PC GROW BOX [ BIG TOWER ] + CFL = Dooomajaa PRVI GROW

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Super je sto ih možeš lijepo odvojit da imaju svjetla a i zraka sa svih strana :thumb: :sun2::let: Bit će dobri topovi :spliff::respect:

Jel ovo bakrena žica kojoj ih vežeš? Ili ona izolirana smeđa? Jer ako je bakrena ne bih ju preporučio jer se vjerojatno zagrijava a i tanka je pa napravi ožiljak na grani :bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Super je sto ih možeš lijepo odvojit da imaju svjetla a i zraka sa svih strana :thumb: :sun2::let: Bit će dobri topovi :spliff::respect:

Jel ovo bakrena žica kojoj ih vežeš? Ili ona izolirana smeđa? Jer ako je bakrena ne bih ju preporučio jer se vjerojatno zagrijava a i tanka je pa napravi ožiljak na grani :bocni::

Jeste ali ona deblja, gledao sam da ne ostavljam šiljaste vrhove, pa i pripazim gdje je zakacim, do sada stvarno nikakve stete ne napravi...lakše mi je jer ja izsavijam zicu gdje meni odgovara i kako da ide i onda mi ne smeta, a vrlo jednostavno je zakacim... Ma nece se zagrijati, CFL je... 26C u boxu haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: retko

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
nč bat sve lepo i uredno i neka ostane tako do kraja kasno se ukljucujem al sam sve detaljno pročitao, jedina mana i savet sledeći put idi sa nekim brendiraanim semenom!

Vjeruj mi da se trudim nabavit, al ne ide ovdje bas u mene tako lako, ostaju posiljke na carini itd itd... Al snaci cu se hehe

Ma ovo je ponajviše bio grow da osobno testiram filter.... hocu da napravim 100% efektivan filter za pc grow i male growove...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Pozdrav burazeriiiiiiii :D haha

Da napravim jedan update, a usput da zabiljezim promjenu.

Dan: 63
Režim: 12/12 od pocetka
Trening: LST

Promjena:
- Biljka se pocela puhati i seceriti što cu Vam prezentirati u slikama dole, malo joj je lisce pozutilo, al to je zbog hrane, gladna je... Jedno sam hranjenje preskocio kad sam imao problem sa pognutim liscem ( problem u prošlom updateu )

Pitanje:
- Kada da počnem davati full dozu hrane? ( Plantella )

Evo malo slicica od maloprije IMG_1364.JPG IMG_1365.JPG IMG_1366.JPG IMG_1367.JPG IMG_1368.JPG IMG_1369.JPG IMG_1370.JPG IMG_1371.JPG IMG_1372.JPG
 
15.04.2017
364
1.060
143
Ako si siguran da je gladna onda odma sljedece zaljevanje das full dozu. Ali pazi ako zaljevas sa 2 litre vode onda daj full dozu, a ako zaljevas npr sa 1 litar onda ne moze full doza, msm moze al to je onda dupla doza od preporucenih 15ml na 2 litra, sto nebi preporucio jer je vrlo lako spališ... Na jedan litar npr stavis 7-8ml. Meni se cini kao da joj fali dušika...
Svako kolko dana je zaljevas, sa kolkom kolicinom vode? Jel pustiš da se skroz zemlja fino posuši pa zaliješ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Ako si siguran da je gladna onda odma sljedece zaljevanje das full dozu. Ali pazi ako zaljevas sa 2 litre vode onda daj full dozu, a ako zaljevas npr sa 1 litar onda ne moze full doza, msm moze al to je onda dupla doza od preporucenih 15ml na 2 litra, sto nebi preporucio jer je vrlo lako spališ... Na jedan litar npr stavis 7-8ml. Meni se cini kao da joj fali dušika...
Svako kolko dana je zaljevas, sa kolkom kolicinom vode? Jel pustiš da se skroz zemlja fino posuši pa zaliješ?

Zaljevam sa manje od litar vode, stavim pola cepa plantelle... problem mi je sto su joj poceli zutiti listovi, pa sam to sve pocupao da se ne siri dalje sta je god...nadam se da je nisam istresirao...

Pa mozda svako 3-4 dana zalijem sa nekih pola litra do 750ml vode...zemlja bude suha ko barut... Samo mi jako brzo voda procuri kad zalijem
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Stresirao je jesi sigurno ali vjerovatno i pomogo ako su ti listovi ono bas izgubili funkciju. Sada je ne diraj vise..Ja mislim da je to precesto zaljevanje Plantelom .. Ako ti se presuši zemlja onda polako zaljevaj da biljka stigne upit to.stavi podložak i ne bacaj ono što iscuri vec pricekaj sat vremena da biljka povuče,ako nesto ostane poslje prospi
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Stresirao je jesi sigurno ali vjerovatno i pomogo ako su ti listovi ono bas izgubili funkciju. Sada je ne diraj vise..Ja mislim da je to precesto zaljevanje Plantelom .. Ako ti se presuši zemlja onda polako zaljevaj da biljka stigne upit to.stavi podložak i ne bacaj ono što iscuri vec pricekaj sat vremena da biljka povuče,ako nesto ostane poslje prospi

E hvala, vidis... to nisam radio, ja samo ono lagano uljevam vodu, a ona curi sa strane, imam feeling da ne popije nista.... i onda opet sutra suha zemlja...
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Polako jer kad presuši zemlja, prva voda samo prođe kroz posudu takoreć,ali povuce kasnje sve skoro,meni to izgleda ok ,ja bi mozda samo pripazio na vremenske intervale s Plantelom jer ne moze ti odmah pokazat oporavak ,,zato samo polako:thumb:.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Pozdrav Ekipa:respect:

Jedan ne nadan update !

Biljka mi sve vise zutih listova izbaciva, primjetio sam nekakvo crvenilo po listovima i stabljikama, napravio sam gresku kad sam zaljevao, nisam vraćao u žardinjeru vodu koja je ispadala dole, brine me da nije dobro pognojena... Nisam pametan vise...

Dan: 67
Režim: 12/12 od početka
Uvjeti: Od pocetka isti, s tim da sam vlagu smanjio...

Evo slikica pa prosudite... Hvala puno ekipa:respect: photo 1 (1).JPG photo 1 (2).JPG photo 1.JPG photo 2 (2).JPG photo 2.JPG photo 3 (1).JPG photo 3.JPG photo 4.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: flop87 and vladomar
17.04.2017
27
180
33
Moj kont-nemoj previse se nerviras i cimas ,to je malo skuceno mesto za nju i verujem da bi prodisala odma kad bi dosla u malo veci dom.odlucio si se za PC pa to i uzima malo danak,ona je sad u najjacem teranju pa joj malo vise i treba prostora lufta kako bi isterala to,nemas jos mnogo a do tad ce sve biti u redu,osim ako se bas ne budes posvadjao sa tim zalivanjem pa nesto ukakis,ali dont vori.ipak je to pc boksic-mali i ipak je to biljka i njoj treba malo da se razbaskari a i nemoj bolje ocekivati ipak je to domaja,pa nemos ocekivati sad bog zna sta kad ne znamo kakve je predhodne zivote vodila,vidicemo na kraju a do tad kulisic.
To ja sad vako,a za nesto detaljnije ima ekipe.
Svakako zanimljiv grouuu i eto blizu si kraja svog prvenca,sto je jedno veeliko iskustvo koje bas pozitivno daje vetar u djale eee
Sve 5. :thumb::cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH
15.04.2017
364
1.060
143
Kakva ti je drenaža? Da ti se mozda voda ne skuplja na dnu saksije pa smeta korijenu da diše?! Provjeri to obavezno...
Ako joj fali hrane... hrani je svako 2 zaljevanja npr na pola litra 4-5ml, svako trece samo voda. Probaj i tako pa vidi jel sta bolje... A i u cvjetanju je pa je normalno da joj požuti koji list... ali nije normalno ako ti drasticno brzo zute vecina...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Kakva ti je drenaža? Da ti se mozda voda ne skuplja na dnu saksije pa smeta korijenu da diše?! Provjeri to obavezno...
Ako joj fali hrane... hrani je svako 2 zaljevanja npr na pola litra 4-5ml, svako trece samo voda. Probaj i tako pa vidi jel sta bolje... A i u cvjetanju je pa je normalno da joj požuti koji list... ali nije normalno ako ti drasticno brzo zute vecina...

Drasticno brzo i žute... to me i brine... ma nabušio sam dupa za drenažu bruka...odozdo, sa strana, po Pantinom uputstvu haha :D

Hranim je svako drugo zaljevanje po 1/2 cepa plantelle... samo mi se cini da je problem sto nisam polako zaljevao... nego ja nalio i pusti da iscuri sve i tako ostavio...mozel tu biti problem?
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
vuče dušik iz doljnih fan listova
plantela list,ful doze:banana123:
drugi puta ne sijeci toliko lišće
sad bi bilo dobro da ga ima:djede:

Ej Venlo, sta mislis da je skinem, danas jos gora situacija gotovo sve opalo, lisce mrtvo, pa kontam da ne ide na nju...ima secera, malo se zbucala... Sada završavam novi box koji ce bit ful bolji od ovoga...nije pc pa cu svakako otvarat dnevnik novu zabadat...