PC mini grow-Auto Wembley

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
SJEME-Auto Wembley Feminised from Pyramid Seeds ...

kad sam ga ja radio , nije bio auto.. mamu ih njihovu, morao sam kod frenda u box, na 12/12 ali je bio odlican za pusiti.. fenomenalan.

to si kupio tu kod nas? HR?

izgleda odlicno...bas me zanima koliki je prinos..

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....da kod nas sam ga uzeo.....a za prinos, hm pa kod tebe bi zbog viska iskustva sigurno dao vise:) meni ovak se cini ok......iako ce ova manja imam osjecaj dat 50% manje jer cijeli grow kaska za ovom starijom, ima vise hedova al su vidno manji i supljikavi a ova starija ima manje hedova al su bas puni i tvrdi.....

.....budemo vidjeli za 10-15 dana.......
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......trihaći 80% mljecni 20% prozirni.....cekam da bude kojih 30-40% smedih pa skidam:).......

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
Harvest-:thewave::prof10:

.....evo dosao je i taj dan:).....cure zadnja dva dana provele u mraku, zadnji put dobile vodu odnosno flush prije 7 dana i od tad isusivanje.....

Starija biljka, jaca i dominantnija




Manja biljka, ona slabija:-(



.
....tocnu gramazu mokrog nemogu odredit jer su se biljke u ovih 7 dana bez vode posteno posusile, al budem javio tocan prinos suhog za kojih 7 dana kad se posuse prije nego ih stavim u tegle.......

.....Auto Wembley je za mene fina sorta koja ce sigurno ostat u igri za kasnije, u drugoj polovici cvjetanja bilo je puno eksperimentiranja sa gnojivima (sad znam za dalje sta i kako=) sto je solidno podnjela, uvjeti nisu bili losi al one su jos manje trazile......:)

.....ne djeluje mi kao zahtjevna sorta i kad se sve odradi ok u pc boxu prinos po biljci bi mogao bit od 30-35g......

.....vec sam rekao al ajd da ponovim......biljke mirise pun ku*rac, ako neko misli sadit doma bez znanja ukucana i bez filtera nema sanse......u sobi ce smrdit kao na plantazi.......miris neki limunkasto vocni osvjezavajuci ko neki parfem......

.....hedovi fini kompaktni u raznim bojama kao sto se moze vidjet na slikama........:)

.....za ovaj dnevnik od mene je to to, za kojih 2-3 tjedna stavim smoke report......pricekam da se posusi i onda uzivam:bong7bp::cool44::leafblunt::snupi:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
divno ivach...ta slabija se uopće ne čini slabija, dapače odlično izgleda :)

a ta eksperimentiranja sa gnojivima...na šta točno misliš?

ako ikad završim grow mislim da će mi najteži dio biti sušenje i curing, pa tko će to dočekati hebemu (btw. opet se growa, he he - vegetacija pri kraju al ne otvaram dnevnik dok ne bude gotovo jer oba puta kad sam vodio dnevnik bio je fail)

sve u svemu, više nego zasluženi rep+
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja bi ti dao rep al mi neda..... :(

Svaka čast.... I sad kad sad tebe vidio, razmišljam i ja o HPS u PC.... dobra ventilacija i sve se da obavit.....


RESPECT
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....gledao sam neke filmice i slusao svacija misljenja o Hesiju a s obzirom da sam Blueberryja s*ebao s svakim 3. gnojenjem sa Hesijem (bilo premalo) onda sam Wembleya od pocetka krenuo gnojit svako zaljevanje......pa tako 4 puta zaredom pa jednom voda i jos 2 puta za redom i onda je pokazao da mu je previse.....to je sve bilo s bloomom u propisanoj dozi.......

.....tad je usljedio flush i tjedan dana mir i onda sam svako drugo zaljevanje poceo gnojit bloom/fosfor u propisanoj kolicini......pa sam nakon toga okrenuo dozu bloom/fosfor i nastavio gnojit pa je poceo zutit iz nekog nepoznatog razloga......opet flush i tad je vec bilo pred kraj i onda sam ga poceo boost-at kontra dozom bloom/fosfor par puta i dupla doza i tad nije pokazao da mu je lose mamicu mu njegovu.....:)

.....sve u svemu sa Hesijem sam naucio svako drugo zaljevanje sa propisanom dozom, nakon 3. tjedna cvjetanja pocnem dodavat fosfor, tamo negdje oko 40-45 dana okrenem dozu bloom/fosfor, nakon toga malo boost-anja, flush, isusivanje, mrak i harvest.....:)

......a sto se tice ove manje....po kvaliteti nimalo ne zaostaje za vecom samo ukupan prinos je manji.....sjemenje je extra brzo proklijalo i moralo je jos jedan dan bit u mokrom papiru i u tom jednom danu biljcica odbacila sjemenku u papiru i nisam je nikako normalno mogao prenjet u zemlju i valjda sam ju prilikom premjestanja malo ostetio i od tad je krenulo na lose.....izasla 2 dana kasnije malo retardirana i cijeli grow kaskala i do samog kraja nije dosla k sebi.......al nema veze odlicno puca.....:)

......drago mi je da si ponovno krenuo u grow, i ne brini kad dode harvest odradit ces i to, sretno......tnx na repu:)

EDIT-tnx PowerSeed i BigL
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Jedan mali rep+ koji je definitivno zasluzen... :clap:
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Mene uvijek oduševe ovi micro growovi i dobivena količina na kraju.

Tvoj? predobro, rep +
 
07.12.2011
34
3
8
33
svaka ti čast brate :)
kad bi meni ovako uspie moj af big bang ili barem upola poletio bi od sreće
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......adje da i ovaj dnevnik privedemo kraju......

....evo i slika onoga sto je ostalo od Wembleya......:icon_lol: susen 6 dana i sad vec nekih mjesec dana u tegli......



.....sve zajedno je ispalo 80 grama suhog, iako ni sam nisam mogao vjerovat svaka biljka je dala po 40 grama......

SMOKE REPORT-jednostavno neda mi se nista-Bruno Mars - The Lazy Song [Official Video] - YouTube

.....iz tog razloga i nisam napravio smoke report vec poduze vrijeme........

.
....nije totalni couch lock ako zelim mogu ic nesto radit, ima i smjeha i zajebancije ali ipak osnova kad zapalim gens soba-komp-telka-cilanje bez ljudi, buke, galme i slicnog......lagano odsutan 2-3 sata.......:icon_lol:

.....kad pusti jednostavno lagano prode kroz tebe i kao da nisi zapalio pljugu......i definitivno nije pljuga za spavanje.....u kojoj god kolicini da sam probao zapalit prije spavanja poslje pljuge nisam zaspao, mozda kad me pustila.......

.....eto to bi bilo to od mene za ovaj dnevnik, ljudi uzivajte i uzgajajte zeleno.....i jedna slika za kraj......

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.