PC Igre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ja sam se nakon 3 godine skinuo sa tenkova!!!
i to tako da sam prodao ACC za malu paru, a isto tako i grafulju!!!

ta ovisnost je prestrašna!!!!!!!!!!!!!!!!

i eto ,, nema dana da ne pomislim na tenk!!!
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
BURAZ

30 iljada partija

prso sam, mogo sam skinut komarca sa protivničkog tenka!!!
nije bilo drugog načina skidanja sa igre, osim ovako!!!
hehee

a avione, od Wargaming mi se nisu svidjeli, a War Thunder nisam ni probao


Čekam brodove, da se navučem ponovo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
nabijem ja Ruje na njihove tenkove. igra je žešće njesra, nebalansirana i nepoštena, RNG (random number generation) iliti vrijednost koja određuje vrijednost penetracije, štete, i smjer kuda granata leti, nije uopće random (vrijednosti bi trebale pratiti gaussovu krivulju). igra štiti debile kako ih dobri igrači ne bi gazili kao žohare (a takvih je brat bratu 90%).

koštala me previše živaca i vremena, mogao sam već postati majstor bilo čega da sam te sate utrošio na nešto korisno, tako da sam rekao ko vam jebe mamu i odustao. upalim možda jednom tjedno, odigram 3-4 bitke i onda mi dopizdi, smuči mi se od maloumnih Poljaka koji sačinjavaju oko 60% ukupne populacije na serveru. (nemam predrasuda prema nacijama, niti sam nacionalista, ali brate mili, ti poljaci u igri su debili sve jedan veći od drugoga, na 1000 glupih nađe se možda 10 stvarno dobrih igrača)

da, iz mojeg se posta može zaključiti kako ljudsku glupost mrzim i prezirem više od bilo čega na svijetu. ne trpim glupe ljude ni u RL, a kamo tek na internetu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
sjećam se te igre, super je bila. na kraju, kad skupiš preko 20M, izbaci scenu sa kamionom punim para koje ispadaju van na sve strane... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
ponekad se odigra koja partija cod4/cod2 multiplayer i to je to :D
Ako je netko zainteresiran da se malo ispucamo nek se javi