PC Igre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Skyrim je odlican, jos uvijek ga nisam zavrsio !

Limbo isto jebanje mame, za uduvat se i igrat dusu dalo !!


Reci mi kakav je Mortal Kombat ? Jesi uzeo preko Steama ili je piratetija :D ? Djeluje mi jebeno bez dzojstika igrat....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
MK uzeo preko ''piratetija''... dosta je zahtjevna igra, procesor mi malo ''muči muku'' sa igrom, al igram se i evo došao sam do zadnjeg bossa,
Shao Khan me sad prebija ko vola u kupusu. Nebi znao kako je preko tipkare, igram na gamepadu... Probaj na tipkaru, ako neide nabavi joystick... :)

Skyrim sam stao na 69lvl rasa Nord i vukodlak, krotim zmajeve ko od šale, vampire sam istrijebio, ostade još nekoliko questova težih i glavni boss Miraak.
Limbo baš to, uduvat se i izgubit cijelu večer na riješvanje zagonetki :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Kod mene je Dark Elf, negdje 40 i neki level...Ja sam vukodlake provalio (da se moze postati) relativno skoro, da sam znao ranije trebao sam na pocetku igre ici kod Companiona da to dobijem :)

Vidim da MK trazi vise jezgara procesor, pa zbog necu ni skidat igru dok ne nabavim jaci procesor (odnosno jaci komp)...K'o klinjo sam igrao te MK-e,zaludjen bio do te mjere da mi je keva casove pravdala kad izostanem :)
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Ja već punih 13 godina igram samo Counter Strike. Počeo sam odavno da se zanimam samo sa CS-om. Sada igram Counter Strike:Source i imam steam. Klip ispod je snimljen na jednom najvećem Nemačkom serveru. Evo jednog od mojih klipova. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=JcHax0oymU4
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sve je to lepo ali ovi skinovi su shit, kolko ruzno izgledaju igraci, ja imam samo modele
za puske, al samo da bi se brze repetiralo,izgled je isti. ja i rKj420 igramo
zajedno pa mozes i ti sa nama da upadnes na neki srv :)
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
To nije CS 1.6, već source steam. Nisam modifikovao ništa, takav je default na steam-u. Ako igrate CS:Source, uvek sam za partiju, samo pusti IP servera u inbox. ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja sam oldskul, samo cs igram, to novo nisam probo, mozda i ne mogu na ovom mom krsu,
ako igras cs 1.6 onda mozemo igrati. vido sam danije cs posle al me mrzelo editovati :)
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Planiram da uzmem steam za 1.6 i ovaj najnoviji CS: Global Offensive. :) Igram CS punih 13 godina, igram ga od one najstarije verzije u igraonicama. Mislim da je tada bio 1.4 pa posle 1.5 i na kraju 1.6. CS:Source je izašao 2004 godine. Ja ga igram neke 2 godine od prilike. Pre toga sam igrao samo CS 1.6, jedno vreme i 1.5 na jednom nemačkom serveru. Čim uzmem steam za 1.6, pikamo druže. ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
prvi cs je 1.3.. ma sta ce ti steam i ja igram bez steam-a. admin kobaz nas je zvao da igramo neki cs portable al
nikao sa rakijom da se dogovorimo i odemo. i mi pikamo dosta dugo, ja sa pauzama al ima 10 godina :D
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Ja igram CS već dugi niz godina... Sada u zadnje vrijeme igram 1.6 i to razne modove, ne public, nego HNS, Deathrun, JailBreak i tako to, a prvi CS koji sam igrao je ja mislim 1.3 :D
 
F.E.A.R. 3 trenutno to igram, pokusavam ispratiti pricu i nije lose... Kad se prodje prva misija pocunju neke strasne scene. U first person shooteru and psy horror igrica

Fear-3-wallpaper-3_zps31c6eb61.jpg
4_zps53e1d3b9.jpg



Oblivion ko god da je fanatic nekih rpg igrica obavezno preporucujem, cista classica i oldschool. Naravno pored njega skyrim nastavak price, a pre njega nesto malo igrala morrowind
ScreenShot52_zps8a85ba2f.png


South Park ne trazi neke performanse takodje oblivion :)
South-Park-The-Stick-of-Truth-E3-trailer-is-hilarious-1024x576.jpg


Enola trenutno ima demo verzija 4h igranja(otp) i zavrsio si, ja sam se smorila. Igrica se trenutno placa :(( kod ove bele lutke se i zavrsava demo posle toga se ulazi u neki elevator i izbaci te iz igricee pff
enola_wall_ws_02.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush
ether one super mozgalica uz vu je mnogo fino igrati :) Ne mogu je opisati koliko je mindfull game ;)
1367840044.jpg
Ether One™ is a first person adventure that deals with the fragility of the human mind.
There are two paths in the world you can choose from. At its core is a story exploration path free from puzzles where you can unfold the story at your own pace.
There is also a deeper, more adventurous path in which you can complete complex puzzles to restore life changing events of the patient's history in order to help the validation of their life.
The choice is left to you.
 

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
uu odlicna tema, ja sam pak od onih "old school" poceo s cs 1,6, prebacio se na cod2(moje najbolje i najduze gaming razdoblje) i igrao sam ga 7 godina LAN igraonica i xfire :D cod4 takoder, zatim dotu, wow te na kraju lol dok ga sad nisu upropastili :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ako netko roka Live For Speed online neka kaže, ja derem FBM utrke i super zabavno mi je to :D

Čak razmisljam kupiti neki dobar volan kad budem imao love, jer je toliko zabavno :D