Pc grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Uf 43 je jako nisko , moj pc box je oko 52 koliko se sijecam , a ja sam stavia dvije biljke u onaj duguljasti pitar od 50cm duzine i 17cm visine to je bilo nekih 10tak l znaci po 5-6 kg po biljci , najbolje bi bilo kad bi nasa onaj duguljasti pitar i podijelija ga na 2 dijela ako cs 2 biljke , ali ispod 4kg nista bar po mome misljenju i to naravno 4kg neke najkvalitetnije sta se da kupit.
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
purice izvini,al se ne slazem sa tvojom konstatacijom,nemoj da te vara zapremina...:eek:hno: 1l kupovne zemlje nije ni blizu 1kg... doduse sve zavisi koliko si nabio zemlju i ako ga zalijes dobro mozda i bude...:icon_lol:

poz bobe,sretno growanje!!!
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Sry petre napusen i glup dobitna kombinacija , uglavnom stane od prilike zemlje u kg koliko ima posuda litara odnosno nešto manje , zemlja je prozračna i to je vjerovatno onda nesto manje od 1 kg , 0.8 kg recimo.A i ja napusen kad citan ovo i dajen odgovore ne ide na dobro sta i ja znan izvalit , a i petar pan je treba spomenit kolika je masa litre zemlje u kg , jer se težina mjeri u njutnima a masa u kg mada je ubiti opet isto hihi :)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
zabljak ne razumem cemu smejanje???
evo nije mi bilo tesko jutros izmeriti! u pitanju je terra magma i 1l izadje 0,450 kg...
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
tj. masa 1l terra magme iznosi 0.450kg, dok joj je težina cca 4.415N :))))
vidiš purice šta si sad napravio? :))))) amo se mi držat litara kao i do sada

sorry bobe, malo smo ti zasrali dnevnik glupostima.
btw. sretno s grovom!
 

Bob.Marley

Banned
Banovan
17.09.2010
12
0
0
33
hvala svima na podrsci i hvala na odgovoru i na prijedlogu da susim kasnije biljke na ovom kabelu sto visi. i odlucio sam drzat cu biljke svaku u jednom pitaru od 1l svaki i onda kada vidim spol stavit cu u vece... visina je malo manja ali je dovoljna jel radit cu lst pokusat cu drzat biljke sto blize svijetlu da se ne izduže... jos jednom hvala na svim savjetima
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
tu smo svi da pomognemo. NA tebi je da prihvatis samo savjete vezane za rasvjetu.to je OSNOVNO. a ostalo,mozes se drzati i ne moras.Bitno da se upraksas i da imas svoju vutru za pusiti.

:) samo polako i sretno !