PC grow (Midi & BT) 125w CFL / 70w HPS (exp) - Unknown strain

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pozdrav drugovi,

eo odlucio sam se napravit prvi experimentalni indoor grow. :sadbanana:

Plan je odradit vege u midi boxu, sa CFL 125w 6500k,kad se izjasne kaj su i ko su onda idu u velikog brata na daljnju obradu!
Problema ce uvijek bit tako da i moj grow nece bit posteđen iako se tomu potajno nadam haha.

Proklijal sam dvije menke dobrog dima,daj bog da i takvav zraste pošto je prvi indoor pa da malo razradimo i usvojim metode iz prakse :p
Menke su ubačene u dolje navedenu zemlju jučer navečer, te su u režimu stalnog svijetla dok se malo ne trznu..

VEGE BOX
1.Midi tower
2.1 x upuh i 1 X ispuh (mali ventovi, gore pored lampe je za ispuh a ledo je upuh)
3. Lampa 125w phytolite 6400 k e40
Termo & Higro
Ventovi su spojeni na stari punjač od laptopa te temp ne prelazi 29C ne pada ispod 21C

Box za CVJETANJE:
1. BT
2.70w hps (i sve šta ide s njom e20 grlo)
2. 2x120m upuh dolje, ispuh 1x120 1x60
Termo & Higro
Temperatura ne prelazi 29 C a ne pada ispod 21C

Zemlja : Organska mješavina za cvijeće pomješana sa pijeskom i stiroporom. (Slike u nastavku)









Tek kad mi biljoze pokažu svoju čud tek onda sam imo u planu po gnojiva ic a lakmusa imam . U planu sam imo klasiku kaj se tice gnojenja ali ajmo odradit prvu fazu!

To odprilike izgleda ovako :

(Ovu biljizu sa strane ignorirajte --isto jedan padobranac samo s drukcijom povijesti )










Komentari dapače dobrodošli, usmjerite drugovi!

Nastavak uskoro...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
svetlo ti bas i ne treba dok neproklijaju, a grlo je ili e27 ili e40, tu zemlju prvi put vidim, nadam se da valja, sretan grow

i da, ili se registruj na imageshack ili nadji drugi sajt, ovi ce od sutra poskidati sve fotke korisnika koji nisu registrovani ;)
Attention: Imageshack will be removing the anonymous uploader on November 4th!
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma znam,ali ova biljoza sa strane da ne pati a lijepo im je toplo i siguran sam da im prija XD
E40 grlo --->125w CFL
E27 grlo---->hps 70w

I nemres vjeroat ali sam regan na site i neznam zbog čega tu poruku izbacuje budem checko :/

Edit:
Da, naime obrisat ce sve slike ljudi koji nisu regani,ja sam regan tako da frke nema.. nadam se XD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam gde si nasao tu sa e20, koja je lampa u pitanju, uglavnom je 70w (a ima i 110w) baza e27, ja imam takvu cevastu u midi-pc

20fp544.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ispravak netočnog navoda, neznam od kud sam to izvukao bože dragi...ali kad te žena sili da požuriš u dučan ko da je smak svijeta jer nema kruha onda covjek napise ovakve nebuloze..

Prilažem slike

natrijeve_balon.jpg



 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ovak ...desila se... po meni je jebena katastrofa...napokon...došle sjeme...Speedy gonzales...posadio ga... i bil je sa ovim starim unkown strainom...i danas ja dodjem doma i odem drkat po boxu i iz nekog meni nepoznatog razloga...puh...ode CFL u p---M---- samo explodirtala lampa i izbacila sklopka...dugo je i trajala 3 tjedna..... tako da je vege box za reparaciju (iskreno mislim da se necu s tim zezat)...nego sve ide direk pod HPS...i kaj je jos najbolje,dok je teglica stajala pored mene na krevetu slucajno se prevrnula i mozete mislit..prosulo se zemlja van..samo je ostal gonzales s korjenom zapiknut u zemlju---virit van...kaj sam mogo ,sve sam vratil nazad,zalil i sad molim boga da nije nis...Ljut sam do ...on
o srry na ovakvom pisanju ali trenutno neznam kak bi drukcije...Peh za pehom...kaj je sljece...da mi se Kush upljesnivi....omg

Sta rec...drzite fige jer ovo lagano granici s debilizmom... ROFL
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Tako da evo drugovi..krecemo prvi akt drugi put...

Bez VEGE boxa, nažalost...

Box za CVJETANJE:

1. BT
2.70w hps (i sve šta ide s njom e27 grlo)
2. 2x120m upuh dolje, ispuh 1x120 1x60
Termo & Higro

Temperatura ne prelazi 28 C a ne pada ispod 21C po novom ispitivanju...
Zemlja : Organska mješavina za cvijeće pomješana sa pijeskom i stiroporom. (Gore je fotka)

Stanovnici koji dolaze unutra su, tj je :

Speedy Gonzales | Kannabia Seeds

Seed Breeder : Kannabia Seeds
Genetic Origin : La Reina de África
Pack sizes : Available in packs of 1, 5 & 10 Feminized Auto seeds
Available Seed Types : 100% Feminized Cannabis Seeds
Flowering / Harvest time : 65-70 Day From Seed
Yield : Medium Yield
Height : Ind, 65-70 cm / Out, 50-80 cm
THC / CBD / CBN : 18% THC

More strain info : Recommended for both indoor and outdoor growing, however the plant will show all its power indoors. Long central buds with flowers that compact and become like stones.

Sjeme proklijalo nakon dva dana. Prvi dan stajala je 24h u vodi, zatim 24h izmjedu dvije nakvasene vatice,na toplom mjestu i zamotana u vrecicu da ne gubi vlagu.
Nakon sto je 2mm pustila klicu (48h) prebacena je u 2dcl posudu koju sam razrezao sa strane pa zaljepio s selotejpom radi lakseg presadivanja nakon sto malo ojača.
Zemlja je pomjesana sa stiroporom i pijeskom. Gnojivo bude bilo klasicno ,jos sada nebum gnojio za nkeih 4-5 tj to dolazi u obzir.
Presadil bum u 7l posudu, i rasla bu pod rezimom 20/4 posto je auto u igri. Ventilacija je dobra,ne grije previse samo me sad trenutno muci njezino prevrtanje i stres..ali mozda grijesim...mozda nije to tako dozivjela kako sam ja...
Takoder me lagano brine miris posto necu bit u mogucnosti kupit filter vec bum moro improvizirat s neutralizaotrima itd...ali to kad dodje vrijeme dobrodoso je savjet ..

Ako sam kaj izostavio ispravite me ,a moguce je jer sam vise ja pod stresom nego ta jos nerodjena prosuta biljoza omg lol

Peace

Edit:

Izgleda ovako trenutno:




 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
ja bih ti preporucio da napravis (koliko vidim imaces 2 biljoze) 2 saksije, tj. da iskoristis maksimalno prostor (koji ionako nemas)

uzmes one dvd slim cover-e, isjeces na potrebne dimenzije, omotas celofanom a onda oblijepis selotejpom da se to sve fino drzi (imas tutorijal na forumu, Inq mislim da je fino objasnio to) i slozis fino kockastu saksiju, dole izbusis rupe da ide voda van, ubacis tu DIY saksiju u onu vecu za smece da voda ne ide po boksu, i super, iskoristices prostor maksimalno, a vjeruj da to znaci mnogo na malom prostoru :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Samo da pokazem kako se protegnula XD

Malo veca biljoza je unkown strain tj lijeva...i šlepa se s spedyem lol
Manja biljoza ova desna je speedy , i sreća je krenula XD




I da,napravio bum ili ako nadjem negdje dapace kupio takvu teglu .
Vec sam razmisljao o tome kako da iskoristim najbolje prostor a to je jedini nacin.Kad dodje red na presadivanje onda budem malo sredio taj dio.
Cak mi je palo napamet da ispilim dno kucita i stavim preko jednodjelne tegle tih dimenzija,ali iskreno sad kad sam krenuo necu pizdraije delat...

LP
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Mislim da nekaj ne štima!
Kao da je stala...rast..prije dva dana mi se omaknulo malo više vode pa sam ju prezalil.
Zemlja je sad ok,suha ps bum vidio zs koji dan...ali ne cini mi se ok... :(