PC Grow Box - 1st time...pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
fino fino, ide vidim svaka cast---- ja radim kartonski pc box :) sam neznam kak budem stavio unutra 5 stednih, a da box na kraju ne izgori :) posto je od kartona
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
eto me...rekoh da ne gnjavim previše ;-)

rezultati od zadnjeg javljanja...prvo je slika biljke pa onda vrhića da mi pripomognete odrediti spol jer je već poprilična gužva u boxu








 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
četvrta slika od gore ti je žensko, a ove ostale ne vidim jer si ih slikao sa mračne strane. uperi svjetlo u njih i slikaj.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
evo približio sam koliko god sam mogao, slikano je s mobitelom i bolje od toga ne ide...probat ću drugi put sa fotićem
2 je definitivno ženska, danas se još bolje uočavaju bijele dlačice...3 mislim da je isto ženka al nisam još siguran
no ako i 1ispadne ženka onda imam problem...bi li neko udomio biljčicu...dajem u dobre ruke ;-)

1



2



3


 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
MaxMarica je napisao(la):
fino fino, ide vidim svaka cast---- ja radim kartonski pc box :) sam neznam kak budem stavio unutra 5 stednih, a da box na kraju ne izgori :) posto je od kartona

meni nista nije izgorilo... isto iman 5 stednih unutra...
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
MaxMarica je napisao(la):
fino fino, ide vidim svaka cast---- ja radim kartonski pc box :) sam neznam kak budem stavio unutra 5 stednih, a da box na kraju ne izgori :) posto je od kartona

meni nista nije izgorilo... isto iman 5 stednih unutra...
 
17.09.2007
41
2
0
38
Kazi mi, posle koliko dana si ih prebacio u fazu cvetanja?
Mozes li da slikas biljke u box-u, da vidim koliko ima prostora i da li cu i ja imati toliko mesta


Hvala unapre i srecno ;)
 
17.09.2007
41
2
0
38
Kazi mi, posle koliko dana si ih prebacio u fazu cvetanja?
Mozes li da slikas biljke u box-u, da vidim koliko ima prostora i da li cu i ja imati toliko mesta


Hvala unapre i srecno ;)
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
1. još se ne vidi spol
2. žensko definitivno
3. to bi bio mudonja. da bar nije tako mutna slika tu gdje navodno vidim jaja. (hehehe)

ovu drugu sliku od gore što si zaslikao, probaj tako 3. biljku zaslikat da vidimo ta jaja..
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
1. još se ne vidi spol
2. žensko definitivno
3. to bi bio mudonja. da bar nije tako mutna slika tu gdje navodno vidim jaja. (hehehe)

ovu drugu sliku od gore što si zaslikao, probaj tako 3. biljku zaslikat da vidimo ta jaja..
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
fala fala ;-)
na cvjetanje sam ih stavio negdje 16...17.3. s time da nisam gledao na vremenski period vec sam pustio da rastu dok ne dobiju dovoljno lisne mase i barem 8,9 pari listova...prvi znaci cvijetanja su počeli biti vidljivi prije 3 dana, a u periodu od kad sam ih stavio na 12/12 su još uvijek rasle...mislim da bi i brže rasle da su u većim saksijama, sad su u 1.5l, a za koji dan, dok se sve pokazu idu u saksije od 3 l (točno vrijeme kad je šta bilo pogledaj po postovima, dnevnik je vođen real time)
gnojio sam ih jednom pred kraj vegetativne faze sa composanom + guano, i dvaput u cvijetanju, jednom na početku i jučer
bilo je i nekih porblemčića, uglavnom sam ih ja uzrokovao...podigle su vrhove skroz do lampi i listovi su malo skureni...kod savijanja su mi je 2 puta pukla stabljika (nemojte pretjerivati sa savijanjem, barem ne odjednom)...omotao sam papirom na mjestu loma i zaljepio selotejpom i za par dana su se oporavile...ma čudo jedno ;-)
i voda im je stvarala probleme (česmovača), s time da sam je ostavljao da hlapi i prokuhavao je...ph nepoznat...naručio sam ph metar preko ebaya (100 kn)al nikako da stigne...skoro mjesec dana je već prošlo...tak da sam prešao na kišnicu i mislim da im više odgovara

meni se isto čini da je 3 mudonja...sunce mu hebem...nadam se da će i 1 ispasti ženka...da mi ova ljepotica ne bude usamljena ;-)

slikam sutra...mozda se bude bolje vidjelo

pozz
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
fala fala ;-)
na cvjetanje sam ih stavio negdje 16...17.3. s time da nisam gledao na vremenski period vec sam pustio da rastu dok ne dobiju dovoljno lisne mase i barem 8,9 pari listova...prvi znaci cvijetanja su počeli biti vidljivi prije 3 dana, a u periodu od kad sam ih stavio na 12/12 su još uvijek rasle...mislim da bi i brže rasle da su u većim saksijama, sad su u 1.5l, a za koji dan, dok se sve pokazu idu u saksije od 3 l (točno vrijeme kad je šta bilo pogledaj po postovima, dnevnik je vođen real time)
gnojio sam ih jednom pred kraj vegetativne faze sa composanom + guano, i dvaput u cvijetanju, jednom na početku i jučer
bilo je i nekih porblemčića, uglavnom sam ih ja uzrokovao...podigle su vrhove skroz do lampi i listovi su malo skureni...kod savijanja su mi je 2 puta pukla stabljika (nemojte pretjerivati sa savijanjem, barem ne odjednom)...omotao sam papirom na mjestu loma i zaljepio selotejpom i za par dana su se oporavile...ma čudo jedno ;-)
i voda im je stvarala probleme (česmovača), s time da sam je ostavljao da hlapi i prokuhavao je...ph nepoznat...naručio sam ph metar preko ebaya (100 kn)al nikako da stigne...skoro mjesec dana je već prošlo...tak da sam prešao na kišnicu i mislim da im više odgovara

meni se isto čini da je 3 mudonja...sunce mu hebem...nadam se da će i 1 ispasti ženka...da mi ova ljepotica ne bude usamljena ;-)

slikam sutra...mozda se bude bolje vidjelo

pozz
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa ono je bio update ;-) al evo par slika...jedan muški je izbačen iz boksa pa su ostale 2 ženke...2:1 nije loše, ja sam zadovoljan učinkom
danas sam ih presadio, zalio i ostavio ih pod svjetlima nezavezane da se malo protegnu ;-)















 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa ono je bio update ;-) al evo par slika...jedan muški je izbačen iz boksa pa su ostale 2 ženke...2:1 nije loše, ja sam zadovoljan učinkom
danas sam ih presadio, zalio i ostavio ih pod svjetlima nezavezane da se malo protegnu ;-)















 
17.09.2007
41
2
0
38
Mislim da ces imati malo mesta u box-u do kraja uzgoja i smanji malo sa gnojivom.
Inace ovako, sve je super ;)

Poz i srecno!! :sun2::joint::icon_lol: