PC HPS box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
pozdrav ljudi.

evo sklepao sam neki box i sad čekam da dođe sjeme pa ću probat izvesti neki grow. tu su slike boxa. pošto j emidi tower mislio sam kasnije prilikom presađivanja izrezat dno i stavit ispod odmah šaksije. već je to neko tako napravio. prilikom testiranja temp je bila prilično niska. oko 24 stupnja, s tim da ima dvije verzije. jedna je s staklo poprečnim a druga je bez. pa ova verzija s staklom izgleda ko neki polu cool tube. vidt ću kako će to sve funkcionirat pa možda ako budu temp niske ubacim unutra još jednu HPS od 70w ili 2 cfl-a. ova cijev koja se vidi izvana ona će služiti kao filter. unutra moram samo ubaciti aktivni ugljen

sjeme je naručno i čekam da dođe pa ću onda nastavit kasnije. sjeme je greenhouse the church fem.

tolko od mene za sad, pa kad stignu sjemeke nastavit ću

u7hc1.jpg

2cy4ema.jpg

aethcz.jpg

35dcajo.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale pametno si ti to smislio nema šta !
Ali ovo staklo koje vidim na jednoj sliki se čini jako opasno ovako isječeno nepravilno.
Moglo bi biti krvi hehehehe
Ja sam ednom slično ovom radio PC box i nisam mogao izdržat do kraja nikako jer je to premalo po mom ukusu ali opet ovisi što misliš radit sa biljkama i kako ćeš raditi sa njima .
ali ja te molim da ovo staklo neobrađeno sa krajeva izvadiš i odeš u neki OBI ili sličnu trgovinu i kupiš sebi staklo po mjeri ima izbora koliko želiš ovako je prerizično za tvoje ruke.
Sretno.............
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
ma bilo je to lijepo izrezano. potrudio sam se i onda mi j eplao i slomio se taj jedan dio. ustavri kad se to dogodilo skžio sam da i nije tako loše, jer ovako ovaj veliki vent čupa zrak iz ovog doljnjeg djela. fora je u tome da sam mjerio temperaturu kad radi hps i činilo mi se ko da se uopće ne povisi, zato što ventovi rade jako dobro. tako da nisam siguran da će mi uopće trebat staklo.

što se tiče pc boxa. bi možda ja napravio i neki pošteni box, ali nemam trenutno uvjete. ali uskoro ću počet radit i preselit se pa ću onda probat uradit sve kako se spada.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
nesto mi nije jasno.

zasto ljudi forsiraju pc box-eve? ok stealth..dalje?

al kume, kakav ti je to stealth kad si poljepio *****rije po boxu? ovo izgleda ko neka ljuta furuna :D

i ako ja dobro vidim: jesi ti to balast poljepio power tape-om? sve se ti se to izjebat, a i sam balst ce ti zagrijavat box.
odvoji to od kucista

nadam se da ces majci objasnit da tjuniras PC
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
LoL slazem se s tobom,u poslednjih 2 meseca pojavilo se minimum 10+ PC gorwera a ne znam sto :D
Sa stealth-om nema veze :D
I taj hps nisam siguran da je ok moze da prodje ali ali... nego jel to ona hps-ovka sto radi sa zivinom prigusnicom??
Traka ce ti se samo ulepiti za sve i ostace tako ulepljena za sve to nasta si nalepio!!Staklo nepotrebno potpuno mada ti najbolje znas sta i kako :)
Ne stavljaj to seme nikako ako ti je prvi grow upropastices ga dzabe :( nadji bilo kakvo seme ispraksaj se malo pa onda pici s tim sto si narucio,mozda i gresim nadam se da je tako,videcemo :)
p0z
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Momce super to izgleda, neman nekih zamjerki ;D. JA sam odradija uzgoj u pc-u s tim da sam probija donji dio kucista te mi je pitar bija izvan boxa tako da su biljke prakticki imale cijelu visinu kucista za rast...

Bijelac, nije bit toliko tog stealtha koliko je bit da ti to kuciste mozes pomakniti gdje, kad i kako god zelis(npr u ormar, iza zavjese itd) te ti ukucani nece posumnjati...a zast onda pc grow? pa vjerojatno sta dosta ljudi razmislja da vec ima gotovu konstrukciju, da se ne moraju zajebavati sa izradom novog boxa nego dorade kuciste i imaju grow box...Inace, odradujem sad ovaj grow pod hps-om ali me nista nije veselilo ka pc grow...

E da takoder rece cole da nepicis to sjeme, ma prijatelju samo ga ti pici, ako si zna i moga napaviti pc grow box mozes i "markirano" sjeme odraditi...pitaj sta nije jasno tu smo...ajme sta sam danas raspoloze ufff....:sun2:

Pozz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ja sam samo rekao moje misljenje on neka radi kako mu je volja :)
Malo si me bocnuo sada,ajde reci stealt PC bez cevcuge koja strci 30cm iz njega i takodje ima da sljasti iz njega samo tako prvo ce svetlost izlaziti kroz ventove mislim neznam ne lupetam gluposti mozda i lupetam,oce to ponekad :D
Dodju mi gosti ja cu da cimam PC iza zavese sa sve produznim i kablovima sa prigusnicom na njemu hmmm...jako stealt nemam reci!! :icon_lol::icon_lol:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Neznam u cemu je problem...meni us dolazili ljudi svako malo u stan, pc box mi je bija prenosan, tj nikakvi kablovi nisu iz njega virili ni nista slicno, nista mu niej falilo ka niti jednom drugom kucistu samo sam eto zbog dodatne sigurnosti sklanja...
Nemas se sta osjecat uvrideno ili sl. ali dosta ljudi kad radi pc grow box znaju da stealth nije 100%, it ce ikad biti(dobro ovo kod kolege uopce nije stealth), ali je bit u tome da imas box koji je jednostavan za prijenos od tocke A do tocke B ...ma niej ni bitno :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
pc box je ok ako se stavi neka mala mala sorta,najbolje markirana kad znaš otprilike da ne naraste puno,jer ako te dopalo sjeme neka noname sativa....puno grana malo hedova jbga.
Ali ako je nekom 1 put pc box je super za pohvatati konce i uči u đir kako sve funkcionira.
Vjerujem da svak ima želju za napredovanjem,povečavanjem prostora,ljudski je jbga:)
Ma samo naprid,bitno je da se nešto radi,ostalo če doči na svoje s vremenom,svaki grow može iznenaditi:)
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
baš mi se sviđa ovo. baš mi je drago da dosta ljudi misli da ovo sve nije nešto. sad mi je barem malo veči izazov. sad ću naparvit sve ako ništa drugo onda u truc vama :D :D :D

vidim da tropico zna bit ovog. nije bitan stealth nego je bitno da ja to mogu selit svako malo. ako napravim neki veliki box to neće biti moguče, a i ovo mogu sakrit nekamo da se ne vidi.

ja ću ovo probat izvest, a viidt ćemo. možda vas čak i iznenadim. nemam pojma dal će mi uspit, ali mi je barem sve to sad izazov :D
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ako i treba da ti bude izazov i da imas sto vise volje i zelje da uspes :)
Tropico ja se izvinjavam serem previse bez potrebe,i ne citam ali da je stealth nije ni malo :D a to dali je prenosiv nisam o tome ni razmisljao jer PC nisam nikada radio i neznam koja je car u PC-boxu.
Zelim ti srecu i da odradis to kako valja,a church i nije bas za PC grow ali ajde moze valjda proci.Videcemo staces uraditi,pomagace ti bar sa teoriom s praksom si u minusu,zato sam ti i rekao da ne stavljas odma to seme ali sve je to tvoja stvar :)
A to za ulepljenu prigusnicu,pa i ja sam je lepio samo moja traka je bila crna :D veruj pokajao sam se posle....brzo ce to da se odlepi i naravno sve unaokolo ulepi!!Bez potrebe necu nikome da serem nikad,ako neznam i nisam siguran u to sto pricam!!
p0z
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
vxšxd 40x21x41, ali je stvar u tome da ću izvest šemu koju je izveo i tropico. izrezat ću dno i stavit ispod posudu. tako da će sve to biti malo veće
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
poz.nemam ti ništa posebno za dodati nego samo da te totalno kužim šta radiš.pun k... ti je ovih dilerskih smeća i želiš probati nešto sam napraviti.nema bolje od svoje robe i pažnje koje odvajaš na njih.ja lagano zaoštrio odnose sa ženom zbog toga ali bit će jako sretna kad nešto izađe iz toga.želim ti puno sreće i nadam se da ćeš uspjeti,ako ništa druga lagano učiš i praksaš se za nešto bolje.
leafblunt.gif
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ahahahahah CCole sad sam se skoro usro od smijeh! cevcuga koja viri! haha

nego jebo led, moj box je od knaufa i rastavim ga cijelog za 5 min i isto tak slozim...

samo je sranje kad imam mrezu, onda nemogu, al opet se da premijestit, trebam samo 1 par ruku vise :D
a kad si napljugan: broj ruku=broj pljugi X 1/vrijeme pljuganja

pa da vidis kad spusis 10grama u sat vremena!

e jebo me led ak necu kupit neku staru CRT telku od 72 cm i slozit stealth TV!
haha jos mogu i s prednje strane gledat kak raste! aahahahahahhaha
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
...:common053:...serete,serete(kuzim ja to)..al nisu svi u mogucnosti radit ekstra bokseve,vecih dimenzija...ja naprimjer NEMOGU si dozvolit veci box i neda mi se oped cekat outdoor,brate dosadno je dosadno,a ako se pc-box perfektno slozi da se to fino odradit..bacit cu ja neki upload kad sve zavrsim,ulovim vremena..,a sve je vise pc-growera samo zato jel vide kraj dnevnika i misle da je to picin dim za odradit
kanta,par lampi tegla i to ko carobni grah..kabum...al nakon 10 dana krenu kukanja zasto ovo,zasto ono..a nisu se udo0stojili ni preletit cjeli dnevnik (bar 1!!)-cast iznimkama!..ma sta da dalje pricam
sorry na offtopicu,nije me duze bilo pa sam samo primjetio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bjelac pa jest cevcuga :D ali dobro lik se snasao svaka mu cast kakvu skalameriju napravi,meni se dopada iskreno smao da je ofarbao kuciste u mat belu ali opet ok je sasvim!!!
eco brate ZIVA ISTINA,stojim iza tebe za ovaj post imas + od mene konacno neko sa takvim odogovorom!!!Ali to za box brate nadjes 5-6-7-8 letvi iseces po merama iskucas ih izlepis,za stranice moze da posluzi neka debela kartonska kutija cak bolje prodje od recimo sper ploce-a ne izadje to mnogo para!!!
A da je to stealth nije brate ni malo :S bode u oci :D
p0z i ja se izvinjavam za ovoliko off topica-a ali jbg mora i to nekad da se radi!!!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
pa normalno da kužim kad imam slično,ništa puno veće od pc box-a,znači nemam 1m3 nego desetinu od toga.imaš ono šta možeš imati.dao sam mu samo podršku,valjda ne smeta.neko će uspjeti,a neko neće.nije mi žao onih koji neće da slušaju šta im se govori da naprave.listam po tim postovima pun ***** i lagano mi već okice odjebavaju i svađam s e s ženom kolko to visim na kompu,samo da njoj stvorim što bolje uvjete,znači nema lijenosti.poz još jednom svima i da se mene pita dabogda svima uspjelo ali jebiga neće.
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
nema novih slika trenutno cekam da dode sjemenje i mislio sam jos ubaciti par modifikacija unutra. mozad jos 2 cfl-a i napraviti neki filter od aktivnog ugljena i malo to posložiti kak se spada. ćim to sve napravim nabacit ću nove slike. do onda pišite sve loše i dobre komentare, a ja ću vas pokušat nekako iznenaditi s nekim dobrim growom.

javim se uskoro