksta, idemo se sexat:




(klik na slike pa će se okrenut)

3 kata su vani, ovo na slici je biljka stara cca 2 tjedna od klijanja (zagubio sam slike dok je bila beba al kome to šta služi???), nemam pojma kad bi mogla pokazat šta ima u gaćama, ali čekam da izleti 4.internoda pa da ju savijam malo..... jako je zbijena, razmak među internoda je cca 7-8 milimetara, to zasluge dajem učestalom držanju biljke na centimetar od lampe.... Ova dva najveća fan lista su malo savijena ko bumerang, al me ne zanimaju.... vidim po ostalim listovima da joj je dobro......

Eto tolko od mene, nadam se da nisam niš zaboravio, a i ako jesam, nije bitno tolko da bude napisano.... :rofl:

:wave:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Trebo bi ju presadit jer mi je korjenje počelo izbijat kroz one rupice na dnu posude.... hahahaha sad sam tek to skuzio......
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Presadjuj sto prije...sve izgleda uredno, a posto je sve na "divlje" drzim ti fige i na desnoj i na lijevoj nozi :cow_yellow:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ko imas jos semenki posadi jos ako slucajno bude ova muska i da znas nije zajebancija taman da naucis uredno i lepo je sve jos dve sijelice i da vidis ozbiljnog grovera :) pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
odlicno je to za pocetak, steta sto ne znas sortu, deluje prilicno kvalitetno, neki indica feno, sretno ti bilo i dima ti dalo, samo racunaj da ces sa takvim fenotipom imati krbanja u takvom box-u, niska al' zato siroka ;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
presadi ako korjenje viri van i samo polako ..pokazat ce ti ona sve sto i kada treba .....sretno
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
lijepo box izgleda,moj savjet što se tiče lampi: ako ti je ostalo lima od unutrašnjosti,izreži si dvije pločice na koje si pričvrstiš žarulje i to uguraj u onaj kanalić pri vrhu boxa.ja napravio tako i šljaka zasad. :vb_wave:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
@ Power, u vezi grananja, zamislio sam neku svoju vrstu LST-a koju jedva čekam isprobat, saznat cete o tome kad bude vrijeme za to....
@ Zoki, imam još sjemenki, al ako ovo bude mudonja, onda idu 2 Jetice na klijanje.......
@ Farmer.... neda mi se ništa rezat stavljat micat, ako uleti bušilica bušim, ako ne ostaje ovako......pa šta mu fali......


E i da, moj zajeb, posuda nije litra sigurno, malo sam se preračunao...... Ima negdje između 0,5 i 0,7..... Tako da.... sutra presađivanje u 3,5l i tamo do kraja ostaje....


P.S. hvala svima na pažnji.... :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nemoj hvalit sta ti je...tu smo da si asistiramo...Ja si nikako paranoju otvaranja dnevnika ne mogu izbiti iz glave :/
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pa imao sam i ja tu paranoju jedno vrijeme ali onda, kad malo bolje razmisliš, why the fuck not? Nakon ovolko dnevnika, zašto bi moj bio "čudan" i uostalom ako nedaj boze padnem zbog ovoga što radim, ovaj dnevnik može samo bit plus, kao neka vrsta alibija... hehhehe
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nemam pojma...Ide mi na ***** da prostis 99 % svega oko mene, odnosno nacin na koji se manipulira ljudima i kako se odnosi opcenito prema ljudima...Prvih 3 godine nisam uopce htio postati ovdje na forum od te paranoje...Nemam niti jednu sliku do sada a odradio sam do sada 4 outdora i 2 indora...Zao mi nekad bude ali nema veze...Od 15.5. ide sljedeci indor pa kontam da cu otvoriti i ja pa sta bude...U svakom slucaju te pratim :lml_spam:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Presađeno:



U novom okruženju:



:wave:

i da, tu ostaje do kraja, bez obzira na štogod...... nek se muči što ću joj ja....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kenny, ljubim ruke na blagoslovu....


Znači, prvi grow, prvi put, i PRVA ŽENA, šta ću vole me žene :D ..... slikao bi al nemogu s mobitelom tolko kvalitetnu sliku napravit da vidite.....


:clap: jos jednom Kenny!!!!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
haha jesi lud ko struja :rofl:, neka drago mi je zbog tebe . Ima sad da se odnosiš prema njoj kao prema pravoj dami inače ...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Dobar posao si napravio.

Za ventilatore od kompa mozes nabaviti neku napojnu kutiju male wataze.

Da sam na tvom mestu stavio bih vecu saksiju. Neku oblika pravougaonika skoro veliku kao kuciste kompa.
Ovako kada gledam kolika je velicina saksije ( u ruci sto drzis zemlju ) mnogo malo deluje. A i nova nije mnogo veca.

Sretno dalje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Istina, nije nova mnogo veca, visoka je 13cm, a R je 12cm, neznam sad kolki je volumen zaboravio sam formulu za volumen valjka... :rofl:

Ali nije mi problem, morat ću češče zalijevat i to je to, eto sad se maloprije upalilo svjetlo i sad se definitivno vidi da je ženska....

U vezi ventova, nije potrebno, imam samo 3 CFL od 23w i to ne grije puno, PLUS jedna strana boxa je otvorena i nasljonjena na zid (par cm od zida), a i u sobi je malo niža temperatura od sobne temperature..... hahaha jedino, sad kad dodju topliji dani, mozda nabavim adaptere pa da upogonim te ventove na 12v....


Spustio sam ju na pod, i digao lampe da se malo rastegne...... eto to je to..... pozdrav od mene i Monike :wave:

haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.