PC midi tower prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ma koliko ja vidim po tim slikama one jos ne prestaju cvasti ja bi to drzo jos bar tjedan ili 2 ja sm imo neke koje su cvale i po 80-90 dana a ovo se jos bijeli tak da se mene pita ostavio bi ih jos da cvatu jos bi ih jedamput pognojio sa nekim nisko dušičnim gnojivom i za tjedan dan dobar flush koji dan ostavio stavio 2 dana u mrak i onda harvest time..... tako bi ja
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dosta dugo to vec cvjeta ali ja bi pustio jos malo... moras sam procjenit je za skidanje ili ne... koliko vidim ja, pune se :)
a s tim fenom i to dosta izgubis na kvaliteti i okusu vutre... isprobao sam i ne isplati se nikako to radit xD
pusti jos par dana, nemoj cupat nista, kao sto i sam kazes, strpljenje je vrlina. kad vidis da im je vrijeme ili ako mikroskop stigne, 2 dana mraka i pod skare.
sretno kako god da zavrsilo, imat ces vise iskustva za sljedeci grow i sigurno ce bit bolji :)

peace out !
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
stavio sam gnojivo plantella cvet još prije 4 dana, mislim ih pustit još tjedan dana,unazad 10 dana je malo intenzivnije pocela pustat nove pistile, prije toga jedno vrijeme nije bilo promjena.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
evo danas joj je 106 dan ukupno, negdje 75 dan cvjetanja, danas stigo mikroskop, trihinomi 60:40 u korist milky,te ju odlučio stavit 48h u mrak.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
Evo danas je bio harvest, dva velika vrha zajedno teže oko 50g mokro ( vagao sam tako da sam uzeo ravnalo, na sredinu stavio olovku, te sa jedne strane vrh,a sa druge strane kovanice kojima točno znam težinu, znam da je ova metoda jako neprecizna,ali ne možeš fulat za 10g).

Vrhove nisam morao trimat,jer prakticki da nije bilo velikih listova,vrhove sam naopacki okacio u pc box, te sam ostavio samo da radi ventilator za ispuh na laganoj brzini.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

slikano je mobitelom,zato su loše slike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.