pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav svima!:icon_smile:

krenuo sam u novi grow,pa da podijelim s vama o čemu se radi.otvaram novi dnevnik pošto je onaj baksuzni prebačen u nezavršene :) dakle,ajmo redom:

-BOX: pc box,standardno midi kućište

-ŽARULJE: 3x 23w
1x 20w
sve su 2700k
-VENTILACIJA: upuh 1x 80mm kompjuterski vent
ispuh 1x 80mm
1x 120 mm isto kompjuterski ventovi
-POSUDE: 4L
-ZEMLJA:
-SJEME:
Growing autoflowering plants indoors in Eastern Europe makes sense because long photoperiods are needed to counter the cold of winter, to maximise the plants’ vegetative growth before taking them outside in the spring.

Gnomo has made a name for itself throughout Europe as one of the classic autoflowering varieties because of its indoor performance.

The influence of our Mataró Blue predominates in this cross with rudelaris, creating a high-yield autoflowering plant with lots of flavour.

The best results are obtained with soil as the substrate and plant pots between 3.5 and 7 litres in volume when growing indoors, to optimise the crop space.

Outdoors a 10-litre pot will give excellent results. The plant is unaffected by over-fertilisation, so large quantities of fertiliser can be used.

The plant usually grows to a height of 25-80cm, although on rare occasions it may reach 1 metre or more.

As the variety has now been stabilised over the course of several generations, you can harvest it without problems within 8 weeks from seed. Planting in April will result in a small crop in midsummer — at least enough to keep you going until the harvest ends in September.

For the best results we recommend using high-pressure sodium (HPS) bulbs from the first transplant until germination. Using 400W/HPS lamps for 18 hours will assure optimal growth for an abundant harvest.

This variety has large flowers that tend to take on the electric-blue tone that is typical of Mataró Blue.

The flavour is similar to acidic fruits, with a strong high, as it has the highest psychoactivity of all the autoflowering varieties on the market.

Get ready for the blue gnomes to take you to their world of imagination.

Photoperiod: 18-20 hours
Harvest time: 60-65 days from seeds
Medium height: 50 cm
Production: 15 - 20 gr./plant






zasad je samo jedna,uskoro ću staviti još jednu posudu u box,pošto mi jedna sjemenka nije proklijala :/ stavio sam drugu i čekam je :)
na 24/0 je trenutno,dok ne izbije iz zemlje,pa će na 18/6 do kraja.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Digni jos malo posudu gore blize svjetlu. Svidja mi se sorta pratim te!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
žena platila :)
imaš na njihovoj stranici cijene,ne znam jel smijem ovdje o ciframa pisati. :/
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Smijes cifru, ne smijes stranicu. Al nema veze, lako pogledam.
Aj bas se veselim ovom dnevniku, svida mi se sorta i mala ulaganja :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sretno druze, radio sam jednom sa balkoniom, ali sam se ipak vratio na teramagmu, brazilka je podnosila tu zemlju ali su mi automatici nesto kilavili... bas me zanima kako ce gnomo da fura
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala svima na lijepim željama,porodila se mala večeras,hehe.
čeka cimericu,ali cimerica zaj**ava,neće klijati,kao ni prošla sjemenka,valjda su samo te dvije neklijajuće. :/
što se tiče zemlje,htio sam isprobati Plantellu,ako bude potrebe lako uzmem teramagmu,al nadam se da će valjati Plantela.

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
PowerSeed je napisao(la):
sretno druze, radio sam jednom sa balkoniom, ali sam se ipak vratio na teramagmu, brazilka je podnosila tu zemlju ali su mi automatici nesto kilavili... bas me zanima kako ce gnomo da fura

iskreno,očekivao sam da će malo više izrasti do sad,recimo ona muška jetica mi je puno više izrasla u ovom periodu,znam da nije puno prošlo ali svejedno očekivao sam da se malo trgne.bojim se da mi ne bude kao na početku growanja kad bi mi izrasle do ove veličine i onda stanu i ne mrdaju po tjedan dana.ne znam,vidjet ću kroz par dana kako će se ponašati.


a što se tiče sjemena,malo me brine klijavost.od 4 sjemena koje sam do sad stavio na klijanje,samo je jedno proklijalo.dva su se počela otvarati,ali su stala i nisu ni nakon par dana proklijala.sad mi je još jedno na klijanju ali ni ono mi baš ne obećava. :/
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
stari lagano samo...rast će ona, tak je meni galaxy nakon 2-3 dana bio... poslje 6-7 dana buuum explozivan rast.. samo lagano :) rastu ko ludi ti automatici. a što ste tiće menki, iskusniji nastupaju tu :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ganja_farmer je napisao(la):
... dva su se počela otvarati,ali su stala i nisu ni nakon par dana proklijala...

u ovim situacijama je najbolje seme odmah zasaditi u zemlju i staviti na toplo, zna da se razbudi nakon 5~7 dana, meni su u poslednjoj turi od tri takva proklijala sva tri, znaci tek u zemlji. ostavljati duze tako semenku i cekati povecava sansu da se seme "udavi", znaci treba reagovati cim se uoci zastoj u odnosu na druge
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
a ko nebi imao, ma samo chill :)
a kaj se tiće Plantelle.. ja sam u to posadil domačicu prije mjesec dana-malo više, lijepo je to raslo, počela cvijetat... i brijem da još ima hrane, jer nema nikve znakove na listovima da joj neš fali.. tak da dobra je zemlja, bar s moje strane :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Power: još ću je noćas ostaviti na klijanju,ako ne pokaže napredak,sutra je stavljam u zemlju i u box,tamo je toplo :) sad mi je kasno da budim ženu i malu da dođem do zemlje,hehe.
@marihuana: ja prvi puta radim s Plantellom,i meni se čini da je ok,ali ćemo vidjeti u praksi kako se ponaša. ;)


edit: malo sam se igrao i eksperimentirao danas,prvo slika pa vam objasnim šta sam napravio:

e sad,ovako mi je sjemenka izgledala nakon 3 dana ˝klijanja˝.pošto nije mrdnula,odnosno samo je malo otvorena bila,uzeo sam čačkalicu i vrhom odlomio komad ljuske,čisto da vidim šta je unutra.unutra je bio ajmo reć začetak klice,bijela unutrašnjost,a komadić klice je odmah izletio van,kao da nije mogao ranije od ljuske.odlučio sam ovo sjeme staviti u zemlju pa ću vidjeti za par dana kako će to izgledati.nadam se samo da nisam oštetio klicu čačkalicom. :/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako tako savetuju a njihovo je seme probaj, ne moz nista izgubiti... i javi naravno da li ima promena i da li si zadovoljan, morao bi to primetiti za dva~tri dana

edit: kod mene nekad zna da stane u ovoj fazi, ali nije tako crno kao kod tebe i uvek proklija nakon sto ga stavim u zemlju, kod tebe izgleda iz nekog razloga nije imalo snege da izbaci klicu
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo mogu i ja dati svoj primjer.

+Speed (automatic). Klijao ih u 1dcl destilirane vode, kao i domacicu i Super Bud. Domacice puste klicu vec nakon 24h a Super Bud i +Speed sam moro cekat dan duze nego domacice. Eto ne znam zbog cega je to, ali je istina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.