Pc grow box - prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
moze da se desi ako si pre toga zalivao pa da spusti malo listove ili je zedna mada nebi reko,zemlja mi deluje vlazna.u principu ti treba da se opustis i ne brines mnogo,znam kako je prvi put sav si pazljiv ko dete kada dobijes hahaha,al tako mozes samo da ujebes stvari od preterane brige.dakle rlx i pusti je sad dok joj listovi ne prerastu casu pa presadi,kasnije za par dana mozes da zaviris izmedju ivica case i zemlje kolko je koren isarao i po tome znas kad treba da presadis.
 
11.11.2012
49
37
18
31
zedna je bila ocito jer nije dobila vode od prvog dana kad je izasla iz zemlje, a slikano je nakon zalijevanja. sad su listovi jos bolje savijeni..
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
ne zalijevaj uopce, potopit ces je, probaj cackalicom piknit u zemlju najbolje ako je sve potpuno suho malo zalit, ali cak ni tada mozda, bolje drzat biljku na suhom neki period (jer ce ona razvijat korijenje u potrazi za vodom=sto ti zelis, nego je potopit i ugusit korijen)
Po meni ne zalijevaj uopce sve do presadjivanja!!
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
reko bi ti da ipak odmaknes lampe 2-3 cm, meni se znalo ovo desit, jos ako ti je niza vlaga, izgleda ko burn..
ako vidis da se dalje kasnije ne siri niti se pojavljuje na novim listovima tada ti je sve ok
 
11.11.2012
49
37
18
31
28.2. sam ju presađivao u vecu posudu i zemlja se doslovno rušila tako da sam joj potrgao korijenje i jbg, gotova je nakon 16 dana ukupno, mozda bi islo lakse da sam prije zemlji dao vode? :D
stigle su 2 fem sjemene tako da cu za tjedan-dva otvoriti drugi dnevnik i staviti 4 cfl i sloziti bolju ventilaciju:D
uzivajte i hvala na svim savjetima ;)

 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Sta drugo rec nego steta, vec je trebala bit cura i po nakon 16 dana...ali takve se stvari desavaju...sljedeci put vise srece kolega... :icon_cry:
 
11.11.2012
49
37
18
31
a dobro nije bilo bas nasilje jer se zemlja rušila:D
mozda ni nebi bila cura jer je random sjemenka iz paketica pa mi ni nije tolko zao, sad je proklijala samo 1 feminizirana od 2 tako da ce biti bolje sad, i bitno je da ne treba odustati nakon prvog neuspjeha! :D