PC mini grow-Auto Northern Light

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da gi ebem ako vidim na levoj ista smrezurano (jesi ti siguran da mislis na levu, ja na desnoj vidim malo talasaste listove, al zanemarljivo), al ti si tamo pa sigurno bolje vidis ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
a da jednostavno premjestiš vent umjesto da svakog dana okrećeš tegle ko cigo šibice?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
PowerSeed je napisao(la):
da gi ebem ako vidim na levoj ista smrezurano (jesi ti siguran da mislis na levu, ja na desnoj vidim malo talasaste listove, al zanemarljivo), al ti si tamo pa sigurno bolje vidis ;)

.....lijeva, desna, daj zamjeni pozicije, lud sam vise....da na desnu sam mislio, a lijevu napisao.....*ebes me blesava......da ti talasasti listovi me muce.....:-/

@metalmaniac-vent nemam di drugdje prebacit, tu je na savrsenoj poziciji, vruci zrak koji prode staklo direkt tjera do ispusnog venta.....nije problem svaki dan prebacivat biljke nego su mi jedini problem ti malko smezurani listovi......
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa onda nisu smezurani od venta ako ih rotiras... mada stvarno cepidlacis, pusti biljke da rastu tako lepo kako su krenule
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....da slazem se da je to cjepidlacenje al volim kad su mi biljke savrsene..........mozda me *ebe to zato sto su biljke dns ujutro izgledale savrseno obje a navecer ova desna takva kakva je.....pripazit cu malo vise oko tog rotiranja al nebi trebalo bit nista strasno.......vrlo vjerojatno je doprinjela tome i lagana dehidracija jer u toj posudi ima mrvicu manje zemlje a i blize je ventu pa je isusivanje brze......

....eh te slatke muke.....:)
 
18.05.2012
1
0
0
30
Stvarno super! Ja imam isto northern light auto, ima kojih 8 dana da su izbile iz zemlje pa ih malo uspoređujem s tvojima...
Doduše moje su outdoor, ako budem imao volje napravim dnevnik pa da ih i s vama podijelim (slike). :D

Samo tako nastavi! ;)
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
imao sam i ja problema s uvijanjem listova biljke (NLauto royal queen) koja je bila najbliže ventilatoru, dobra ti je dijagnoza..mislim da su još ovako mlade dosta osjetljive na vjetar..ja sam im mijenjao pozicije svaki dan..kad malo odrastu, vent im vise nece smetat..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pozz ekipa, malo duze se nisam javljao, al sve ide nekim svojim tokom......jedna bolje, druga losije, to je ocito vec neki standard al eto ide......zadnja dva zaljevanja poceo sa Bloomom i tako ce bit sad jedno vrijeme, P+ cu pocet dodavat tamo negdje oko 40 dana......

.....evo slike pa procjenite sami......:)

.....27. dan na 18/6.....
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Odlične su. Jel ti stala sa rastom u visinu? Meni se čini da je moj NL ovih dana usporio u visinu, i sad baca dlake :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@nixa-ma problema valjda nema kad raste i dalje, samo sporije od kolegice.......:)

@matia-ne cini mi se da su stale, rastu jos dobrano, neka neka, nek rastu jos kojih tjedan dana i onda mogu pocet pumpat hedove........
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
još barem jednom im daj gnojivo za vegetaciju, vidjeti ćeš kako će se istegnuti... moj Think Different cvjeta već 10 dana i još uvijek ga zalijevam gnojivom za vege, raste naočigled, svakog dana po bar 2-3 cm...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....pozz ljudovi evo nije me bilo neko vrijeme, malo odmorko, ljeto, ekipa, zajebancija i tako.......pa reko da svratim da vidim sta ekipa radi i da malo update-am dnevnik.......

.....curama je danas 54. dan na 18/6, napreduju solidno s obzirom na uvjete.....posto sam se malo opustio tako sam zapustio cure u najgore vrijeme kad je zatoplilo i temperature otisle u nebesa, par puta su ostale dehidrirane, od lampi su udaljene maximalno a ipak uz to se temp znala popest i do 32-33 al na to vise nisam imao utjecaja....tako da je sve to ipak utjecalo malo na njihov rast.......

....cure papaju bloom i P+ u pripisanoj kolicini svako zaljevanje, nesto malo zute i za*ebavaju al dogurat ce do kraja........da sam znao da ce bit ovako vruce ljeto nebih grow ni zapocinjao......al da ne kenjam vise malo slika........

 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ey green...tebi lijepo a njih si zaboravio ccccc ;-)

sta su prosle sasvim solidno izgledaju...al nije ni cudno, forum je pust zadnjih dana...svi su negdje...i ja sam negdje, al s mobitelom...i pratim ;-)

pozz
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo drustvo da ne zapustim ovaj dnevnik do kraja jos jedan update........

.....curama je 61. dan i s obzirom da sam im u zadnje vrijeme dao malo vise paznje odmah su bolje......:) malo zute sto me ne zabrinjava previse posto se blize kraju...

....jos ih gnojim, posto ih mislim ostavit 80 dan zbog problema koji su bili da se napune kak spada tak da ih jos jednom posteno pognojim i onda flush i laganini kraj.....

....evo malo slika......

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Skit and Nixa86

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pa nije da sam se bas trudio pregnojit ih al se trudim da hrane uvijek imaju dovoljno......posto je Hesi dosta suplje gnojivo kroz cijeli zivotni period biljke im dajem preporucenu dozu a sad pred kraj malo preokrenem omjere u korist P+ i jedno do dva zaljevanja prije flusha poduplam dozu.......

.....puno je lakse gnojit normalne biljke nego automatike, to sam do sada shvatio, tako da se s automaticima jos igram dok ne otkrijem prave doze gnojiva u svim periodima rasta.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.