pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vidjeti ces do petka kakve ce ti sve mirise dati. I ja sam primjetio iste simptome kod moje nakon intezivnog flusha. Nista se ne sekiraj frende moja evo cepa ko prava :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sad mi je odmah lakše,već sam zabrijao da je nešto pošlo po zlu pred kraj... :/ će i moja da cepa ko prava :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jbg,post za postom ali neda edit :)

ovako,do sinoć sam držao biljku na nekih 5 cm od žarulja i primjetio sam kako se slabije izbacuju kristali po vrhovima,miris je bio skoro pa nikakav.sinoć odlučio spustiti biljku do dna boxa i već sam danas primjetio kako je ipak malo više kristala na vrhovima,miris i dalje skoro pa neprimjetan,možda je to do genetike i straina,a možda sam i ja malo zabrijao...inače,brojim sitno,i nestrpljiv sam ko tinejdžer koji čeka prvi sex u životu :icon_lol:

evo i par sličica,nemojte zamjerit što dosta često stavljam slike ;)

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
:prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10:HARVEST:prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10:

Evo došlo vrijeme da i ja ovo svoje uberem. :icon_mrgreen: sinoć sam odlučio da ide po škare.odmah ću reći da sam mogao i trebao puno više izvući od biljke,ali spletom okolnosti sam dobio to što sam dobio.napravio sam dvije stvari koje su po meni najviše stresale biljku:prva je loš odabir zemlje i jako slabi početak,gdje sam se namučio oko biljke sve dok je nisam presadio u teramagmu,kad je konačno i počela rasti.druga situacija je bila kad sam je 10 dana ostavio u improviziranoj kanti dok sam bio na godišnjem.to je isto jako loše utjecalo na biljku i trebalo joj je dosta da se vrati na staro,mada mi se čini da se nije ni uspjela oporaviti do kraja,što se vidi i po urodu.al nema veze,drugi put će biti bolje. :) evo i slika:


na vrhovima je bilo dosta smeđeg/osušenog lišća jer su mi vrhovi bili naslonjeni na stranice boxa,pa svjetlost nije dopirala do stražnje strane,što je i uzrokovalo sušenje i propadanje lišća i vrha.samim time mi je smanjen urod jer je dosta tog smeđeg bilo unutar vrhova,malo nezgodno za dohvatiti škaricama,a da ne oštetim zdravi vrh.




nakon uklanjanja smeđeg lišća vrhovi su se dosta prorijedili i na kraju izgledaju ovako :/



sušara :)



na kraju,ne mogu reći da nisam zadovoljan.iako je ovo daleko od onoga kako je to trebalo izgledati,sretan sam jer sam barem nešto uspio uzgojiti,ipak nisam za baciti. :)

sad planiram detaljno očistiti box i napraviti neke preinake u njemu,setup će ostati isti,jedino ću malo učvrstiti box,ponovo zalijepiti foliju,razmjestiti ventove i nakon toga planiram ponovno zasaditi Gnomo,ali u SCROG varijanti,još sam mislio nabaviti nešto gnojiva od HESI-ja pa probati izvući bolji rezultat od ovoga.

p.s. smoke report će ići uskoro,čekam da se ovo lijepo osuši i barem malo provede u tegli.

hvala Vam svima koji ste me podupirali,dijelili savjete i općenito podržavali u mom grow-u,da nije vas tek onda bih se namučio. :) ovo je tek početak,i dalje planiram growati i biti na forumu,ekipa ste vrhunska! ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....nije bitno kolko je nego od koga je.........:) care to je tvojih ruku djelo i to je najbitnije......kod automatica je pocetak najbitniji a kod tebe je proveo u losoj zemlji i to ga je dokrajcilo, ovo za godisnji jos i nekako.....bogatiji si za koji gram SVOJE cibe i jedno veliko iskustvo.....rep+ za trud i zavrsen grow a sljedeci ce sigurno bit bolji.....uzivaj:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,budem...samo se još malo strpi ;)

edit: koja bi bila bolja solucija za scrog varijantu:jedna biljka u ovoj tamnijoj ili 2 biljke u svjetlijoj posudi,obje su cca 2l zapremnine.

p.s. hvala svima na pohvalama i rep-ovima,to mi samo daje poticaj za dalje. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CATFISH
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja cu za sledeci grow raditi samo jednu biljku a posuda ce biti od 5kg od sira, pokusaj da nadjes nesto tako
posto ova je bas niska(desna) a i nije tolko siroka, a kad je pc u pitanju i scrog jedna biljka je dovoljna,
mogu da se izvuku priblizno iste kolicine a manja je muka...

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ljudi ovo ne valja...nije to to,miris je neki bljutavo slatkasti,dok zapalim malo se osjeti po travi,ne previše,slabo puca i tako...još jedan fail u režiji ganja_farmera:eek:hno: :icon_lol:

p.s. slobodno vi koji ste mi dali rep+ radi ˝uspješnog˝ growa,opalite sad jedan rep- da mi se opet vrati reputacija na staro ;)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
:tuzan
dal je moguce, stvarno mi je zao.. da bas tako lose ispadne kao sto opisujes, pa ti si prvak jer si uspeo to da uradis..
bice bolje.. :cvetak
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pomičem granice nemogućeg,hahaha...da,bit će bolje jer od ovog gore ne može :sick:
hebat ga,šta je tu je,očito je potrebno još :read: i :watchplant:da bi bilo :leafblunt::rasta1::smoke18::bong7bp:


:sun2::sun2::sun2:
 
26.09.2012
15
0
0
47
nebitno! bogatiji si za iskustvo sto nemozes platit.... trudio si se i zato ti evo rep+ i od mene ...... odma na sljedeci , ajmo...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Suditi o kvaliteti dima nakon 5 dana sušenja je kao da ocjenjuješ pršut 20 dana od kolinja. Dao bi ti sad opet rep+ da mi dozvoljava, samo zato što si ponizan. Na pravom si putu prema vrhunskom osobnom dimu, nema dileme više.Pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Samo ti to pusti da se posusi kako spada. Vrati se i opet ostavi komentar nakon sto odstoji 20ak dana u teglici :)
Promijenit ce miris, rad i okus.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:respect: svoj dim,neprocjenjivo:)
Polagano samo:icon_lol:
Evo dam ti ja prijedlog šta da radiš,fino to prosuši stavi u teglicu nakon toga,malo provjetravaj (obavezno nos u teglu kad ju otvoriš )...i nemoj zapaliti mjesec,dva:icon_lol:
Onda nam javi kakav je miris i rad :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.