PC GROW Skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
POzdrav svima....stavio sjeme klijat prije tjedan i pol i poslje klijanja zabio u zemlju....
Sad imam biljku staru 4dana,ok napreduje,nije se izduzila,sto je dobro...
Koristim 2x 20w stedne zarulje i jednu od 15w stednu pa je to sve skupa 55w,3300lumena -sasvim ok za pocetak....za 2 tjedna cu dodat jos dvije od 20w stedne ,a ako budem u prilici skoknut do bauhausa stavio bi onu od 65w..:icon_cool:

Jedini mi je problem prostor,posto je pc grow.....visina = samo 40cm,a nekih 10cm otpada na svijetla,teglu itd...Lst planiram cim prije,a i rezanje ako bude potrebno-ali to tek ako vidim da biljka pokusava ozbiljno prerast box,jer mi je jako zao rezat biljku i smanjivat urod ....slike cu stavit kroz 2-3dana jer mi je fotic kod buraza na faxu...pozdrav svima peace:banana_dred::banana_dred::banana_dred:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Laidback je napisao(la):
Samo se nadam da ju drzis na 12/12. Potrudi se i skoci do bauhausa, isplatit ce ti se...

Da,na 12/12,je a mislio sam stavit na 9/15 za cvjetanje....to je ok ili ipak premalo ?...na kolko da stavim za cvjetanje posto nemam prostora ?mislim da bi trebalo biti ok ako cu drzat na tom 12 satnom periodu + lst ,nebi tebalo prerast ..neznam =)
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
lakse ti je bilo da si stavio tu jednu od 65 w pa onda da jos dodas koju,jel ti nece biti previse sijalica u boxu....
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
bongash je napisao(la):
Kakav je to skunk kod tebe, #1 ili neki drugi ?

Ma neki street skunk ...frend me pito dal trebam sjeme ,ja sam ga pito koje,a on velio da skunk....neznam...makar mislim da nije ....ma meni je glavno da imam nest za pusit....u zagrebu u Ilici 37 u haustoru pokraj Media shopa ima za kupit bongove ,pipove,nargile.extra loooong rasta rizle itd...Ima takodjer za kupiti komlet od 400W hps za 900 kn ali treba tipu rec jedan dan prije pa on drugi dan to odmah donese....
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
bongash je napisao(la):
Hoćeš reći da treba to skupit za 600kn i prodat tebi za 900kn ? :vb_kez:

haha.a jebiga,a ukljucene su u to 2 zarulje kolko sam razumio...jedna za veg i jedna za cvje...
Ko voli nek izvoli....:maryjane:

Sutra stavljam slike growa .....:rasta1: pozdrav
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Evo slika! =)


BILJKA STARA 3 DANA


Grow Box :D,za sad 2x 20w i 1x15w stedne zarulje,za sad ok...:smoke18:


Biljka ,slikano danas....stara je 8 dana,listovi su se poceli spustat ali nije nis strasno za sad,valjda sam pre zalio...





To je to za sad...bum stavil slike jos poslje ,za par dana...
Navalite s komentarima =) pozdrav....VuTrA rules:b_woot:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
malo im je svjetla vidiš kako su ti slabašne stabljike to ti je radi pomanjkanja lumena...
dodaj još koju i približi što više stavi po mogućnosti neki PC vent da puše taman po vrhovima i nadaj se najboljem i ne prezalivat polako sa vodom i gnojivima .
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Ma nije slabasna ,nego je tu slikana 3min poslije presađivanja pa joj je stres bio...ona casa od jogurta je bila s nekvalitetnom zemljom i nisam dobro zaljevao ,ali sad je ok...napreduje...
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
oso cjeli grow u kur**!!!!!biljka se sasusila i zaje****.....joj....mislim da je ph krivac....uskoro cu grow jos jedan odradit ali puno bolje prirpemljen....
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
heh,nemam para za 400w hps koplet,ali za 150 w bi se moglo izdvojiti ali opet ne zelim preko neta narucivat,radje odmah kupit samo sto tu kod mene nema nista od tih sranja.....vidjet cu kako ce ispast grow od ovog tipa koji pokusava uzgojiz s istim svjetlima ko ja.