PC Igre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
skinio neki dan, dobra ratna pucačina...ma da u zadnje vrijeme sve novije ratne pucačine su manje više iste...al bitno da valja :) odo bacit koju misiju

Homefront.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Ja igram samo igrice koje sam igrala u djetinjstvu na raznim konzolama i sad ih preko emulatora derem na kompu xD tipa Donkey Kong, Crash bandicoot i slično.. I ovisna sam o minesweeperu ;)

E da.. igram i Plants VS Zombies i Transformice :D
 
02.10.2014
11
21
0
eo sta ja preporucujem sve:

Assassins creed-svi delovi (redno bi bilo interesantno)
splinter cell-takodje svi delovi (black list je revolucionarna igra)
future solider-trenutno igram, uopste nije losa igra, nije klasicna ratna nego je takticna sto mi se svidja
outlast- necu nista da pricam probajte :D
FPO black river- fina igra
forest- igra izgleda fino i veoma je mala i podnoljiva sa obzirom da je skoro izasla
far cry 3- fino sasvim
mirrors edge 1 i 2- ubica
mafia 1 i 2 - 1 samo zato sto je kultna igra matora ihaaaa
hitman- svi malo noviji delovi (ABSOLUTION NAJJACI)
Tropico 3 ili 4 ne znam koji je poslednji bese al to je vrh ko voli da se zaludi gradjenjem gradova
WOW vidim niko nije pomenuo... klasican revolucionarni MMORPG
i tako, vise ne znam sta da igram, kada sam uzeo dobar PC sve zivo sam izigrao nekako mi je sad slabo sta interesantno :)


EDIT: zaboravio sam watchdogs nije losa igra, mada sam vise ocekivao od nje, nego me je privukla prica hakera.. do pre par godina sam se zaludjivao ddosom dok nisam video da tu nema niceg za mene :p
 
21.01.2014
91
158
33
Eto pošto volim dobru igru da spomenem neke koje sam igrao ili trenutno igram, neke su spomenute

Far Cry 3- definitivno top pucačina koju sam igrao, igrao sam i dvojku, ali kratko. Zadivila me veličina svijeta, raznolikost životinjskog svijeta, ogroman arsenal oružja i modifikacija za isto, predobra priča (nisam odigrao do kraja,zapravo rijetko koju jesam :)) i najbitnije u pucaljkama, broj načina na koji možeš ubiti neprijatelja. Igra omogućava totalno stealth pristupanje misijama, ali i rokanje do jaja. Ogroman openworld,igraš 3 sata, a ni ne pristupiš misiji. Najčešće sam bio napušen.

Metro 2033 i Metro:Last Light- horror-survival pucaljka, mislim da nitko nije spomenuo, definitivno igra koja mora biti spomenuta. Igre su povezane,nisu zasebni dijelovi, treba igrati u "paketu". Totalna klaustrofobija i totalni strah, igra titra živce. Radnja se događa u metro tunelu u Moskvi, nakon nuklearnog rata. Vanjski svijet kao takav postoji,ali radnja se većim dijelom odvija u tunelima. Predobra priča, poučna čak, pojavljuju se različiti likovi razlitih karaktera.Ljudi ni nakon nuklearnog rata nisu pametniji, premda se od posljedica rata ko štakori skrivaju po tunelima opet se dijele na lijeve i desne, na naciste i komuniste i kolju se,a imaju zajedničkog neprijatelja. Apsurd,paradigma,ironija,nešto. Ukratko,postoji stealth pristup, može se i rokati bezglavo, ali treba biti racionalan u svakom pogledu jer je igra opako ograničava resurse, municiju i filtere za gas masku, med kitove, naravno ovisno o tome koju težinu izaberete. Zanimljiv je koncept cijele igre, npr. municija je i neka vrsta platežnog sredstva, znači logično bi bilo skupljati municiju, a opet zbog neočišćenosti zraka prisiljeni smo nositi gas masku čiji filteri traju stvarno kratko. Znači treba balansirati. Preporuka: zamotaj jednu, pojačaj zvuk, ugasi svjetlo.

Dishonored- neznam kako ovo opisati. Nije klasična pucaljka, igrač ima nadnaravne sposobnosti koje gradi tijekom igranja, i zapravo ste stavljeni u ulogu assasina neke vrste,zapravo mi se ni neda previše tipkati. Igrica nije ni bolja ni lošija od prethodne dvije, uživao sam dok sam igrao.

LA Noire - eto,upravo to, film noir u virtualnom obliku. Stavljeni ste u ulogu detektiva koji počinje od dna,od prometnih prekršaja pa napreduje do poroka i ubojstava. Inače je igra u 3. licu, malo podsjeća na GTA (kako i neće kad je rockstarova igra). Radnja se zbiva u 1946., jako je zabavna, pogotovo dijelovi kad ispitujete svjedoke i osumnjičenike. Ne brinite, ima i pucnjave i naganjanja autima.

Mount and Blade- to bi bio neki rpg, poprilično zanimljiv i zabavan,jako kompleksan. Kasapljene kopljem, mačem,lukom i strijelom, samostrelom i svim srednjovjekovnim oružjima. Radnja se događa u nekakvom alternativnom srednjem vijeku, u zemlji 4 ili 5 kraljevstava. Postoji financijski sustav, mogućnost napredovanja u smislu da postajete bliži kralju, pljačka neprijateljskih sela, viteški turniri, opsada dvoraca, sistem razmjene dobra u svrhu stvaranja profita, dobivanje zemlje i posjeda, stvaranje reputacije itd, samo je mali dio aktivnosti u igrici. Najzanimljivija je stvar što nema kraja.

Fallout,Fallout 2 - to su mi prve igrice i posebno sam vezan za njih. Neću previše tipkati, oldies but goldies. Tko vas j***e, imate google:)

Silent Hunter 3- simulacija podmornica. I to jako dobra,ima manjih bugova i tako to,al jako zanimljivo, koga zanima. 1. i 2. dio nisam igrao,4. nisam htio, a 5. bolje da ni nisam.

Close Combat serijal- staro i ne izgleda baš najbolje, ali posebna igrica. Strategija,drugi svjetski rat.

Papers Please- ovo morate probat

War Thunder- avioni,šta reći. Ne igram neko vrijeme,ali bio sam dobar

Digital Combat Simulator - isto avioni,samo malo moderniji i malo više simulacija. Tek sam krenuo nedavno,pa se učim na dva free to play aviona, inače iskustvo sa war thundera puno znači, i inače me zanimaju te nekakve vojne tehnologije i principi letenja i zračne borbe tako da sam u DCS-u pronašao igricu koja ima velik potencijal.

i za kraj za ljubitelje Skyrima, malo da se pohvalim
20150328_203303.jpg 20150328_203529.jpg

sad sam skužio da sam natipkao kilometar teksta. Neću nikad više
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ukleti Holandez
21.08.2012
43
104
33
Navučen sam na H1Z1..
BRUTALNA multiplayer igra....
skupila se ekipa i sad rokamo u talu...ako netki igra jaaaaaavi se
 
11.06.2015
11
15
3
Netko je gore spominjao da mu se ne svidaju ove novije ratne igre, u potpunosti se slazem.
Meni fali onaj stari WW2.