PC mini grow-Auto Wembley

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pozdrav ljudi......evo krecem u novu avanturu posto je Blueberry u tegli a vec ga nazalost pola i nema.......:)

......znaci setup isti, nista nije mijenjano.....za one koji neznaju mogu tu pogledat https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8671-pc-mini-grow-blueberry.html

SJEME-Auto Wembley Feminised from Pyramid Seeds



....isti princip germacije, proklijale na tanjuricu u papiru....23.09

......desna biljka izasla iz zemlje 25.09 a lijeva 27.09.....na lijevoj je jedan od ona prva dva lista bio probusen (neznam kak, ne pitajte) pa je zbog tog valjda izasla 2 dana kasnije i za sad cijelo vrijeme kaska za desnom al ju sustize lagano....

27.09-desna biljka 3. dan, lijeva 1. dan





.....danas-desna biljka 10. dan, lijeva 8. dan........



.
.....za sad ih zaljevam cistom vodom PH 6.0-6.5 i sa 3ml H2O2 na litru vode......za 10-tak dana kad pokazu spol krecem sa Bloom-om a poslje i Phosforus+.....svjetlosni rezim 18/6 naravno posto je automatic....

......eto mnogi su probali i svidjelo im se pa rekao ajd da vidim kak je to imat harvest za 70 dana od pocetka......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......Hvala......totalno mi je cudno kad box neradi i kad nemam na kog pazit svaki dan.....=))))
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kako si sjeme nabavio?

Išao po to ili nekakva pošta?


i da, PUNO SREĆE ti želim, kao što sam ti prvi poželio kod prošlog growa (hehehe) pa je super završio.... a tu će biti 2 žene... tako da, nemože loše biti....


RISTEKPA

aaaaa stigli su me xD
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ajmo rec nekakav tip dostave.....:)

.....nisam osoba koja bi narucivala sjemenje iz vana, nekak mi je to too risky......

....hvala na lijepim zeljama......da nadam se da ce ovaj put bit dvije cura jer mi je :balls: dosta iz proslog growa zato sam se ovaj put odlucio za feminizirano sjeme......
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Isto kao i ja, nebi poštom naručivao, neželim to raditi, jer onda uvijek postoji ona paranoja "što ako znaju i samo čekaju kraj growa..."... ja sam razmišljao o osobnom odlasku po sjeme (za mene vrijedi ona "što želiš uradit dobro, uradi to sam")... mislim da je to najbolje....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam sto se tripujete, desetak godina u nazad narucujem spolja, najnormalnije kao kad narucujem knjigu ili dvd, nikad problema, stizalo iz holandije, engleske, austrije i kanade, opusteno ljudi
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A neznam, pošto sam već evidentiran u vezi vutre kod dragih nam plavaca, jednostavno si to ne želim, tj, ne želim si stvarat paranoje u idućih XY tjedana dok se to ne svrši, nego u miru i opušteno gledat madam kako raste.... a i sama ta pozitivna energija će na nju bolje utjecat.... hehhe
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ja te razumijem BigL..imam isti problem i jednu ludu srecu da sve sto imam za grow (a imam opreme :icon_lol: ) sam vec prije imao i to mi tu stajalo u ormaru potpuno neiskoristeno i usamljeno :p i narucit nes s neta mi bas zvuci onak..neeeeee..makar vidim po forumu da nitko nie imo problema, ali ipak me nesto koci..no velim, srecom nista mi ne treba zasad :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
BigL je napisao(la):
... pošto sam već evidentiran u vezi vutre kod dragih nam plavaca...

ok, onda je druga prica pa razumem paranoju, al' taj detalj stvarno nisam znao :) u ostalim slucajevima, ne vidim razloga za ne naruciti preko neta od proverene seedbank

@Ivach lepa je tu genetska osnova, AK47 x Bubble Gum, indica 80%, prosek cvetanja 63 dana, pratim frend
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......ajmo momci bez tolko spama, to se moze i u nekoj drugoj temi.....

.....molio bih nekog od moderatora da to pobrise ako nije problem......

.....hvala svima na komentarima samo molim bez tolko spama......pozz
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo da se i ja malo javim.....curama 21. dan odnosno manjoj 19.dan....

.....problema do sad nije bilo, lijepo se razvijaju, desna vec pokazala spol a lijevu jos cekamo iako se vidi da ce bit cura........

....kako je zahladilo krenuo sam na potenciometru smanjivat voltazu i shvatio da je pretvarac riknuo na nekim odredenim voltima i sad nemogu dovoljno smanjit ventove pa mi je po nekad temp dok su svjetla upaljena bila 20C i cini mi se da to biljci ne odgovara.....neizgledaju veselo nego imaju onak tuzno spustene listove.......pa sam maknuo staklo i biljke priblizio lampama da im bude malo toplije pa je sad temp oko 25C........

.....al moguce i zbog tog sto ih u zadnje dane posteno treniram jer su se cure razuzdale......

.....al i dalje mi nije jasno zasto vec 2-3 dana izgledaju tuzno, spustenih listova a uvjeti su ok......

.......s prihranom sam poceo jucer, prvi put zalivene sa punom dozom blooma.......

.....evo malo slika da ne pisem previse....:)

 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Meni su do jaja, a ti pricaj sta oces :icon_lol:

Mozda prihrana rjesi problem, strpis se 2-3 dana pa vidi..kako i sam kazes uvjeti su odlicni pa nema razloga za previse brige sad zasad, bar se meni tako cini :)

Lepo su se razvile biljoze..samo naprijed :clap:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ivach je napisao(la):
.....evo da se i ja malo javim.....curama 21. dan odnosno manjoj 19.dan....

.....problema do sad nije bilo, lijepo se razvijaju, desna vec pokazala spol a lijevu jos cekamo iako se vidi da ce bit cura........

....kako je zahladilo krenuo sam na potenciometru smanjivat voltazu i shvatio da je pretvarac riknuo na nekim odredenim voltima i sad nemogu dovoljno smanjit ventove pa mi je po nekad temp dok su svjetla upaljena bila 20C i cini mi se da to biljci ne odgovara.....neizgledaju veselo nego imaju onak tuzno spustene listove.......pa sam maknuo staklo i biljke priblizio lampama da im bude malo toplije pa je sad temp oko 25C........

.....al moguce i zbog tog sto ih u zadnje dane posteno treniram jer su se cure razuzdale......

.....al i dalje mi nije jasno zasto vec 2-3 dana izgledaju tuzno, spustenih listova a uvjeti su ok......

.......s prihranom sam poceo jucer, prvi put zalivene sa punom dozom blooma.......

.....evo malo slika da ne pisem previse....:)



Eto...a kazu da HPS u pc pravi probleme :)

Odlicno kolega, vrlo ti to lijepo radiš...:bis:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......just one foto updete......31. dan

.....cure odlicno napreduju, vec se zadnjih 10 dana hrane Bloom-om od Hesija a uskoro cu pocet dodavat i Phosphorus+.....



......stay high and peace.....:icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.