Pc grow Auto Wembley Pyramid Seeds 115W Cfl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Himalayan ma ti tripas brate kazem ti da ne zalijevam dosad sam samo s prakalicom spricao malo.. Zato je i bila suva zemlja dosta ne brini sve pod kontrolom.. Peace ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz eo update-a.. Kroz sest dana od zadnjeg updatea wembley raste vidi se razlika ali jos uvijek nije to ona prava vege faza posto sam ga usporio jako u pocetku.. Ali ja sam zadovoljan eo slike pa vi potvrdite
2uygh2r.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz ekipo. Moram vam priznat da sam sam sebe razocarao sa ovim wembleyem u pm!! Dakle ostao mali zakrzljao unatoc tome sto je skroz bio na 20/4 rezimu i nakon 25 dana ne mogu vjerovat da je od njega ostalo samo ovo na slici sto vidite.. Nestu mi je tu sumnjiva ta genetika pa cak i ne mislim da je to uopce automatik sjeme jebo ih pas prevarantski!! Krecem dalje novi grow sa afghani skunkom od advance seedsa pa cemo vidjeti ali u pitanju ce biti fem sjeme nikakvi autoflower!! Toliko od mene za sad lp ;)
23s8x8z.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
po svim slikama mi se cini da si pretjerivao sa zalijevanjem, mutio si nesto i sa zemljom koliko se sjecam.. ali navjerojatnije je da si u boxu imao prenisku temperaturu i biljka se nije mogla dobro razvijati, zato je i ostala tako mala,,nisu oni krivi :) vise srece s ovim drugim pokusajem ;) poz
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ciao vutroljupci. Nisam bio dugo na forumu ali evo me nazad bas narucene menkice s kojom cu ima drugi pokusaj nadam se uspjesnijim.. Radi se o fem sjemenu od advance seedsa afghan skunk. Cini se kao dobar odabir.. Ali ipak cu malo pricekat neko vrijeme trenutno ne mogu growati ali uskoro cu moci.. A do tada ekipo budite high i pozz ;)
2wdwv3r.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava