Pc grow Auto Wembley Pyramid Seeds 115W Cfl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Himalayan znam sto mislis za opnu ne cini mi se to kao dobra ideja jer sam to vec prije probao i usporio sam tek onda otvaranje kotiledona jos vise tako da.. A vidit cemo kakav ce bit dnevnik dajem sve od sebeeee ;) ;) lol
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Jutro vutroljupci.. ;) eo napokon opna otpustena sama nisam mogao docekat mislio sam da se nece ni otvorit kako je krenila ali evo jeee ;)
1043uic.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ne pretjerujem sa zalijevanjem,sve je pod kontrolom! ;) ipak tnx Power na savjetu.. ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz vutrici.. Eo malog update-a!! Dakle wembley je ziv i izgleda ok,samo nekako mi se cini mali za 4 dan.. A bas ga ni ne zalijevam puno pazim i drzim ga od lampe 10-ak cm!! Sto vi mislite?
vsjmkh.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Da dobro da nisam skidao opnu kak bi tek onda bilo.. Zaboravio sam spomenit uvjete dakle timer drzim na 18/6 i to naravno od 21h do 15h zbog jeftinije struje. Kad svjetlo radi temperatura ne prelazi 25C uz vlagu od 60-ak % a dok je mrak temp je 17C . Jel grijesim gdje? ;) ili samo panicarim bzv?? ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pa jest nije 20 ali je ugodno.. Ha morat cu pocet jace grijat prostor!! Neznam da kemijam tak sa nekim grijacem hm.. Probat cu nest smislit!! Ipak tnx Smells ;)
"Indoor" grow podrazumjeva sobnu temperaturu:D:D Kako ti je tako niska temperatura?


Imas za kupit one grijace koje se koriste u teraristici,kabelski grijac...

8vaaD.jpg


On bi ti bio idealan ali opet i njega bi trebalo stavit na timer da ti se ugasi kad se svjetlo upali...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Kotiledoni su dosta dugo bili pod zemljom i mokri . Vidi se da su poceli zutit.
Normalna pojava je da biljka stane ili raste jako sporo ako joj se syebu kotiledoni. Nemoj se cudit i ako jos 5 dana bude tak jadna. Meni je u outdooru istrulio jedan kotiledon iz istog razloga ko i kod tebe(opna) i skoro 2 tjedna nije krenula....al kad je krenula onda je krenula :D

Ne brini nista. Strpi se jos par dana i nemoj zaljevat ako je vlazna povrsina i 2cm ispod. U kotiledonima joj je hrana za start i hormoni rasta i sve ostale pizdarije koje joj trebaju za start....malo je sad to sve u stresu pa je na Stand-by. Nikakvi grijaci ti ne trebaju. Kod mene je jos veca razlika noc-dan. Makar ako mozes ugrijat sobu jos 2-3°C bilo bi super.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit and Tex

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Oh hvala ljudi na savjetima i ja takodjer mislim da se usporila zbog toga sto je dugo otpustala opnu sa kotiledona!! Krenila je malo sada mi izgleda bolje nego prekjucer recimo evo slike pa pogledajte razliku. Lp ;)
2lvk3kz.jpg