PC HPS box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
ja si to ovako objašnjavam. jajani uvijek prvi pokažu spol. a ove još ništa ne pokazuju tj. malo kasnije će pa to znaci da su sve 3 zenke
:rofl::icon_lol:
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
lijepo si to zamislio:icon_lol:, i ne tako daleko od istine. evo tako bi i kod mene. želim ti da dvije najljepše budu:costumed-smiley-027, jer ti zbilja više i ne stane
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hehehe mislis da je tako!? ;)
Meni je bilo kontra zene prve mudonje kasnije dosta kasnije!!Ne mora nista da znaci a od te tri ako nebude jedna zena pa ne znam onda stvarno :crash::crash::crash::crash:
Inace fino,nije lose,solidno ti to picis sa tim PC-om i HPS-om hehe :icon_lol::icon_lol:
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
ma to se ja malo šalim. neka bude jedna ženka i sve 5. ma da bi bio sretan da su 2, ali vidt ćemo kako će me sreća. a za slejdeči grow imam već spremno fem sjeme
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
malo mi dosadno pa evo update.

malo su bahate te biljke. šire se tu po boksu i guraju se svaka na svoju stranu, a niti jedna neće pokazat spol. čekam da pokažu spol što prije da bacim mrežu na njih pa nek se onda gužvaju koliko god žele. nadam se da će to biti što prije da mogu napraviti reda u boksu. tolko od mene. uživajte

evo i slika:
979ea145.jpg
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
misliš? pa stavit ću mrežu pa ću probat nekako stisnut sve to. samo neka ona što brže pokaže da je ženka i odmah ja pićim na njih mrežu.
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
malo pitanjce. jel biljka pokazuje spol nakon 12 h u mraku ili nakon 12h po svijetlu? znači dal se spol razvija u mraku ili po svijetlu?
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Biljka ne pokazuje pol odmah posle 12h,nego neko vreme posto prebacis rezim svetlosti na 12/12. Moze biti neki dan,a moze biti i duze,sve zavisi. A kad je mrak u cvetanju,potrudi se da bude potpun,znaci bez otvaranja i proveravanja tada...

Eto,odg vec stigao...
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
kužim da se ne dogodi to kroz jedan dan. nego samo me zanima dal ću vidjet veče razlike na cvijetovima poslije nočnog perioda ili poslije perioda svijetlosti.

znači ustavri nema nekog posebnog pravila?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa trebe noć i dan,nemoguče je gledati i viditi raste li nešto,jer ipak treba par dana...2-3 tjedna nekad.
Meni logično da pistili kreču pod lampom jer je svjetlost izvor rasta,ali opet bez određenog perioda mraka ova reakcija nije moguča ili je puno puno sporija.
Sigurno postoji negdi odgovor:)
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
update

nije me bilo par dana i vratim se doma, a kad ono pol boksa puno. totalno se raširile i narasle. onda sam ih malo povezo i pogledao.

stvar koja me živcira je ta da još nisu pokazale spol. po ovome šta vidim mislim da su desna i srednja ženke, a lijeva muška, ili su sve 3 ženke. vidit ćemo. ostavit ću ih još par dana pa ćemo vidit. evo mala slika

31. dan. 19 na 12/12
c0ca2ba2.jpg



sad pitanje jer vi ne mislite da su možda već trebale pokazat spol?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Rekao sam ti ja da ce one prerasti PC :)
Od pocetka se videlo da su to kako da kazem sorta koja nije bas za mini grow ali snacices se ti,nije mi jasno sto ne pokazuju pol a toliko je vremena proslo :S polako trebalo bi da se otkriju uskoro :) list kao pola boxa hehehe...capni one odozdo sto su ti uz stranu vidis da su propali.
p0z
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
nadam se da budu pokazale spol kroz koji dan da mogu stavit mrežu. bojim se ovako stavit jer jedna mora van. pa se ndam da to bude uskoro da složim sve.
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
evo ljudi došlo je i do toga. nagradna igra pogodi kojeg sam spola

nagradna igra je jako jednostavna. prvi koji pogodi kojeg je spola biljka dobiva +rep :D

današnji kandidat je biljka broj 1
izašla je prva iz zemlje, najbolje je napredovala, ali u nekom trenutku biljka broj 2 ju je prestigla. u slučaju da je ženka ima jako blistavu budučnost.

slika:
fa6cfd0b.jpg


6511cd00.jpg


sada glavno pitanje. KOJEG SPOLA JE OVA BILJKA???

objava pobjednika danas navečer. kada će se donjeti i glavna odluka da li biljka 1 vrjedi išta ili ne.
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
eto euforija je osvojio +rep jer ja se slažem s njim i ja mislim da je muška. pa sam jučer uzeo nož i cap, cap ode biljka broj 1 u zaborav. to i nije tolko loše jer sad ima mjesta da ove druge 2 normalno nastave rrasti. ova druga biljka je ženska. vidio male bijele dlačice, a 3. se isto ćini ko ženska, ali treba još malo vremena da pokaže do kraja.

33. dan 21 dan na 12/12
a25ba01e.jpg


prošlo je 33 dana. jer mislite da bi mogao dodati već malo gnojiva ili da ništa ne diram još koje vrijeme?
imam neko gnojivo za cvijetanje floraline (n-p-k 5-7-7)