pc grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
kupi si timer i postavi ga,nesmije ti se dešavati da biljke ostaju par dana u mraku i takve gluposti,uozbilji se ako želiš nešto i pušit od tog s čim se sad barataš,znaš pravila i sam vegetacija- timer na 18/6 Flowering - timer na 12/12!
 
10.11.2010
21
1
0
36
ma imam Timer..al nisam imao para za onaj bolji..pa sam kupio samo onaj što ima jednodnevni program..!!! tak da mi ni to nista neznači!!! :S
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
vecina nas koristi taj "obicni"
mehanicki tj jednodnevni,
neznam sta nije jasno kod koristenja tog timera,
bilo bi bolje da je gorjelo svjetlo 24 sata dnevno kroz ta tri dana nego tri dana mraka.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Iz osobnog iskustva ću ti reći slijedeće...tu biljku baci...ništa od nje.Ja sam upravo zahebo svoj grow sa f*cking infra red grijalicom...Previše stresa oko foto perioda=hermići...Ništa od toga,kreni ponovo,ozbiljno ti govorim.Samo ćeš se bezveze iznervirati kad ne dobiješ ništa od toga.
 
16.09.2010
101
117
43
36
ma nemora bit biljka je jos mala, ja sam svoju tak na pocetku zajebavo sa svjetlom i zaljevanjem i evo na kraju ispala 100% zenska
 
10.11.2010
21
1
0
36
da prijmjetio sam da biljki listovi pocinju lagano prema dolje visjet....očekujem kraj te biljke..znam da se nisam trebao zajebawat sa tim...!!! al eto..prvi grow..pa cemo vidjet....
uskoro pocinjem opet sa klijanjem sjemenki i sadjenjem novih...!! pa cu poceti ispočekta kako spada to radit...!!!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
posadi vise ako koja bude musko da je izbacis i ostavis zenske a i prblizi svetlu biljke 5cm i skloni taj karton koji spracava vazduch da duva u sijelice gornji levi nek duva po biljkama... samo pazi tako ce se zamlja isusivati brze ja sam ispred venta stavio teglicu sa vodom i u nju nagurao krpu koja je malo virila pa je vent duvao po krpi i onda po bilkama znaci izmedju venta i biljaka je bila ta posuda :)
 
10.11.2010
21
1
0
36
eee....ja nemogu vjerovat...sta sam pusio jucer za vutra...i kako lik uzgaja...u garazi ima 6 zenki...vec po metar...i rastu mu u običnoj zemlji u teglama....i sa 3 obične jebene žatulje....
ja sam htio plakat..... !!!!!!!!!! nije mi dao da slikam..da vam pokazem...al nisam mogo vjerovat..... BTW....ona moja mala....sad joj dajem po 18 sati svjetla na dan....i oporavlja se.... :)
trenutno je stara 13 dana... i jos uvijek je jako mala..šta me čudi.....zemlja se brzo suši...pa je moram zaljevat skoro svaki dan.... pa čemo vidjet...sta bude.... evo koja slikica jos od male !!!

a2docn.jpg


1hxfgh.jpg
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
kralju- presadi u veće posude... , al mislim da nema ništa od toga, kao da je zakržljala - pogledaj druge dnevnike - već bi bile 3 puta veće
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Loša priprema druže.Pogledaj slike,uopče ne izgledaju privlačno u to malo čudne zemlje a trebale bi.Daj im najbolje.Pusti druga i obične žarulje,nemoj se tješiti takvim biserima.
 
07.12.2010
1
0
0
36
Imam jedno pitanje. Jel netko može objasnit pokretanje ventova od kompa preko adaptera, tj koji adapter mi treba, di ga ima kupit, kako se točno spoji s ventom. ako nije bed....
 
10.11.2010
21
1
0
36
adapter ti treba 12 v izmjenične struje.... !!! imas ga za kupit u svakom elektronskom shopu.... kosta ti maximalno 100 kuna... a imas i jeftinije naravno.... ili ako ti sta znači..ja sam svoj transformator iskoristio iz radija imas taj transformator i na napajanju od kučišta,u linijama..ma manje vise u dosta stvari.... a za spajanje...to ti netrebam objasnjavat :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jass je napisao(la):
adapter ti treba 12 v izmjenične struje.... !!!

:signs053:

Ne slušaj ovog,ubiće ti ventove :icon_lol:
Odi u neki elektro dučan i traži univerzalni adapter sa promjenjivom voltažom,recimo,od 3V do 12V i nek je barem 1000mA,odnosno,nemoj da bude slabiji,ali ne treba ti ni jači.
Bitno je JAKO da ti je izlazna struja ISTOSMJERNA iliti jednostavnije,trebaš AC/DC adapter sa promjenjivom voltažom i 1000mA.
Znam,ovo AC/DC je koma :ludaci_lol:
Spajanje je jednostavno.Crna žica na minus,crvena na plus,žuta ti ne treba.
 
10.11.2010
21
1
0
36
e ovako dragi moji ljudi...javljam se ponovno nakon dulje vremena...ugl...nisam jos uvijek odustao od svog PRVOG growa..ali pripremam se za drugi lagano....ovaj grow trenutno radi na rezimu 12/12...sve stima..sve je oke...jedino sto mi je ova biljka stara vec 3 tjedan je visoka je jebenih 11 cm :) kaj mi je iskreno smjesno...al oke...samo zelim vidjeti sto ce biti od nje...ova druga bilja je niknula prije 10tak dana... i ima mi cudne listove..i neznam...pa sad vi procjenite..kako i sta moze bit od toga..neocekujem nikakav urod...ali me zanima koliko sta i kako..moze to izrast itd..... a za drugi grow cu koristit isto PC ali veci.... i kod frenda radimo Ormar sa svime...kroz koji tjedan fotke itd...ali zasad...mene fascinira ovo :) cijenim ovu biljku jer zbilja se trudi i prosla je svakakve uvijete... :)

11tqryx.jpg
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jass ovo je strasno kakva je to posuda? kolko tamo imas zemlje ? jel taj koren dobbija svetlo kroz tu posudu to nesme tako....

biljke su ocajne :)
 
10.11.2010
21
1
0
36
:( nemojte zamjerit...prvi grow mi je to..nisam imao potrebne uvijete....ovaj tjedan kupujem zemlju za paradajz...tak je neko bio reko da je to dobra zemlja... nisam sa novcima na VI.... i moram skupit jos nekih sjemenki da mogu sve ispočetka radit...zemlja je crnica za cvijece...nije neka kvaliteta..al sam je pomjeso sa malo pijeska i stiropora....biljke su očajne..al mamu mu *****...jos uvijek mi je fascinantno i to sta je naraslo... !!