Pc middle case Afghan skunk fem Advance seeds 115/145w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz dobro ljudi ovog prekrasnog foruma. Dakle krenio sam sa "popravnim" posto sam zadnji put usrao stvar sa wembleyem zbog lose zemlje i prevelike razlike u temperaturi dana i noci. Koristim isto pc midi kuciste za grow,lampa je od zadnjeg growa 115W 5500K cfl ( 6000-7000lm) koju koristim trenutno za vege fazu.. A za cvjetanje cu koristit 105w 2700K. Menkica je proklijana i stavljena u box 30.1 znaci sada joj je deveti dan otkad je izasla na povrsinu. Evo koja slika pa ce sve biti jasnije. image.jpg

Evo je prvi dan od izlaska na povrsinu
2ezlhua.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Treci dan

68sgp2.jpg


Peti dan izgleda zdravo i sretno ;)
2mrdw7a.jpg


Sedmi dan
294o1md.jpg


29zpix1.jpg

Evo je danas deveti dan zivota,zasad ide dobro izgleda mi prezdravo i veselo. Zemlja je cista terramagma i posudica je od 2,5L sto mi je dovoljno za pc case. Napravio sam vrbin sok i lagano mijesam to s obicnom vodom iz slavine koju ostavim da odstoji 24h! Temperaturu sam uspio podici preko dana 25C malim regulatorom za smanjenje broja okretaja ventica,dok je preko noci drzim iza peci na toplom tako da temp ne pada ispod 20C. Eto ukratko od mene za sad!! Zivili!! ;)



* * *
nemoj pisati post za postom, ima opcija Urediti (Edit) dole levo u svakom postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Hvala Smells dajem sve od sebe ;)





* * *
ne treba citat kada odgovaraas odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Super izgleda,vidi se da je pazis :)
Samo mi nije jasno zasto mesas vrbin sok sa vodom za zalivanje?
Koliko ja znam on se koristi samo za ukorenjivanje klonova i eventualno za zalivanje istih kad ih piknes direkt u zemlju o_O
Srecan grow! :)
 
02.12.2014
153
236
43
" koju ostavim da odstoji 24h! " zasto to radis ? znas li da ph vrednost skoci posle kratkog vremena a hlor na otvorenom ispari za pola sata otprilike zavisno koliko vode imas :) izgleda sve lepo ako vec ides sa tim cfl-kama ja bi uvek isao jaca u cvetanju ( ako je jedna slabija ) ali kako je tako je nadam se da ces podici lepu biljku neka je sa srecom i sve super samo guraj napred nema lepse nego kad imas svoj dim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Super izgleda,vidi se da je pazis :)
Samo mi nije jasno zasto mesas vrbin sok sa vodom za zalivanje?
Koliko ja znam on se koristi samo za ukorenjivanje klonova i eventualno za zalivanje istih kad ih piknes direkt u zemlju o_O
Srecan grow! :)
Chilihead dakle vrbin sok sam koristio samo u pocetku prva dva zalijevanja samo da malo ojacam korijen! Znam da se to koristi za ukorjenjivanje klonova.. Ali dobro!! Nemam ph metar jos narucio sam ga cekam.. Dok ne dodje moram se snalazit sa zalijevanjem.. Dali bi mi pomogao limun da spustim ph vode iz slavine i koliko?? Tnx unaprijed!!
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Limun ili limuntus ili sirce (ocat) , sve snizava ph vrednost .
Slobodno 10-15 kapi limuna , pola čepa sirćeta (6%) , prstohvat limunske kiseline na 2l vode .
Tako otprilike će ti ph biti mnogo bliži nekim pravim vrednostima ... Barem dok ti ne stigne metar ,ili lakmus papir .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
5u1es7.jpg

Eo mali update znam da sam pretjerao ali zanimljivo mi je hah!! Dakle sada joj je deseti dan planiram radit toping,lst i vjerojatno scrog posto sam nabavio malu mrezicu.. Zanima me kad bi bilo najbolje da ju topiram? Za jedno tjedan dana ili? Molim savjete od iskusnijih,tnx unaprijed!! ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ok Stipe hvala na savjetu dakle kad se formira cetvrti kat njega da capnem? Cime pincetom il mogu i prstima al moram pazit?! Mislim u principu znam sam bi volio savjet posto nisam jos nikad topirao biljku!! Hvala lp
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Dan 11-esti. Jucer zalita nakon tri dana tako da sam u dozu s vodom iz slavine zamuckao par kapi octa da bi malo spustio ph vode!! Ja sam prezadovoljan samim razvojem do sada sto vi kazete? Od gnojiva imam substralovo univerzalno npk 7:5:3 nadam se da bit dobro malo za vege fazu ali za bloom planiram malo plantele cveta pa cemo vidjeti.. ;) za desetak dana cu joj dati prvi put pola doze radi privikavanja!! Eto toliko pozz svima.. :)
2ibkdns.jpg

2uhbq8p.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.